EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By kabezecik
#838838
jak w temacie. odkad zaczalem palic e fajki mam problemy z ciaglymi aftami,ktore tylko przenosza sie z miejsca na miejsce.
Czy ktos tez ma takie problemy ?


Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By Pusiekkg
#838848
Miałem ten sam problem, myślałem, że to też od e fajka, ale okazało się, że to reakcja organizmu na osłabienie po odstawieniu analogów :)
Awatar użytkownika
By Pusiekkg
#838979
Skończyły mi się jakiś miesiąc/półtora temu, a nie palę od prawie 9 miesięcy :) Wszystko zależy od organizmu, ja akurat wychodzi na to, że mam słaby :)
By esdoen
#839003
Miałem afty na początku e-palenia, z czasem ustąpiły. Nie wiem, czego to wina - obstawiałem, że po prostu nikotyna w liquidzie podrażniała jamę ustną przy piciu liquidu... ale efekt ustąpił (może ze 2-3 tygodnie to trwało), więc nie ma problemu. Raczej nie jest to związane z odstawieniem papierosów - jak nie paliłem przez pół roku w ogóle, to nie było takiego problemu - raczej to efekt podrażniający liquidu, połączony z wysuszaniem śluzówki :)

Polecam Sachol, dość szybko sobie radził z już istniejącymi rankami.
Awatar użytkownika
By kabezecik
#840232
a co z suchoscia gardla ? Wstajac kazdego dnia jest coraz wieksza suchota,co za tym idzie coraz wiekszy bol...

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
By Likwidator
#840234
Afty to ja miałem jak częstowałem wszystkich ep :mrgreen:

Moja rada to nie częstować lub nosić ze sobą kondona na drip oraz myć dripa jak najczęściej.
Awatar użytkownika
By kabezecik
#840268
Byc moze to jest przyczyna,jednak pozostaje sprawa suchosci gardla .

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
By esdoen
#840271
Pić dużo płynów, jeść cukierki nawilżające gardło - z czasem organizm się przyzwyczai :)
Awatar użytkownika
By Śmiechol
#840296
Ja też miałem ciągle kapcia na początku e-palenia. Po jakimś czasie ustało. Nie częstuj nikogo e-p, a jak się który obrazi to wywal jęzor i pokaż czemu. Jeszcze jest sprawa jakich liquidów używasz.
Awatar użytkownika
By kabezecik
#841022
teraz je zmienilem,wiec zrobie test :)
czy zerowki rowniez maja tendencje gryzienia w gardlo ?

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By maras
#841146
kabezecik pisze:czy zerówki również maja tendencje gryzienia w gardło ?

Zależy od aromatu/liquidu, jakiego użyjesz do wapowania.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.