EPF
Awatar użytkownika
By Tomba
#1199047
Wielkimi krokami zbliżają się dwa tałseny.
To już niespełna miesiąc, by przygotować się na wielkie :piwo :piwo :piwo
Z Riccardo mamy zaraz po sobie i pewniakiem (jak zwykle) będziemy razem obchodzić rocznicę :)
Tuśka i Marecki już przekroczyli dwa kafle.
Ciekaw jestem, czy jest jeszcze jakiś aktywny dinozaur ze stażem większym niż my.
Czekam na wpisy.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1199056
Tomba pisze:Wielkimi krokami zbliżają się dwa tałseny.
To już niespełna miesiąc, by przygotować się na wielkie :piwo :piwo :piwo
Z Riccardo mamy zaraz po sobie i pewniakiem (jak zwykle) będziemy razem obchodzić rocznicę :)

Sie wie! :beer: :beer: :beer:
Tym razem Ty pamiętasz :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Tomba
#1199077
@ Quniu - i dla Ciebie gratki :D :beer: *CZAJNICZEK*

@ Riccardo, teraz e-palenie stało się tak modne, że jak mówię ludziskom, że ja już 6-sty rok, to nie chcą wierzyć.

Ostatnio miałem świetną przygodę na przystanku autobusowym :lol:
Stałem i dymałem sobie, i podszedł gościu, który zapytał się czy mogę mu odsprzedać ćmika.
Powiedziałem, że mogę - za 5 stówek. On zrobił karpia, bo nie wiedział o co mi chodzi.
Wtedy wyjąłem mój zestaw, pokazałem mu i powiedziałem, że mniej niż 5-stówek nie wezmę :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1199101
Tomba pisze:@ Riccardo, teraz e-palenie stało się tak modne, że jak mówię ludziskom, że ja już 6-sty rok, to nie chcą wierzyć.

Jedziem na dychę? :mrgreen: :beer:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1199110
Tomba pisze:
Riccardo pisze:Jedziem na dychę? :mrgreen: :beer:

Co się głupio pytasz? :roll:
Będziemy pierwszymi dziadkami z e-p jeżdżącymi na wózkach inwalidzkich :lol: :lol: :lol:

I zamiast butli z tlenem butla z lq? :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1199116
giena1977 pisze: :beer: Rick -Twój licznik z dziś podoba mi się szczególnie...bo to mój rocznik :lol:

No to trzeba szybko korzystać z okazji :beer: :beer: :beer:
Awatar użytkownika
By Bialy_Wilk
#1199119
Riccardo pisze:
Tomba pisze:
Riccardo pisze:Jedziem na dychę? :mrgreen: :beer:

Co się głupio pytasz? :roll:
Będziemy pierwszymi dziadkami z e-p jeżdżącymi na wózkach inwalidzkich :lol: :lol: :lol:

I zamiast butli z tlenem butla z lq? :lol: :lol: :lol:

A zamiast sztucznego serca akus 100 Amper i ewentualnie elektronika 500W. :lol: *ROFL*
Gratki dla wszystkich.
Awatar użytkownika
By Tomba
#1199125
donjohn pisze:A teraz za zgredów :lol: :beer: :beer:

Przypominamy (sorki, że piszę również w imieniu Riicusia - myślę, że mi wybaczy), ale to jeszcze trochę do bibki :wink:
Nie rozpijcie się Panowie niepotrzebnie :lol:
Awatar użytkownika
By donjohn
#1199126
Tomba pisze:
donjohn pisze:A teraz za zgredów :lol: :beer: :beer:

Przypominamy (sorki, że piszę również w imieniu Riicusia), ale to jeszcze trochę do bibki :wink:
Nie rozpijcie się Panowie niepotrzebnie :lol:

Pije teraz jak stawiacie :lol:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1199141
donjohn pisze:
Tomba pisze:
donjohn pisze:A teraz za zgredów :lol: :beer: :beer:

Przypominamy (sorki, że piszę również w imieniu Riicusia), ale to jeszcze trochę do bibki :wink:
Nie rozpijcie się Panowie niepotrzebnie :lol:

Pije teraz jak stawiacie :lol:

Bo potem to nam będziecie stawiać :lol:
Awatar użytkownika
By nemo730
#1199153
no to i ja się pocchwale,,,36 dzień bez fajki
przygode z EP zaczołem 2 lata temu
ale zawsze coś było nie halo,,,,a to mnie dusi,,,,,a to oddychac sie nie da,,, a to zona znowu pali,,,a to znowu coś
Byc może musiałem dojrzeć do tej decyzji po 25 latach palenia czuje ze to ten moment i mam nadzieje ze sie nie myle
Awatar użytkownika
By Tomba
#1199177
nemo730 pisze: ale zawsze coś było nie halo,,,,a to mnie dusi,,,,,a to oddychac sie nie da,,, a to zona znowu pali,,,a to znowu coś

Dokładnie te same wymówki zawsze słyszałem.
Mam przyjaciół, którzy spróbowali e-p, a potem takie same gadki. Teraz martwię się o nich, żebym ich przedwcześnie nie stracił, bo nie będę miał z kim grać w brydża :(
nemo730 pisze:Byc może musiałem dojrzeć do tej decyzji po 25 latach palenia czuje ze to ten moment i mam nadzieje ze sie nie myle

I powodzenia Kolego. Masz przykład, że można i wcale nie trzeba się dużo starać.
Właśnie jestem na etapie kolejnej próby namawiania przyjaciela na ep.
Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Awatar użytkownika
By kriso2650
#1199236
Gratuluje wytrwałości i dopisuje się do grona dinozaurów wapowania,ale co do stażu na forum to mi daleko.
Z mojej strony to mogę wam podziękować za rady i opinie jakie opisywaliście na forum to mogłem wybrać mojego pierwszego moda i atomizer.Ja też dołączam się :beer: :drinkb
Awatar użytkownika
By PucH2
#1199401
Jak ten czas powoli leci, pierwsza druga, w pół do trzeciej. Do dziewiątej jeszcze tyle tyle godzin :) .
Awatar użytkownika
By eser
#1199418
Co tam, ile set dni e-palenia - płuca zdrowsze, ale te cholerne hektolitry piwa na spotach ...wątroby rujnują i tu jest większy problem. *BOJE SIE*
Awatar użytkownika
By nemo730
#1199456
eser pisze:Co tam, ile set dni e-palenia - płuca zdrowsze, ale te cholerne hektolitry piwa na spotach ...wątroby rujnują i tu jest większy problem. *BOJE SIE*

co fakt to fakt
zamiennika na piwo to jeszcze nie znalazłem i mało tego
nigdy nie odmawiam :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1212354
Tomba pisze:Właśnie obliczyłem sobie, że moje 2 tałseny wypadną w Dzień Niepodległości :-P :beer:

Koniec świata. Szeryf to nie Batman i nie ogarnie tego. :lol:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1217424
Tomba pisze:Quźwa, i przegapiłem :evil: :evil: :evil:
No nic - podbiję topic bo jutro Riccardo będzie miał dwa tałseny.
Najlepszego Kolego :drinkb

Cholera, też przegapiłem Twoje :mrgreen:
No nic, to jutro hurtem świętujem, najlepszego Tombuś! :beer: :beer: :beer: :beer:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1217926
No i stało się - dwa tysiące dni minęło. Przez płuca przewinęło się kilka litrów lq, a przez szuflady masę sprzętu. Cóż mogę powiedzieć - warto było i oby do 3000 :mrgreen: :beer: :beer:
Awatar użytkownika
By matatiti
#1217946
Riccardo pisze:No i stało się - dwa tysiące dni minęło. Przez płuca przewinęło się kilka litrów lq, a przez szuflady masę sprzętu. Cóż mogę powiedzieć - warto było i oby do 3000 :mrgreen: :beer: :beer:


Gratulacje Riccardo. Brawo. Tak trzymaj do następnych tysięcy. Pamiętaj, że grupa pościgowa nie śpi i cały czas w pogoni za Tobą ;)
By user
#1218525
Riccardo pisze:Giena, Reed - dzięki! :beer: :beer: :beer:
reed pisze:Troszkę mi szkoda, że Was jednak nie dogonię ;)

Sie okaże - już raz rzucałeś (tylko raz?) ;) :mrgreen: :beer:


Sie okaże ;)
Tak, raz już raz rzuciłem i to z sukcesem. Tak więc mam już wprawę niejaką, więc drugi raz będzie łatwiejszy.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1218527
reed pisze:Sie okaże ;)
Tak, raz już raz rzuciłem i to z sukcesem. Tak więc mam już wprawę niejaką, więc drugi raz będzie łatwiejszy.

No to 3mam qciuki :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 25
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.