EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By pawlicoo
#876820
witam mam 18 lat i od 5 dni e-pale . z poczatku kupilem sobie liquid 18 i bolala mnie glowa dosc mocno , pozniej mienilem liquid na 11 trend malboro i glowa troche mniej boli ale czasami tak jakby czuje jakby mi reka pulsowala i dziwny posmak w gardle . co zrobic zeby bol glowy mina ?
Ostatnio zmieniony 13 paź 2013, 18:39 przez pawlicoo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By gregbard
#876821
paliłeś papierosy?
By amsaw
#876828
Nie pal hybrydowo. Albo - albo.
Zmniejsz stężenie nikotyny!
Spróbuj 6mg.
A najlepiej rzuć w diabły.
Jak byłem Twoim wieku paliłem już trzy lata. Z czasem jaranie stało sie obsesją.
Odpuść sobie. Im krócej w tym gównie tym lepiej dla Ciebie.
Awatar użytkownika
By gregbard
#876829
jesteś niepełnoletni, zarejestrowałeś się potwierdzając że niby jesteś osobą pełnoletnią, oszukałeś adminów, oszukałeś nas... co ci jeszcze napisać? Chyba tylko, że twoje dolegliwości niekoniecznie są przez to że zacząłeś używać ep, ale równie dobrze przez to że odstawiłeś śmierdziuchy.
Ostatnio zmieniony 13 paź 2013, 18:43 przez gregbard, łącznie zmieniany 1 raz.
By mattoid1973
#876833
pawlicoo pisze:witam mam 18 lat i od 5 dni e-pale

a przed chwilą było:
pawlicoo pisze:witam mam 17 lat i od 5 dni e-pale

Bana mu.
Awatar użytkownika
By gregbard
#876834
może, nie musi, mniej nikotyny może skutkować tym że zaczniesz gorączkowo jej szukać i zwiększysz ilościowe zużycie liquidu
Awatar użytkownika
By gregbard
#876840
Czytać forum, i przetrwać, powinno minąć, o ile nie masz uczulenia na jakiś składnik liquidu, z mocą zejdź może nie na 6 mg ale na 12mg. Jeśli objawy po tygodniu nie zaczną słabnąć, to nawet wizyta u lekarza nie zaszkodzi.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.