EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By kajo
#863663
Na wstępie dodam że zapoznałem się z tym tematem http://www.e-papierosy-forum.pl/wszelkie-negatywne-objawy-po-przejsciu-na-e-p-t31077.html. E palę od 3 miesięcy, jakieś 3-4 dni temu po wyjściu z pod prysznica chwyciły mnie duszności, i kłucie w klatce piersiowej które do dzisiaj nie ustają, nie wiem czy może to być powodem tego że przestałem całkowicie palić analogi, czy mogą to być objawy jakiejś innej choroby, i czy warto wybrać się z tym do lekarza.

PS: Palę na przemian 12mg i 18mg.
By amsaw
#863686
Idź po prostu do lekarza.
Najczęściej to na tle nerwowym, albo nerwobóle, albo coś gorszego.
Diagnozowanie na odległość to bezsens.
Lekarz zleci Ci pewnie EKG, RTG płuc itd.
Wtedy poznasz odpowiedź co Ci dolega.
Awatar użytkownika
By Tianski
#864437
tylko raz mialem dusznosci po e papierosie, pierwsze kilka "machów" na poaczatku przygody z e-papierosem i przy początakch przygody z meshem - od takie tam z 5 buszków pod rząd z bobrem :lol: . Oczywicie dolegliwosci ustapiły po kilku minutach.
Awatar użytkownika
By djpd
#864667
Do lekarza biegiem! Nigdy nie wiadomo czym to może byc spowodowane, im wcześniej zdiagnozują tym lepiej! Miejmy nadzieje ze to nic poważnego ;) i jak pisze kolega wyżej to po prostu nerwobóle badź jakieś chwilowe osłabienie organizmu spowodowane chodźby odżywianiem.
Awatar użytkownika
By PucH2
#864675
Jak to duszności do lekarza koniecznie. Jednak możliwe że to też reakcja obronna na jakiś liqid. Sam miałem podobne objawy i winowajcą był właśnie smakowity LQ.
By dziewczyna_z_roza
#864678
PucH2 pisze:Jak to duszności do lekarza koniecznie. Jednak możliwe że to też reakcja obronna na jakiś liqid. Sam miałem podobne objawy i winowajcą był właśnie smakowity LQ.



dokladnie tak :) moze sie zdazyc ze masz np. uczulenie na jakis skladnik jakiegos konkretnego liquidu.
jednak warto zglosic sie do lekarza i to sprawdzic..
By vieslav
#864738
Polecam spróbować na baterii z regulacją napięcia. Mi niektóre lq lepiej smakują na napięciu >4V, ale wtedy czuje kłucie jakby w oskrzelach. Na 3,8-3,6V problemów nie mam.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.