EPF
Awatar użytkownika
By wiedzma
#499216
Witam chciałabym się dowiedzieć jakie są wasze ulubione parowniki, bo szczerze mówiąc ja mam ich tone i żaden nie jest tym jedynym i wciąż szukam tylko brak mi już pomysłów ;/ w tej chwili najbardziej zadowalającym jest paskuda(ce-3) :)
By Gepetto
#499217
obecnie RTA i Odyseuss ,
a jak lepiej opanuje mesha to pewno polubie G-tanka

:D
By user
#499218
Ale czego się spodziewasz po parowniku?
Ma dymić straszliwie, czy smakować raczej?
Ma być o pojemności wiadra?
Czy bardziej w mikro?
Awatar użytkownika
By wiedzma
#499219
w sumie niewiele od niego oczekuje :) ma smakować, dymić i być miły dla oka :P no i być w pełni rozbieralny :) pojemność taka do 3ml bo większe zle wyglądaja z bateria :)
By user
#499222
Jeżeli baniaki, to musisz pogodzić się z "gorszym" smakiem.
Jeżeli rozbieralny w pełni, to ..... iMIST?
Ciężko będzie Ci coś dobrać, bo zawsze jest "coś kosztem czegoś"
Awatar użytkownika
By Lutor
#499224
G-Tank rządzi u mnie
By user
#499226
No tak, ale lasce GT?
Ja raczej w dipa bym szedł. Ogrodniczy Bulli powinien być prosty w obsłudze, w wuj chmurek i smaczny. A pojemność? Zależna od buteleczki jaką mamy :)
Awatar użytkownika
By wiedzma
#499247
no wiec tak... vivi nova odpada ze wzgledow estetycznych mini nie współgra z moimi bateriami ;/ wszelkie mody odpadaja :P interesowało by mnie coś łatwo dostępnego już nawet nie musi być rozbieralny wszystko jedno watkowy czy ze sznurkiem byle ładnie palił i nie stroił mi fochów ;)

A i Reed
reed pisze: Ogrodniczy Bulli powinien być prosty w obsłudze, w wuj chmurek i smaczny.
że o czym Ty do mnie rozmawiasz?? ;)
By user
#499249
zabawka pisze:no wiec tak... vivi nova odpada ze wzgledow estetycznych mini nie współgra z moimi bateriami ;/ wszelkie mody odpadaja :P interesowało by mnie coś łatwo dostępnego już nawet nie musi być rozbieralny wszystko jedno watkowy czy ze sznurkiem byle ładnie palił i nie stroił mi fochów ;)

A i Reed
reed pisze: Ogrodniczy Bulli powinien być prosty w obsłudze, w wuj chmurek i smaczny.
że o czym Ty do mnie rozmawiasz?? ;)


O tym: http://www.peleon.pl/product.php?id_product=1697

Spełni wszystkie wymagania, poza pojemnością.
Awatar użytkownika
By Lutor
#499253
czy ja wiem? od wczoraj się z bullim nie lubimy cosik wariuje mi na meshu
Awatar użytkownika
By Miami
#500569
prymus140 pisze:ST w baniaku i Vivi Nova.Oba bezproblemowe.


Popieram z Vivi nieco słabiej bez modów.
Awatar użytkownika
By Riccardo
#500580
Ulubiony? Zdecydowanie jak miałbym określić jakiś parownik mianem „lubię”, to byłaby to 901. Co nie znaczy, że jest to ten jedyny. Wolę inne. Dziwne, nie?
Awatar użytkownika
By noman1
#500590
zabawka pisze:... bo szczerze mówiąc ja mam ich tone

Trochę dziwne, patrząc ile wapujesz czasu.
Dopiero zaczynasz drogę przez mękę, pod tytułem: "złoty gral e-p" :mrgreen:
Skoro juz wykorzystałeś chińskie "wynalazki" czas przejść na mody.
Awatar użytkownika
By hiena
#500612
Nie chcę zakładać kolejnego tematu więc zadam pytanko tutaj. Polecany przez reed Peleon Bully nie będzie mi lać? a skropliny nie będą mi wpływać do ust? Bo szczerze mówiąc mam już dosyć eksperymentów a chciałbym znaleźć coś na styl cs3 który jest u mnie najlepszym parownikiem chociaż wyglądem przypomina nie wiadomo co.
Awatar użytkownika
By noman1
#500635
hiena pisze:... a skropliny nie będą mi wpływać do ust? .

Zobacz budowę, nie ma szans na smak skroplin, tylko zauważ że to atomizer z grzałką DIY :mrgreen:
Awatar użytkownika
By bofh
#500790
Zdecydowanie CS3 w osłonie GT Pro Monacco. Reszta parowników się jakoś tam rotuje, ST lub DC w bańce, ViVi, Cristale, ale nie ma dnia, żebym nie wychmurzył dwóch CS-ów. Raz na tydzień serwis z przepalaniem, czyli 5 minut roboty i działają jak trzeba.W kwietniu kupiłem 2 paczki e-dymowe i zostało mi jeszcze 6 sztuk :D Smak nie do pobicia jak dla mnie...
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.