EPF
Awatar użytkownika
By Araiser
#560495
Pale e papierosy.Jest duzo taniej bo kosztuje tylko 60 zl miesiecznie zamiast 400 zl ale dym z prawdziwego papierosa jest zdecydowanie lepszy.Niestety kolejne podwyzki zmusily mnie do zmiany a rosyjskie papierosy nie wchodza w rachube


:palm


2012-11-15 14:59:14
~koteczek


od 1,5 miesiąca palę e-papierosy i w bardzo krótkim czasie przeszłam z poziomu wysokiego na niski - płynów i ustników...


Co za mloty...



Wysyłane z mojego PENTAGRAM TAB 8.4 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By Riccardo
#560530
StaryChemik pisze:
Riccardo pisze:Gdzie te oszczędności, ja się pytam, gdzie? :lol: :lol: :lol:

Nie oszczędzasz zdrowia? ;)

Masz na myśli spoty? Tam się nie oszczędzam :lol: :lol: :beer:
Awatar użytkownika
By eSteRooO
#560534
StaryChemik pisze:
Riccardo pisze:Gdzie te oszczędności, ja się pytam, gdzie? :lol: :lol: :lol:

Nie oszczędzasz zdrowia? ;)

Zdrowie zdecydowanie tak, kase zdecydowanie nie ;-)

tapasratatalkowo
Awatar użytkownika
By Kszywho
#560542
Brawo Chemiku! tak trzymać!
Ale link promocyjny pod spodem jest beznadziejny.

"E-papieros to niewielkie urządzenie wyglądem przypominające tradycyjnego papierosa. Jego działanie polega na odparowaniu płynnej nikotyny, dzięki czemu nie zawiera żadnych substancji smolistych. Pozwala to chronić zdrowie nie tylko swoje, ale także całego otoczenia.
Dlatego e-papierosy można palić dosłownie wszędzie, także tam, gdzie istnieje zakaz palenia. Dym wydychany przy ich paleniu to tylko bezwonna para wodna, która nie przeszkadza innym osobom.
Przy tych wszystkich zaletach e-papierosy nie różnią się smakiem od tradycyjnych papierosów. Mają jednak tę przewagę, że udostępniają szeroki wybór aromatów. Po zmianie wkładu, zmienia się smak, który może odpowiadać jednej z powszechnie znanych marek tradycyjnych papierosów lub też posiadać bardziej specyficzną nutę smakową. "
Awatar użytkownika
By myszaty
#560544
Jak dla mnie e-palenie to czysta oszczędność. Non stop mam kasę w kieszeni, wcześniej było raczej brak. Więc nie ściemniajcie :-)
Awatar użytkownika
By e-plyny
#560584
jakie tam są komentarze :
Dwie znajome po roku stosowania e-papierosa mają poparzenia w jamie ustnej i nosie, rany które nie chcą się goić.


jedyne co mi przychodzi do głowy, to to , że odwrotnie paliły papierosa ;) na pewno nie e-papierosa ;)
szkoda słów ...
Awatar użytkownika
By Kszywho
#560597
StaryChemik pisze:Kszywho - ja tylko zostałem poproszony przez autorkę z WP o odpowiedź na kilka pytań. Nie miałem wpływu na całość tekstu.

No wiem wiem. Spoko. Mogłeś powiedzieć, że odpowiesz na minimum 100 pytań i wszystkie odpowiedzi mają zostać opublikowane, bo nie lubisz się bawić w detal :)
Tak tylko trafiłem na ten link sponsorowany pod spodem i się dziwie, że jeszcze tego nie zmienili. Przecież z takimi tekstami właśnie walczymy.


Ps. Marecki w TV, Ty w radio i na portalu. 2:1 dla Poznania :mrgreen: :mrgreen:
By aftero21
#560682
Generalnie sprawa wygląda w ten sposób że e paląc nie czuje tego bòlu wychodząc codzień rano do roboty, że za każdym razem zostawiam 12 zł za paczke w kiosku ruchu u pani marioli i wracając z robory powtòrka z rozrywki. Mimo to pieniądze ktòre wydawało sie na analogi to tak zwane zaskurniaki których nigdy nie wliczałem w budżet miesięczny,i w moim przypadku ta oszczędność jest nie odczuwalna, bo zawsze te pieniądze z kieszonki sie rozejdą. A to na jedzenie a to na piwko albo na innie pierdoły. Inna sprawa to wydatki na e papierosa typu LQ,clearomizery,batki,i inne gadżety,ale wydawanie pieniędzy na to sprawia mi wiele większą przyjemność niż wydawanie codziennie rano kasy na papierowy kartonik z suchym sianem zawiniętym w bibułe. Pozdrawiam
By koiot
#564959
Na analogi wydawałem jakieś 450 zł miesięcznie w tym miesiącu na e-palonko wydałem hmm... tyle samo heh:lol: nie no w tym miesiącu były wielkie zakupy a co se będę żałował:grin: za to w tamtym miesiącu poszło tylko ok 80 blaszek dwa miesiące temu ok 100 blaszek. Jest taniej a jakże.

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2
By taxi
#565220
Fajny temacik , na zdrowie to mi wyszło ,ale wpadłem chyba w kolekcjonerstwo i tak jak wydawałem 7 stów na analogi miesięcznie tak i teraz oszczędności brak ale za to ile błyszczącego sprzętu :kulam
Awatar użytkownika
By Amix
#565265
taxi pisze:Fajny temacik , na zdrowie to mi wyszło ,ale wpadłem chyba w kolekcjonerstwo i tak jak wydawałem 7 stów na analogi miesięcznie tak i teraz oszczędności brak ale za to ile błyszczącego sprzętu :kulam

Po analogach pełna popielniczka petów i do kosza, a na błyszczący sprzęcik z przyjemnością się patrzy. :lol:
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.