EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By jumpingjack
#1854062
Wczoraj przed snem podłączyłem swojego Volisha do ładowania. Dzisiaj rano się budzę, bateria naładowana na maksa na zielono, odpinam, próbuję się zaciągnąć i nic, naciskam - zero reakcji baterii. Sprawdzam, czy może nie jest zablokowany, chociaż pamiętam, że nie blokowałem i okazuje się, że nie, nie blokowałem. Totalna cegła, jedyna reakcja "życia" tej baterii to zapalenie się zielonej lampki przy podłączeniu do ładowania. Ktoś ma koncepcję co to może być?
By Krasnal45
#1854068
Taka marka, światowa jakość, najwyższa klasa, górna półka....... przestał działać?
To straszne. Skontaktuj się z p.Jurczyńskim z ESW, niech się jakoś ustosunkuje do tego, wyjaśni, usprawiedliwi....... to nieprawdopodobne. No, aż wierzyć się nie chce...
Już widzę te tytuły na pierwszych stronach wszystkich poczytnych pism "Volish View nie działa".
By Nadzia21
#1854069
Jak kupiłeś w eSW to masz pół roku gwarancji na baterie to udaj się tam.
Może magnes w baterii się odczepił...
To Ci wymienią na nową ;)
Ostatnio zmieniony 29 cze 2018, 12:04 przez Nadzia21, łącznie zmieniany 1 raz.
By fanbogo
#1856648
Krasnal45 pisze:Taka marka, światowa jakość, najwyższa klasa, górna półka....... przestał działać?
To straszne. Skontaktuj się z p.Jurczyńskim z ESW, niech się jakoś ustosunkuje do tego, wyjaśni, usprawiedliwi....... to nieprawdopodobne. No, aż wierzyć się nie chce...
Już widzę te tytuły na pierwszych stronach wszystkich poczytnych pism "Volish View nie działa".


Lol. Pomocna odpowiedź. Nie ma to jak jedyna słuszna opcja. Howgh!.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.