EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By sciety
#98627
czy zaobserwowaliście coś takiego jak ból brzucha?? u mnie pojawia się już drugi raz gdy e pale trochę 'więcej' niż zwykle...
Awatar użytkownika
By Mareckimt
#98630
sciety pisze:czy zaobserwowaliście coś takiego jak ból brzucha?? u mnie pojawia się już drugi raz gdy e pale trochę 'więcej' niż zwykle...
Oooo, wielokrotnie! Przeważnie po weekendowych wieczorach. Nie wiem tylko czy ma to związek z e-paleniem...
Ostatnio zmieniony 10 lut 2010, 21:36 przez Mareckimt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By judora
#98633
To uważaj, bo mnie ten brak umiaru do częstych wizyt w WC doprowadził. Bolał brzuszek a później się wkurzył ...
Awatar użytkownika
By judora
#98649
Mój doktor też tak mówił dopóki nie powiązał sprawy z weew, którego mi podarował. Ale jakoś mnie to nie przestrasza. Myślę, że już niedługo przestanę traktować e-papierosa jak smoczek ;-)
Awatar użytkownika
By Kvl
#98660
na szczescie nie mialem takiego problemu :D :lol:
Awatar użytkownika
By Tusia
#98668
Objawy głodu nikotynowego (przy rzucaniu palenia):

Pragnienia dymu
Drażliwość, zepsuty
Bezsenność
Zmęczenie
Niezdolność do koncentracji
Ból głowy
Kaszel
Ból gardła
Zaparcia, gaz, ból brzucha
Suchość w ustach
Ból języka i / lub gumy
Kroplówka Postnasal
Ucisk w klatce piersiowej
Coping Skills for głodu nikotynowego


Cytat z : http://translate.google.pl/translate?hl ... drawal.htm
Awatar użytkownika
By Tomba
#98669
Ja mam trzy córki i żonę.
Co miesiąc uskarżają się na bóle.
Ale mnie też od czasu do czasu boli.
Awatar użytkownika
By Kvl
#98675
jednak e-palenie ma swoje wady ;/

Nie skopiowało mi się : Objawy głodu nikotynowego, dodano. Tusia. :wink:
Awatar użytkownika
By Tomba
#98685
Kvl pisze:jednak e-palenie ma swoje wady ;/

Mówisz o moich córkach i żonie ? Nie - ja tego nie traktuję w kategorii wad.
Nawet je lubię :)
By jaceka
#98687
Kvl pisze:jednak e-palenie ma swoje wady ;/

Ile Ja mam wad ech..
Awatar użytkownika
By judora
#98688
Ale zalet e-palenie ma więcej :-) Szkoda, że wiem o tym dopiero od dwóch tygodni...
Ostatnio zmieniony 10 lut 2010, 22:11 przez judora, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Mareckimt
#98690
Tomby nie było i na forum ponuro i aferancko. Wreszcie luźny temat :D
tomba pisze:Ja mam trzy córki i żonę.
Co miesiąc uskarżają się na bóle.
Ale mnie też od czasu do czasu boli.
A znalazłeś choć przyczynę? :lol:
Awatar użytkownika
By Tomba
#98692
judora pisze:Ale zalet e-palenie ma więcej :-) Szkoda, że wiem o tym dopiero od dwóch tygodni...

Dobrze, że wiesz już od dwóch tygodni. Jeszcze sporo życia przed Tobą :)
Awatar użytkownika
By scob
#98694
forum spamerów *a.

Niko pobudza perystaltykę jelit. U niektórych osób - po przegięciu - powoduje bóle brzucha i wzdęcia. Sprzedawca powinien opowiedzieć Ci o tym, co może się dziać :)
finito.
Awatar użytkownika
By Tomba
#98698
No i Scob zamknął nam temat.
Awatar użytkownika
By Mareckimt
#98701
scob pisze:forum spamerów *a.

Niko pobudza perystaltykę jelit...
Eeee, wiem jak jest gdy perystaltyka jest zatrzymana. Wtedy to dopiero boli! Całkowicie nie zgadzam się z tym stwierdzeniem. Wiem coś o tym.
Awatar użytkownika
By Tusia
#98703
A u niektórych nikosia w zbyt dużych dawkach powoduje zaparcia i boli brzuszek... :?
Awatar użytkownika
By Tomba
#98705
Mareckimt pisze:A znalazłeś choć przyczynę? :lol:

Pewno, że znalazłem. Jak się za dużo najem na noc.
Z resztą będziesz za dwa dni u nas, to też Cię będzie boleć i nie tyko brzuch.
No i znowuż będzie na e-p.
By jaceka
#98722
Tusia pisze:A u niektórych nikosia w zbyt dużych dawkach powoduje zaparcia i boli brzuszek... :?

i główka ;-)
Awatar użytkownika
By Tusia
#98733
Tak :P
Zieloną herbatkę trzeba popijać czopek glicerynowy w pupkę i już po sprawie. :wink:
Awatar użytkownika
By scob
#98778
zresztą

Na forum unikamy pisania takich jednowyrazowych postów nic nie wnoszących do tematu. Tusia.
Awatar użytkownika
By Tomba
#98786
Po sprawie zresztą.
To co Ty masz na myśli pisząc "zresztą" ?
Albo lepiej już nie wyjaśniaj :)
Awatar użytkownika
By Kszywho
#98809
Tusia pisze:Tak :P
Zieloną herbatkę trzeba popijać czopek glicerynowy w pupkę i już po sprawie. :wink:

No jak to...zaraz-"niedogodności" powstają jak za dużo liquidem się "opijemy", a żeby z tego wyjść to trzeba sobie ten sam liquid wsadzić w d***pe??? Ale chyba EcoPure Crystal i to zerówke? Tak? :mrgreen:
Awatar użytkownika
By mkk
#98817
ale z resztą, czy bez reszty?
Awatar użytkownika
By Tusia
#98841
Muszę szybko wyjaśnić bo jeszcze ktoś poleci sobie kartridż wsadzać tam gdzie nie powinien... czyli w d-pkę.
Czopek glicerynowy, kupiony w aptece specjalnie do tego celu przygotowany :mrgreen:
Obrazek TO NIE KARTRIDŻ :!: :!: :!: TO DO d-pki. Stosowany przy zaparciach w celu pozbycia się zatoru w dolnych odcinkach człowieka. :wink: Nie stosować do inhalacji :!:
:wink: Przed użyciem należy zdjąć plastikowe osłonki (2 części) i wyrzucić do kosza na śmieci. Po włożeniu czopka w odpowiednie miejsce przebywać w pobliżu WC spacerując i masując sobie bolący brzuszek ruchem przeciwnym do wskazówek zegara.
By user
#98845
Tusia pisze: Przed użyciem należy zdjąć plastikowe osłonki (2 części)


... i dopiero teraz o tym mówisz? :?
Awatar użytkownika
By Tusia
#98847
:lol: :lol: :lol: Przepraszam, za późno dopisałam. Spróbuj jeszcze raz :P
By user
#98849
Tak, tylko jak teraz wydobyć te osłonki?
:D
Awatar użytkownika
By Kszywho
#98857
kuva, Tusia, zatłuke....!!!!!! Mogłem Haltem się posłużyć, a tak jestem na minusie z jednym atomizerem 901. Hmm........zaraz....gdzieś tu był wątek o myciu atomizerów... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Tusia
#98860
*ROFL* *ROFL* *ROFL*
Nie bierzcie nigdy dosłownie tego co piszą na forum. To nieprawda, że e-papierosy są do d-py :mrgreen:
Dobrze, że to nie pen był...
Awatar użytkownika
By scob
#98869
ktos tu znowu ma forumowo-textową biegunkę...
Awatar użytkownika
By Kszywho
#98884
On ma po prostu parcie na szkło :mrgreen:
Awatar użytkownika
By absens carens
#100759
scob pisze:zresztą

Na forum unikamy pisania takich jednowyrazowych postów nic nie wnoszących do tematu. Tusia.


Tomba w kolejnym poście poprawność ortograficzną zachował - więc post coś wniósł :P (choć nie w temacie e-p).

Za to kolejna dziesiątka postów zdaniem Pani Moderator z pewnością będzie bardzo pomocna dla początkującego e-palacza.

Żeby w temacie było - mnie również w pierwszym tygodniu e-palenia dokuczał ból brzucha, ale on żyje własnym życiem, więc trudno mi zrzucać winę na e-p.

Pozdrawiam

Malutka uwaga: Regulamin II (7). Tusia.
By Thgif
#106365
Jak najbardziej, gdy "troche" więcej pobucham ciśnie mnie w brzuchu ;\ nie przyjemne ;P
By didek919
#106534
to ja rano jak nieraz zapale na pusty zoladek ale przy nie odpowiedniej diecie sniadaniowej ;p to mam bole brzucha .. ale tak tez mialem przy analogach wiec to pewnie wplyw nikotyny .. tak samo jak flegma ;/ ;p
Awatar użytkownika
By dymiacy
#177245
KOCHAM!!! te forum za ten luz i wolnosc slowa :D ja tak mam czesto jak wypije duzo liquidu, ale ide wtedy do wc i zalatwiam sprawe.Albo duzo Coli wypic to po 5 minutach przechodzi. Czemu cola? odrdzewiacz :D
TOMBA popij liquidu to wyjdzie :D
By Oowad700
#233566
Dopadło mnie jakieś zatrucie żołądkowe.Trwa już trzeci dzień.Nie potrafię tego niczym wytłumaczyć.Nic takiego nie zjadłem.Może to wirus?Niepokoi mnie jednak związany z tym zatruciem wstręt do większości liquidów.Używałem prawie wyłącznie tytoniowe i czasem tylko miętę.Teraz po sztachu Mlb mnie mdli,Camel to samo itd.Jakiś słodkawy posmak nagle zaczął mnie drażnić.Przyjmuję wyłącznie podwójną miętę i kartli Mlb[!] od Milda do Pure.Jeszcze chwila i wrócę do analogów.Już zaglądam za fajkami od żony.
By gusiag3
#233582
@Oowad lepiej zaglądnij do jakiegoś lekarza, a nie za papierochami :!: Co Ty, z takim stażem chcesz nam odebrać nadzieje, że można rzucić te śmierdziele :?: :!: Ani się waż ich tykać (pykać).Myślę,że wielu z nas będzie Cię wspierać, a Ty się nie daj jakiejś głupiej trzydniówce. Jesteś silniejszy od pokusy, nie daj się!Bo jak wpadniemy, to mogą Cię cztery litery boleć, a nie brzuch :mrgreen: :wink:
Awatar użytkownika
By cube99
#233584
Oowad700 pisze:Dopadło mnie jakieś zatrucie żołądkowe.Trwa już trzeci dzień.Nie potrafię tego niczym wytłumaczyć.Nic takiego nie zjadłem.Może to wirus?Niepokoi mnie jednak związany z tym zatruciem wstręt do większości liquidów.Używałem prawie wyłącznie tytoniowe i czasem tylko miętę.Teraz po sztachu Mlb mnie mdli,Camel to samo itd.Jakiś słodkawy posmak nagle zaczął mnie drażnić.Przyjmuję wyłącznie podwójną miętę i kartli Mlb[!] od Milda do Pure.Jeszcze chwila i wrócę do analogów.Już zaglądam za fajkami od żony.


A czasami kolego Cię nie chwyciła grypa żołądkowa? Jak tak to współczuję..
By Oowad700
#233589
No być może,tylko martwi mnie wstręt do większości liquidów.Głód nikotynowy mnie męczy a wapować się prawie nie da.Zastanawiam się,czy ten wstręt minie.Światełkiem w tunelu jest to,że mam wstręt również do wielu innych zapachów,co może oznaczać,że to nie wina liquidów,tylko jakaś chwilowa nadwrażliwość na intensywne aromaty.U nas na Śląsku Jutro Barbórka,imprezy zaczynają się już dzisiaj.Miałem już być na popijawie,a tu w domu siedzę i miętę piję :cry:
Awatar użytkownika
By cube99
#233600
Oowad700 pisze:No być może,tylko martwi mnie wstręt do większości liquidów.Głód nikotynowy mnie męczy a wapować się prawie nie da.Zastanawiam się,czy ten wstręt minie.Światełkiem w tunelu jest to,że mam wstręt również do wielu innych zapachów,co może oznaczać,że to nie wina liquidów,tylko jakaś chwilowa nadwrażliwość na intensywne aromaty.U nas na Śląsku Jutro Barbórka,imprezy zaczynają się już dzisiaj.Miałem już być na popijawie,a tu w domu siedzę i miętę piję :cry:


Kiepsko :( chyba musisz zwolnić z wapowaniem.
Do mięty pij jeszcze herbate z amolem lub ziołami szwedzkimi lub balsamem kapucyńskim - wszystkie sa na alc to tak na + zamiast imprezki hehe :D
By dawidk25
#233677
Także zauważyłem u siebie ból brzucha po mocnym przesadzeniu z wapowaniem. Za mała moc liquidu+ciągłe palenie (jedna bateria ładowana, druga w użytku) po połowie dnia zrobiło swoje.... bolało, przestało, mam mocniejszy liquid i jest już ok :D
Awatar użytkownika
By omegasupreme
#235457
a wiecie co i ja też musze napisac ze ja to nieraz pale od rana do nocy . jakoś 80% dnia mam w rece EPka..
i tez ostatnio jakieś wzdecia lekkie i pobolewania..
ale espumisan na wzdecia w duzej ilosci i gazy mijają i nic nie boli :)

Czyzby mocniejsze liquidy były czasem zdrowsze niż slabsze?? Przy mocniejszych mniej wdychamy liquidu...

hmm no ale to nadal nie znaczy ze epki sa niezdrowe... wzdecia mozna mieć nawet po zdrowym jedzeniu :) a to nie znaczy ze ono jest niezdrowe :) czasem trzeba wiedzieć ze jak sie je cos zdrowego co niestety skutkuje wzdęciami nalezy np wypić też coś co usunie te wzdecia...


edit: ale musze zaznaczyć ze ja i tak bylem podatny na wzdęcia np w czasie podrózy... od tak moze ze stresu czy zmiany klimatu ??

Moze porpostu Przerzucenie sie na EPKA to taka zmiana ze dla organizmu to niemal jak zmiana miejsca zamieszkania i klimatu :) hehehe i moze dlatego te problemy gazo podobne ;)
Awatar użytkownika
By elemid_vip
#377903
Dorzucę swoje boleści :(
Od wczoraj nie epalę ponieważ strasznie mdły smak czuję.
Wręcz wymiotny.Posilam się analogami(3 na dzień) ale dalej jak pomyślę o puszczeniu dymku to szok.
Wapowałem na krowie tabacco( normalną ilość) tylko że na 5V.Obok tych objawów są inne więc podejrzewam że przemęczenie i brak snu plus jakaś chandra i mam pozamiatane.
Co jeszcze mnie ciekawi to postawiłem w pokoju psikacza zapachów(Air wick) i może przesadziłem z intensywnością ?
Awatar użytkownika
By cvbn
#377970
elemid_vip pisze:Co jeszcze mnie ciekawi to postawiłem w pokoju psikacza zapachów(Air wick) i może przesadziłem z intensywnością ?


Kiedyś obiło mi się o uszy o szkodliwości "zapachów" ale potraktowałem to jak "wymysł"... potem sam odczułem dziwne objawy (niby ból głowy niby zatrucie ;) ) po wywaleniu wszelkich "odświeżaczy" i wywietrzeniu pokoju od razu było lepiej :) jednka nie zakodowałem sobie iż mi szkodzą i niestety po jakimś czasie wypróbowałem specyfik na komary, weakend miałem z głowy :P Stosując e-p nie zauważyłem żadnych złych objawów ale nadmienię też iż wypalam clirka dziennie i palę 6mg okazjonalnie 12mg...
Awatar użytkownika
By mandred
#378976
elemid_vip pisze:Dorzucę swoje boleści :(
Od wczoraj nie epalę ponieważ strasznie mdły smak czuję.
Wręcz wymiotny.Posilam się analogami(3 na dzień) ale dalej jak pomyślę o puszczeniu dymku to szok.
Wapowałem na krowie tabacco( normalną ilość) tylko że na 5V.Obok tych objawów są inne więc podejrzewam że przemęczenie i brak snu plus jakaś chandra i mam pozamiatane.
Co jeszcze mnie ciekawi to postawiłem w pokoju psikacza zapachów(Air wick) i może przesadziłem z intensywnością ?


Tego psikacza podaruje teściowej jak jej nie lubisz lub ciepnij za okno. To ZUO. U mnie kiedyś stał taki koło lodówki i za każdym razem jak podchodziłem coś zjeść to psik w ryj :zakrecony i na 2 godziny spokój bo jedyne co się po tym chciało to puścić pawia, dodatkowo wiele razy udało mi się ściągnąć spodnie z paskiem(bo nie było czasu na rozpinanie). Można tak przyoszczędzić na jedzeniu, ale ile można wytrzymać? Toż sedes też ma swoją wytrzymałość, a jak się nie zdąży to i ten psikacz nie pomoże tylko kąpiel i pranie. Ogólnie lepiej żeby waliło jak z murzyńskiej chaty niż tą trutką.
Aegis Max 100W

Witam, jestem tu ponieważ potrzebuje Waszej pomocy[…]

Drut/grzałki prebuilt

Hej hej Niedawno przerzuciłem się z poda na RTA (Z[…]

Hejka wcześniej 3 lata miałam sticka , a od miesią[…]

https://i.ibb.co/yRmxn4f/1.jpg […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.