EPF
Rzuciłeś palenie lub e-palenie? Podziel się z innymi jak to zrobiłeś!
By gdynia_87
#251858
Chciałbym powiedzieć , że rok temu czyli w 2010 roku 4 stycznia zacząłem palić E-PAPIEROSY. Miał to być koniec nałogu analogów. Niestety miesiąc i pare dni później czyli około 25 lutego 2010 roku zapaliłem ponownie ANALOGA :(
Paliłem E- Papierosy oraz Analogi. Muszę przyznać , że paląc ep przez ten krótki okres do 25 lutego , nie marzyłem o niczym innym jak o powrocie do Analogów ;/ No i tak paliłem paliłem i nadeszło lato , potem jesień i mogę powiedzieć wam jedno , że spokojnie mógłbym odstawić analogi i palić samo EP. Ale paliłem i to i to bo fajny klimat , bo spotkanie z kolegą bo na mecz szedłem i jakoś leciało. Aż wkońcu nadszedł grudzień. Postanowiłem , że od 1 stycznia 2011 roku NIE BĘDĘ PALIĆ. Nadszedł 15 grudnia 2010 roku i zabrakło mi kartomizerów do E-Fajka. No i paliłem od 15 grudnia same analogi do nocy z 31grudnia/1stycznia 2011. Od przebudzenia 1 stycznia 2011 roku rano DO DZIŚ jestem bez ani jednego papierosa :) Miałem konto na tym forum , ale coś nie działało z hasłem dlatego się zarejestrowałem ponownie pod takim nickiem jaki widzicie. Tak więc nie palę już 19 dzień. Mam cichą nadzieję , że ktoś przeczyta ten temat i napisze parę słów otuchy. NIE PALĘ ANI E-PAPIEROSÓW ani ANALOGÓW. Do was też mam pytanie a przedewszystkim do doświadczonych byłych palaczy lub takiej osoby która mi odpowie. Czy ten głód czyli okropne ssanie w brzuchu minie wkońcu? Zaczynałem palić w wieku 16 lat i to czasem z dużymi przerwami i żeby aż tak trzymało po paleniu może takim solidnym to było razem 4 lata!!! Poprostu nachodzą mnie myśli jak to było fajnie ze znajomymi z papieroskiem w buzi i takie tam. Albo teraz lato idzie. Eeeehh ja bym chciał poprostu o tym już zapomnieć a mógłbym bo nie pale 19 dni. No nic pozdrawiam serdecznie wszystkich e palaczy oraz tych którzy skończyli definitywnie z nikotyną ;) Pozdrawiam i czekam na jakieś odpowiedzi i porady. !!!PoZdRo!!!
Awatar użytkownika
By szperaczz
#251862
Życzę wytrwałości.
Ja po po 10 latach palenia miałem 5 mieś przerwy i żadnego ssanie nie było. Jedno czego mi brakowało to rytuału, dymku i zajęcia rąk. Wróciłem do analogów i w końcu powiedziałem dość. Kupiłem e-papierosa i jest super. Nawet nie myślę o analogu
Awatar użytkownika
By Riccardo
#251863
gdynia_87 pisze:Czy ten głód czyli okropne ssanie w brzuchu minie wkońcu?

Tak, minie. Pamiętaj, to tylko kwestia nastawienia, wszystko siedzi w głowie. Powiem Ci tak - nie mów sobie, że rzucasz papierosy. Powiedz sobie, że po prostu zamieniasz je na inne. To działa. Powodzenia :)
Awatar użytkownika
By szperaczz
#251864
Riccardo pisze:Powiedz sobie, że po prostu zamieniasz je na inne. To działa. Powodzenia :)

Jak na inne jak nie pali żadnych :mrgreen:
By gdynia_87
#251866
Dokładnie Panowie , ja skończyłem definitywnie z paleniem. I mam świadomość , że jakbym wrócił to parę dni bym się tym cieszył , że palę , a potem zamieniłoby się w to samo czyli rytuał wyjścia na balkon albo poprostu zapalić po jedzeniu , ale ten papieros by wcale niesmakował , uśmierzał by tylko głód. Mam nadzieję , że już NIGDY NIE ZAPALE TEGO ŚWIŃSTWA jakim jest Analog. Jeszcze mnie trochę ciągnie też do e papierosa ale nie mówcie żebym wrócił bo u mnie też niezła kasa na to szła niby mniej a jednak szło. Tak więc szperacz mówisz , że ten głód i ssanie oraz jakiś tam pogląd na to , że będzie lato , że koledzy itd... minie???
Awatar użytkownika
By Riccardo
#251870
szperaczz pisze:
Riccardo pisze:Powiedz sobie, że po prostu zamieniasz je na inne. To działa. Powodzenia :)

Jak na inne jak nie pali żadnych :mrgreen:

Ale jak widać po tym co napisał, już były próby rzucania.
Awatar użytkownika
By szperaczz
#251872
Nie wiem czy minie :mrgreen: Jak przestałem palić nic podobnego nie czułem. Strasznie przeszkadzał mi zapach papierosa. No ale po 5 miesiącach z nudów poszedłem do kiosku kupiłem paczkę ulubionych Cameli i zacząłem jarać. I tak to trwało aż do 28.09.2010 kiedy przeszedłem na jaśniejszą stronę mocy *CZAJNICZEK* E-Mocy :lol:
Paliłem 14 lat 25 dziennie więc trochę tego było :mrgreen:
Dasz radę, a jak nie to lepiej zacznij e-palić niż znowu się truć analogami.
Ale życzę powodzenia
By Ufo
#251900
Coz, dolacze i swoje, zaczalem raptem dzisiaj, raptem kole 18ej spalilem analoga... (batka sie ladowala...) Pale (palilem, tak mysle) kole 25-30 papierosow dziennie... Teraz jest 22.40, pale sobie milta x6-ke i jestem w szoku.... Nie wiem, byc moze za wczesnie sie odzywam, ale jak dla mnie szok kulturowy jakich malo, ja nie pale od PONAD 5 GODZ!!!! Sorki za wynurzenia, niemniej dla mnie to wyczyn i w ogole.... Ale tyle o epaleniu... Co do bolu brzycha i ssania w mostku (zoladku) mialem to uczucie kolo 20ej godz. TERAZ JUZ nie mam..... Ale wczesniej to byl strach.... Nie wiem.... napisze cos w tym watku jak spedze z efajka kole tygodnia... Co do uczucia glodu nikotynowego, to chcialem powiedziec, ze ja mam to samo, ssanie w dolku.... a moze mialem?
Awatar użytkownika
By mekado
#251918
:) czyli tegoroczne osiągnięcia mamy podobne - 19 dni bez palenia. I tak trzymaj. Jakbyś zerknął do "Trzeba mieć ambicje" to wspominałem, iż miałem różne przerwy w paleniu. Dotyczyły one nie tylko okresu niepalenia, ale i stosowanych zamienników (np. e-p, czy też zwiększonej ilości żarełka). Jest to oczywiście moje zdanie - wszystko jest w naszej głowie! Nie czuję, by mi organizm zachowywał się w jakiś inny sposób (potliwość, drżenie rąk itp.). No chyba, że syf co na środku nosa mi wyskoczył :) Ale mówię, że to nikotyna mi wyłazi :) Najważniejsze to nie myśleć o fajeczkach. Mieć zajęcie i znaleźć coś, co wypełni lukę w czasie, w którym jednak myśl o paleniu powraca. Mówiąc szczerze poszedłem w stronę herbat i chyba zaczynam czuć ich smak :)
By sws
#257844
Widzę, że więcej jest tu osób mających postanowienie noworoczne tak jak ja. Od 31.12.2010 od godziny ok 16 nie zapaliłem analoga. I mam nadzieję, że nie zapalę.
Najgorsze były pierwsze 3 dni. Chciało mi się zapalić analoga. Ale nie zapaliłem. Teraz od ok tygodnia znów mam chęć zapalić z ciekawości, ale ja już wiem jak się kończą takie ciekawości. Trzeba jakoś z głowy wyrzucić myśl o analogach.
Pozdrawiam i wytrwałości.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.