EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By Speedo1544
#824861
Palac jeszcze analogi z rana miałem totalnego trampka w ustach
Teraz po ponad miesięcznym paleniu ep nadal to mam
Moje pytanie czy tez tak macie lub co to może być i czy to kiedyś minie
Dodam ze palilem tytoniowki i od paru dni owocowe
Liquid moc 12
By amsaw
#824870
Speedo1544 pisze:Rzadko kiedy ja jadam przez brak czasu więc to na pewno nie jest od jedzenia

To może dlatego :)
Jesli się nie najem wieczorkiem (wiem, że niezdrowo) to rano mam totalnego kapcia w gębie.
Poważnie.
A po przejściu na e-papierosy kapeć fajczany zniknął u mnie po paru dniach.
By Speedo1544
#824875
Zeby to sie myje nie tylko wieczorem
W ciagu dnia wypijam xx kaw i teraz zastanawiam sie czy to nie jest przez to
Niestety nie mam już 18 lat a od x czasu pijam bardzo duże ilości kawy
Ok czyli reasumumac po takim czasie palenia ep nie powinno być takiego trampka
By Golum
#824887
Nie masz popsutych zębów?To jest najczęstsza przyczyna walenia z japy zwłaszcza po przebudzeniu do tego nie umyj zębów przed pójściem spać i rano powalisz oddechem każdego.W takim przypadku tylko dentysta pomoże.
By Speedo1544
#824894
Z zębami nie mam żadnych problemów
Cały czas myślałem ze to przez analogi ale po ep mam praktycznie to samo
Chyba pora wybrać sie do lekarza porobic badania bo nie pamietam kiedy byłem u znachora
By re_
#824896
Zobacz czy nie masz kamienia na zebach od kawy. Kiedyś też miałem podobny problem i dopiero usunięcie kamienia pomogło jak reką odjął.
Awatar użytkownika
By PucH2
#824944
Przyczyną tak zwanego trampka jest próchnica jak i bakterie gnilne w jamie ustnej. Może to też być wysuszenie śluzówki od chrapania i otwartej paszczy w czasie snu. Warto oszczędności z EP bardzo szybko ulokować u dentysty. Zwróci się to z nawiązką.

Jak koleżeństwo napisało papierosowy trampek znika po całkowitym przejęciu na EP bardzo szybko. Całkowicie zanika w zależności od zdrowotności organizmu jak i wypalonych analogów nie dłużej niż po roku. W raz z trampkiem znika też kac.
By Sylwester87
#825319
Jako że nie pale juz prawie rok to też się wypowiem. Trampek zniknął wraz ze śmierdziuchem (palacza wyczuwam z kilku metrów teraz :D ) po paru dniach no i kacor razem z nim. Na początku po wieczornych paru piwach rano budziłem i czegoś mi brakowało. Nie zdawałem sobie sprawy jak faje potęgują kaca.
By klikacz
#852563
Ja też obstawiałbym wizytę u dentysty, żeby popatrzył i pomógł. Teoretycznie picie alkoholu przed snem też sprawia, że rano jest kapeć(przynajmniej ja tak mam).
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.