EPF
By Efendi
#956896
Udało się :D 3 tydzień bez e-papierosa i oczywiście bez innych dymopodobnych. Po prawie 4 latach e-palenia koniec.
Pozdrawiam i życzę powodzenia :piwo
Awatar użytkownika
By gregbard
#956901
Gratulacje *GOOD*
Awatar użytkownika
By FROST-MODS
#956927
To ja tez się pochwale... ponad 4 miesiące bez chmury... Koledze życzę wytrwałości :beer:
By lena.pl
#956974
Zazdroszczę, zazdroszczę :)
Ale i jak doczekam tej chwili !!
Gratulacje
Awatar użytkownika
By HARY1953
#957007
Efendi czy to oznacza że nie będziemy oglądać Twoich nowych pomysłów, ciekawych rozwiązań z białym izolatorem-
ze smalcu jak ktoś napisał *SMOKEKING* :)

Serdecznie pozdrawiam i gratuluję
*CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By eef
#957194
*GOOD*

By Narki
#957216
Witam i Gratuluje.
Czy zmniejszales zawartosc wdychanej nikotyny do 0?
By Forest89
#957228
Gratuluję wolności ;)
Ostatnio zmieniony 10 sty 2014, 09:35 przez Forest89, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Gabber
#957242
efendi,

Było łatwo odstawić ep?
Bo coś mi się wydaję, po swoim przykładzie i kilku innych, że odstawienie ep to nie jest taka prosta sprawa.
Awatar użytkownika
By lpwk
#957258
Nie mam zamiaru skończyć z e-paleniem, mało tego rajcuje mnie to.

Po 35 latach palenia nawet dwóch paczek śmierdziuchów, jestem zadowolony, że mogę sobie od lat powapować – sprawia mi to przyjemność i uspokaja mnie.

Śledzę wszystkie nowinki i staram się je mieć, zabawiając się w różne konfiguracje.

Nie odczuwam żadnych skutków ubocznych, mało tego, już odczuwałem skutki palenia papierosów i to bardzo.

Mam sobie odmawiać tę odrobinę przyjemności?

Wiem, wiem, zbieranie znaczków pocztowych, jest całkowicie nieszkodliwe, ale jakie drogie hobby.

Finansowo i tak jestem do przodu, jak paliłem papierosy to rocznie wydawałem na nie prawie 8 tyś zł.
Jak teraz wydam na wszelkie nowinki w roku 3 tyś, w ogóle nie zauważę.
By Efendi
#957948
Dziękuję koledzy za ciepłe słowa i postaram się wytrwać w tym stanie jak najdłużej.
Dlatego sprzedaję swoją małą kolekcję aby nie kusiło :D,
dokładnie HARY1953 koniec mojej radosnej twórczości w "smalcu" :lol: .
Narki - tak zmniejszałem zawartość nikotyny ostatnie pół roku 6-0 mg
Gabber - na początku celowo zapominałem do pracy zabierać epetka, łatwo nie jest
lpwk - tak trochę nie na temat, ale nie odmawiaj sobie tej przyjemności ( palenia i pisania ) :D
Awatar użytkownika
By Pacothelucia
#958124
Chyba ale daj Boże ! Z Desmoksanem czy tabexem ? :D
Ostatnio zmieniony 10 sty 2014, 22:59 przez Pacothelucia, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Ogar616
#958155
Gratulacje :) Życzę trwania w lepszym nałogu i uczęszczania na spoty najbliższe, aby w tym wytrwać i do analogów nie wrócić.
Awatar użytkownika
By azbee
#958438
Szczere gratulacje. Ja do głowy nie dopuszczam myśli, że mógłbym zrezygnować z e-chmury. Jedyne życzenie to zejść do 0 z nikotyną. Traktuje to za bardzo jak hobby żeby myśleć o zostawieniu e.
Powodzenia życzę
Awatar użytkownika
By Rafciu
#958455
Gratuluje !!! Ja po przejściu na e-papierosa zastanawiałem się jaką moc kupić liquidu gdyż paliłem papierosy tz; czerwone kupiłem 24mg ale myślałem że mi płuca rozerwie więc szukałem szukałem i znalazłem w tej chwili palę 6mg i powoli zaczynam 0mg aczkolwiek jeszcze 0mg jest dla mnie za słabe ale liczę po cichu że nadejdzie ten dzień że powiem jestem wyzwolony :)
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.