EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By wojsz20
#1899849
Posiadam Smok stick V9 max , spotkał się ktoś z was z sytuacja że epapieros mimo naładowanej baterii nie daje praktycznie wgl.chmury? Próbowałem na kilku grzałkach.Atomizer jak i cała reszta przeczyszczone kilkurotnie.Efekt taki sam , bateria prawdopodobnie nie daje odpowiedniego napiecia , grzałka pierdzi chocby ktoś pchał w nią 5W.Porażka....Jakieś sugestie/rady?
By wojsz20
#1899850
Sprawa wyjaśniona, za mocno dokrecony atomizer do baterii....swoją drogą grzałki do tego szmelcu kosztuja złoto a mieszkając na śląsku nie dostaniesz ich nigdzie ,zaczynjac od E-DUPY po reszta dyskontów.Fakt o tym ze wytrzymuja góra 2 tygodnie jak szanujesz tylko napomne.6 mcy gwarancji to w sam raz zeby rzucić tym o beton z nadzieja ze ta chinska bateria wybuchnie.Dobrze oddaje smak i daje przyzwoita chmure .To tyle z plusów.Bateria żenada , jesli faktycznie ma 5000mha to i tak na grzałkach od Smoka wiecej niz dzien nie wytrzyma.Pobór liquidu w granicach 15-20ml na dzien.Mówie poważnie..
By Baryua
#1899856
Negatywne opinie o produktach Smoka nie są wyssane z palca, lecz poparte ogromem zgłaszanych tutaj problemów. Można było przejrzeć forum przed zakupem.
wojsz20 pisze:grzałki do tego szmelcu kosztuja złoto
wojsz20 pisze:Bateria żenada , jesli faktycznie ma 5000mha to i tak na grzałkach od Smoka wiecej niz dzien nie wytrzyma.
wojsz20 pisze:Pobór liquidu w granicach 15-20ml na dzien.
wojsz20 pisze:Porażka....

Pokrótce jest to bardzo ogólna charakterystyka produktów Smoka.

PS. Dwa tygodnie to świetny wynik dla fabrycznej grzałki, zwłaszcza tego producenta.

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

Jak to jest z tymi deserówkami?

Witajcie :wink: Temat troszke nostalgiczny bym p[…]

Hej. Potrzebuje pomocy. Byłem użytkownikiem Draga […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.