Strona 1 z 1

Na co zwracac uwage przy skladaniu epapierosa?

Post:10 sie 2018, 09:50
autor: Snerta
Czesc, bede chciala w najblizszym czasie przesiasc sie z volisha na moda. Powoli zglebiam temat, bede probowala zestaw zlozyc sama, ale chcialavym was prosic o dwie rzeczy: na co zwarac uwage przy wyborze? Jakie parametry sa wazne i dlaczego?

No i gdzie mozna bezpiecznie kupic sprzet w sieci... wiem, wiem, ze allegro to kupa i odpada, ale ktore ze sklepow online maja dobra oferte i nie bedzie wiekszego problemu z zakupem oryginalnych czesci?

Re: Na co zwracac uwage przy skladaniu epapierosa?

Post:10 sie 2018, 11:23
autor: Vause
Zwróć uwagę na opinie użytkowników, przeglądaj sprzęt w sieci i włącz sobie recenzję na YouTube.
Parowniki dzieli się na te, które mają grzałki gotowe, tylko do wkręcenia i zalania i na te, gdzie grzałki musisz skręcić sobie sama.
Standardowe tanki z możliwością wlania kilku ml liquidu, które wata sobie pobiera, kiedy przeschnie, przez co zalewasz parownik raz na jakiś czas, drippery, gdzie musisz sama zakraplać watę co kilka/naście zaciągnięć i pół tanki, pół drippery. Musisz sobie sama odpowiedzieć, w jaki typ takiego sprzętu chciałabyś się zaopatrzyć.
Z modami jest moim zdaniem łatwiej, większość z nich ma takie same funkcje, różnice w oprogramowaniu to najczęściej zegar, liczba zaciągnięć czy możliwość wgrania swojego logo. Tu radzę przejrzeć je gabarytowo, wybrać 2-3 propozycje i przeszukiwać forum, żeby znaleźć opinie użytkujących. Od razu zaproponuję Ci iStick`a Pico 75W, był tu proponowany milion razy, głównie za swoją prostotę i niezniszczalność.
Do moda potrzebne są też akumulatory (o ile w modzie nie ma go wbudowanego) - patrz tylko na markowe ogniwa. Sony, Samsung, LG.
Ja zawsze zamawiałam z bardzo popularnego sklepu na "e", więc nie zaproponuję nic innego.

Re: Na co zwracac uwage przy skladaniu epapierosa?

Post:12 sie 2018, 15:55
autor: Sheer
Pico bardzo dobry wybór a akumulatorki polecam od kolegi z forum. Poszukaj postu i zgłoś się do niego :-)