EPF
Awatar użytkownika
By Miotła
#935010
Znalezione na FastTech
Obrazek

Któryś z polskich modderów dałby rade coś takiego stworzyć? Od razu dodatkowo zrobić wersje ICE nano :zakrecony
Awatar użytkownika
By krawatos
#935024
Wow, wygląda bajecznie. Chcę to i to bardzo :)
Awatar użytkownika
By saradonin
#935030
Zważywszy na fakt, że temp. mięknienia dla tego tworzywa w zależności ok klasy/jakości/domieszek (a jakoś nie bardzo wierzę, by było to szkło akrylowe najwyższej klasy) waha się już od ~85*C do ~160*C te dwa elementy z prawej strony fotki (komora z grzałką i komin) wykonane z PMMA to baaardzo kiepski pomysł.
Awatar użytkownika
By Miotła
#935038
saradonin pisze:Zważywszy na fakt, że temp. mięknienia dla tego tworzywa waha się w zależności ok klasy/jakości (a jakoś nie bardzo wierzę, by było to szkło akrylowe najwyższej klasy) w już od ~85*C do ~160*C te dwa elementy z prawej strony fotki (komora z grzałką i komin) wykonane z PMMA to baaardzo kiepski pomysł.

Dlatego fajnie by było gdyby był porządny odpowiednik rodzimej produkcji, wtedy byłbym bardziej pewny co do użytych materiałów :wink:
Awatar użytkownika
By MarioBernatti
#936890
No, baze, komore i komin zostawili metalową :)
drip jest w plastyk wciskany ?
Jak sie dno przejmie temperature i rozgrzeje, co jest u mnie częste to te plastkowe gwinty korpusu nie zmiękną ?
Awatar użytkownika
By Michaj
#937267
interesowało by mnie wszystko oprócz bazy. Da radę oprócz FT to gdzieś dostać?
Awatar użytkownika
By kapone
#1027644
i co to ma być piękne? że cały sznur, czy szmatę nie wiem co tam sobie ktoś nakręci będzie widać. no ale to rzecz gustu
By m44
#1027690
Dobra jako części zapasowe na szybko, jak coś się zniszczy albo zgubi w kajtku.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.