Strona 1 z 1

Za ile sprzedam g priva 2?

Post:14 lip 2019, 01:17
autor: restivek
Witam. Za ile sprzedam g priva 2 bez akusów z lekko popsutym pinem? ( Atomizer można normalnie zakręcić i normalnie się pali, ale lekko się rusza i tyle )

Re: Za ile sprzedam g priva 2?

Post:14 lip 2019, 01:48
autor: kangaroo
restivek pisze:normalnie się pali

Co się pali?

Re: Za ile sprzedam g priva 2?

Post:14 lip 2019, 01:51
autor: bulit73
kangaroo pisze:
restivek pisze:normalnie się pali

Co się pali?

To jest wersja dla strażaków :lol:

Re: Za ile sprzedam g priva 2?

Post:14 lip 2019, 11:36
autor: restivek
kangaroo pisze:
restivek pisze:normalnie się pali

Co się pali?


Twojego starego
Normalnie się vapuje tylko się lekko rusza ciężko?

Re: Za ile sprzedam g priva 2?

Post:14 lip 2019, 11:46
autor: dwagiel
Kolejny zbuntowany gimbus na wakacjach...

Wysłane z mojego SGS-9

Re: Za ile sprzedam g priva 2?

Post:14 lip 2019, 12:15
autor: Timi
@restivek
Nie wiem kim jesteś. Jakie masz wykształcenie i czy nie masz poważnych problemów ze zdrowiem.
Jednak forma Twoich wypowiedzi wskazuje, że nie nauczyłeś się jeszcze formułowania treści pisanych, a nawet nie potrafisz przekazać prostych informacji.
Ponieważ takie umiejętności powinny posiadać już dzieci ok. 10-letnie wnioskuję, że jesteś młodszy, a to forum jest wyłącznie dla osób pełnoletnich lub poważnie chorujesz neurologicznie (uszkodzenia mózgu, niedorozwój etc).
W pierwszym przypadku nie możemy pomóc. W drugim poproś kogoś zdrowego o pomoc w napisaniu posta.

Re: Za ile sprzedam g priva 2?

Post:17 sie 2019, 12:04
autor: Nautilus
restivek pisze:Witam. Za ile sprzedam g priva 2 bez akusów z lekko popsutym pinem? ( Atomizer można normalnie zakręcić i normalnie się pali, ale lekko się rusza i tyle )


Nowy Smok G-Priv 2 (bez parownika) da się kupić na znanym skośnookim portalu już za ok 170zł z wysyłką, tak więc ja bym wycenił Twój z usterką na ok 90-120zł. Z tym, że ja nie jestem zainteresowany tym wątpliwym wynalazkiem i ogólnie nie jest to chyba zbyt poszukiwany model. W praktyce sprzedasz za tyle, ile kupujący będzie skłonny zapłacić.

restivek pisze:Normalnie się vapuje tylko się lekko rusza ciężko?


To rusza się lekko, czy ciężko?

@Timi słusznie się odniósł do Twojego analfabetyzmu, sugerowanego wypowiedziami młodego wieku, lub jakiejś formy upośledzenia. Jeśli problemem jest analfabetyzm, to uzyskane ze sprzedaży Smoka pieniądze sugeruję zainwestować w jakieś ambitniejsze książki, które pozwolą na uzupełnienie luk w wykształceniu i opanowanie słowa pisanego. W kwestii wieku chciałbym przypomnieć, że jest to forum dla osób pełnoletnich i uczniowie szkół podstawowych nie powinni tu zakładać kont. Jeśli ma miejsce trzeci przypadek to niestety jest tutaj konieczna pomoc specjalisty.

restivek pisze:Twojego starego


Uwielbiam czytać na forach takie prymitywne, chamskie pyskówki. Lepiej przedyskutuj ze swoim „starym” kwestię tego, dlaczego nie wyniosłeś z domu dobrego wychowania. Takie podejście do ludzi potrafi szybko się zemścić…