EPF
http://maiart.pl/
By MaiArt
#1843266
Nie chcesz ponosić kosztów wysyłki? Chcesz kupować produkty MaiArt w swoim mieście? Masz swój ulubiony sklep waperski w okolicy?

Jeżeli tak, to podaj nam jego dane adresowe, a my wystosujemy bardzo dobrą ofertę współpracy i być może nasze produkty pojawią się na półkach ;)

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie firmy zainteresowane podjęciem dystrybucji produktów MaiArt :hat_low:
By MaiArt
#1843387
Serdecznie dziękujemy za Wasze cenne sugestie :hat_low:

Tychy, Skierniewice, Myślenice, Lublin, Warszawa, Wrocław ... Dzięki Wam w tych miejscowościach już niedługo powinny pojawić się produkty MaiArt :D

Gdzie jeszcze chcielibyście zobaczyć produkty MaiArt w ofercie sklepów stacjonarnych???
By MaiArt
#1844850
Prowadzimy w chwili obecnej rozmowy ze sklepami w Katowicach i mam nadzieję, iż szybko zakończą się one wprowadzeniem naszych produktów na półki :D

A tymczasem w przyszłym tygodniu nasze produkty pojawią się w Białymstoku, Żywcu oraz Poznaniu :D
Awatar użytkownika
By redwhite
#1844851
A czy w mieście Łodzi ktoś jest chętny na Wasz asortyment?
By MaiArt
#1844854
redwhite pisze:A czy w mieście Łodzi ktoś jest chętny na Wasz asortyment?

Tam jeszcze nie szukaliśmy... Jeżeli zna Pan jakiś fajny sklepik, to prosimy o namiar, a natychmiast się skontaktujemy i wyślemy fajną ofertę współpracy ;)

EDIT
W przyszłym tygodniu powinniśmy już coś wiedzieć o sklepach w Katowicach.
Awatar użytkownika
By kabacina
#1844998
Liczę na jakiś sklep w Krakowie. Najlepiej na północy miasta :) chętnie bym odwiedzał :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By kabacina
#1845029
Wpadnę z pewnością! Dzięki za informację!

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1845212
A w trójmieście ? Konkretnie w Gdyni.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1845224
MaiArt pisze:Tam jeszcze nie szukaliśmy...

No właśnie, na północy Was nie ma :(

MaiArt pisze:Może poleci nam Pan jakiś fajny, niezależny sklepik?

I z tym jest problem. Zakupy robię u konkurencji a z tego co mi wiadomo, z nimi się nie dogadaliście. Będę musiał rozejrzeć się za jakimś niesieciowym. Dam jeszcze znać.
By MaiArt
#1845257
Skipp3r86 pisze:A w Białymstoku gdzie będzie można dostać?

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

W chwili obecnej
maiart-bia-ystok-i-t126300.html
maiart-bia-ystok-ii-t126301.html
a za kilka dni pojawi się jeszcze trzecia lokalizacja ;)

bulit73 pisze:
MaiArt pisze:Tam jeszcze nie szukaliśmy...

No właśnie, na północy Was nie ma :(

MaiArt pisze:Może poleci nam Pan jakiś fajny, niezależny sklepik?

I z tym jest problem. Zakupy robię u konkurencji a z tego co mi wiadomo, z nimi się nie dogadaliście. Będę musiał rozejrzeć się za jakimś niesieciowym. Dam jeszcze znać.

Ciężko jest czasami znaleźć namiary ns małe, niezależne sklepiki, a reklamujące się w sieci sklepy franczyzowe nie mogą brać na półki produktów innych firm. Czasami rolę odgrywają również prywatne animozje między lokalnymi sprzedawcami i z tego powodu mamy np. problem z wejściem do Wadowic :roll:
Są to jednak na szczęście przypadki odosobnione i sieć cały czas (z Waszą wydatną pomocą) się rozbudowuje ;)
Dziękujemy ;)
Ostatnio zmieniony 09 kwie 2018, 10:40 przez MaiArt, łącznie zmieniany 1 raz.
By MaiArt
#1845404
Jesteśmy w trakcie rozmów i... nie chcemy zapeszyć ;)

A tymczasem szykujemy produkty do naszego nowego sklepu partnerskiego w Poznaniu :cygaro:
By MaiArt
#1846282
Serdecznie zapraszamy w czwartek 19 kwietnia na spotkanie w sklepie Local VapeS w Zabrzu (ul. Wolności 256), gdzie będzie można zapoznać się ze smakami naszych najlepszych kompozycji (nie tylko) tytoniowych. Początek spotkania 11.00 :D
By MaiArt
#1846531
Serdecznie dziękujemy za arcymiłe przemiłe przyjęcie. Nawet nie wiem, kiedy minęły trzy godziny ;)

Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, iż nasze produkty (ze szczególnym uwzględnieniem tytoniówek) przypadły Wam do gustu i wkrótce pojawią się na półkach :roll:

A tymczasem jutro rusza przesyłka do Poznania, a w niej kilkadziesiąt smaków PREMIX 30/50 ml :cygaro:
By MaiArt
#1846853
Serdeczne zapraszamy do sklepu WUJO Poznań ;)

ul. Półwiejska 27A
61-886 Poznań


Jeszcze dzisiaj powinna dotrzeć dostawa najświeższych premiksów MaiArt, a wraz z nimi darmowe próbki naszych najnowszych kompozycji tytoniowych ;)

Kolejny nasz cel to... Skierniewice :D A to dopiero początek ;)

Gdzie jeszcze chcecie kupować produkty MaiArt?

Odczarujmy tytoniówki z MaiArt.pl :cygaro:
By MaiArt
#1849002
Serdecznie dziękujemy za Wasze wskazania kolejnych lokalizacji sklepów :hat_low:
Już jutro premiksy MaiArt pojawią się w Zabrzu :D

Witamy Serdecznie.
Pragniemy poinformować, że od wtorku w naszej ofercie znajdować się będą Premixy MaiArt.
30/50 czyli 30 ml premixu do którego wlewamy dwa shoty nikotynowe/beznikotynowe.
Cena również będzie zwariowana i gwarantuję że najlepsza w Zabrzu.

Dodatkowo przypominamy iż następny sklep LocalVapeS czeka już na was w Zawierciu.
Również w Zawierciu będą dostępne premixy MaiArt.
Co do smaków wybraliśmy same najlepsze.
Orzeźwiające na upalne dni, deserowe idealne do kawy czy herbaty i tytoniowe na weekendowe imprezy ;)

Serdecznie zapraszamy

Local Vapes
ul. Wolności 256
41-800 Zabrze



Godziny otwarcia: 10:00 - 18:00

cdn...

EDIT
W dniu jutrzejszym rozdawane będą darmowe próbki wybranych premiksów beznikotynowych ;)
By MaiArt
#1849348
MaiArt pisze:Serdecznie dziękujemy za Wasze wskazania kolejnych lokalizacji sklepów :hat_low:
Już jutro premiksy MaiArt pojawią się w Zabrzu :D

Serdecznie przepraszamy, lecz pierwsza dostawa premiksów MaiArt rozeszła się w ciągu paru godzin i nowe produkty pojawią się na początku przyszłego tygodnia :oops:
By MaiArt
#1850002
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą aromatów MaiArt dostępnych od dnia dzisiejszego w sklepie

TRAF Press
ul. Wańkowicza 3d
Skierniewice


Jeżeli produkty przypadną Państwu do gustu, to zawitamy tam na stałe :D
Awatar użytkownika
By roll_nick
#1868059
MaiArt pisze:Zapraszam do "Świat wapowania" przy ul. Długiej ;)


@MaiArt to już chyba nieaktualne? Wczoraj, przechodząc relatywnie niedaleko, pomyślałem że zadzwonię co by drogi nie nadkładać, z pytaniem o dostępność maiart'owych tytoniówek. Pani sucho i lakonicznie powiedziała mi że niewiele tego zostało, może kilka owocowych i deserowych, i już raczej, cyt., "nigdy nie będzie...". :?
By skaecik
#1868665
hilton1 pisze:A, jak wygląda dostępność Państwa produktów w Tychach ? *BOR*
W Tychach nie ma o ile wiem, ale może się coś zmieniło, poczekajmy na odpowiedź :)

Wysłane z mojego H3113 przy użyciu Tapatalka
By MaiArt
#1868673
Prowadziliśmy niedawno rozmowę z osobą zainteresowaną wprowadzeniem naszych aromatów do sklepu w Tychach i z tego co widzę, to muszę odnowić ten kontakt ;)
By skaecik
#1868674
Na pewno kilka chętnych osób na Twoje produkty Arturze w Tychach jest ;)

Wysłane z mojego H3113 przy użyciu Tapatalka
By Mestido100
#1870459
Może Olsztyn (warmińsko-mazurskie) ? :)
Awatar użytkownika
By roll_nick
#1871053
roll_nick pisze:
MaiArt pisze:Zapraszam do "Świat wapowania" przy ul. Długiej ;)


@MaiArt to już chyba nieaktualne? Wczoraj, przechodząc relatywnie niedaleko, pomyślałem że zadzwonię co by drogi nie nadkładać, z pytaniem o dostępność maiart'owych tytoniówek. Pani sucho i lakonicznie powiedziała mi że niewiele tego zostało, może kilka owocowych i deserowych, i już raczej, cyt., "nigdy nie będzie...". :?


@MaiArt - po braku komentarza domniemuję milczącą zgodę? :)
Czyli w grodzie Kraka posucha, nie dość że sklepów jak na lekarstwo, to i produkty topnieją...
By Baryua
#1899984
Są jakieś sklepy w świętokrzyskim, w których dostępne są produkty MaiArt?
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.