EPF
Awatar użytkownika
By mati3000
#975502
Postanowiłem zrobić nowy temat o produkcie nad którym aktualnie pracuje.

Przez dłuższy czas zastanawiałem się jak zrobić dobry pokrowiec na mechanika, żeby mod nie wypadał, żeby pod czas palenia (wciskania przycisku) nie przesuwał się w pokrowcu. W dodatku skóra lubi się rozciągać więc pokrowiec na wcisk po pewnym czasie by się rozciągnął. I własnie z tego powodu powstał pomysł stworzenia tubki z mocowaniem na smycz.


Są to tuby ztoczone do 20,4mm, następnie zostaje do nich przymocowana przy pomocy kleju skórka. Całość ma około 23mm średnicy.
Tuby mają mocowanie na smycz, dzięki czemu w przeciwieństwie do pokrowców nie ma szansy, żeby coś upadło, wysunęło się.
Tuby posiadają gwint 20x1.

Tak na szybko co pasuje na 20x1
Gus
GP Paps
Caravela
Element Mod
JM22
BaGua
Magnetic Dragon



Tu są 3 propozycje, ostatnia to taka sama jaka jest w Husarzu czyli czarna skóra z czerwoną nicią+ mocowanie na smycz.
Do wyboru są rozmiary 18350, 18500 i 18650 oraz 4 wersje kolorystyczne.









Na koniec podzielę się swoją opinią po pewnym czasie stosowania skórzanego moda.
Skóra jest bardzo miła w dotyku, trzyma się ją pewnie i bardzo wygodnie. A przy okazji w zimę nie jest on aż tak zimna jak stal.


Teraz proszę was o wasze opinie, spostrzeżenia. Jak uważacie czy taki produkt jest potrzebny czy nie?
Awatar użytkownika
By seiken
#975519
Ja to bym tylko chciał abys napisał ze wykonał je kolega x a nie ze ty geniuszem błysnąłes
By budzikson
#975532
Moim zdaniem jak najbardziej potrzebne.

Obrazek

Dla mnie bomba :)

Kiedy będą dostępne (bardziej chodzi o trzy pierwsze wzory)?
Awatar użytkownika
By seiken
#975538
WojtaZ pisze:Ciekawe o co chodzi.

Wracając: jaki koszt?

on wie o co chodzi :lol:
Awatar użytkownika
By mati3000
#975577
seiken pokaż mi miejsce, w którym się chwalę??

Proszę bardzo oto moi wykonawcy. Pierwszy z którym nawiązałem współpracę Arek, wg mnie najlepszy człowiek w tym fachu, samodzielny, umie doradzić no i robi naprawdę świetną robotę. Z nim współpracuję pół roku, on wykonuję modele hi-end one, two, rurke, hi-end three.
strona internetowa: http://www.abraham-leatherwork.com/
jego strona fb: https://www.facebook.com/pages/Abraham- ... ts&fref=ts


Zachęcam do zobaczenia jego prac, torby, portfele jak dla mnie najlepsze.

Oraz kolejny wykonawca, który to Hobbit, z którym zacząłem skromną współpracę, gdy pierwszy wykonawca stwierdził, że ma ograniczony czas. O nim więcej mówić nie trzeba, bo większość zna. Hobbit wykonał dla mnie tubki na Hussara oraz big vape wallet.


Co do cen to myślę, że będzie to około 70zł.
Jak będą chętni to będzie lista. Jeszcze dodam, że będzie możliwość kupienia tuby bez mocowania na smycz.
Awatar użytkownika
By MarioBernatti
#975645
Dopiero teraz zajarzyłem, że ja daje swoją głowice i przycisk, a rurka i skórka są twoje ? :)
Będą jeszcze inne gwinty ?

Cena 70 niezależna od rozmiaru ?

(musze napisać kolejną reklamacje na FT, żeby do jednego zestawu dosłali dodatkową głowice, a do drugiego przycisk :)
Awatar użytkownika
By mati3000
#975652
te 70zł to narazie cena orientacyjna. Może wystąpić różnica cen w przypadku różnym rozmiarów, ale to o jakieś 2zł.
Awatar użytkownika
By Cezar
#975858
mati3000 pisze:Tak na szybko co pasuje na 20x1
Gus
GP Paps
Caravela
Element Mod
JM22
BaGua
Magnetic Dragon


Tak nieśmiało spytam...a nemesis ?
pozdrawiam
Awatar użytkownika
By daras25
#975914
Cezar pisze:
mati3000 pisze:Tak na szybko co pasuje na 20x1
Gus
GP Paps
Caravela
Element Mod
JM22
BaGua
Magnetic Dragon


Tak nieśmiało spytam...a nemesis ?
pozdrawiam

Nemesis ma inny rozmiar gwintu .

Tapa
Awatar użytkownika
By Cezar
#975915
Bardziej chodziło mi o dostępność...
Nemek jest w miarę popularny na trawniku ;)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
By mati3000
#976004
Na początku 20x1, potem jakby się udało dostać takie tuby to czemu nie :D
Awatar użytkownika
By seiken
#976085
Cezar pisze:Bardziej chodziło mi o dostępność...
Nemek jest w miarę popularny na trawniku ;)
pozdrawiam

Napisz do kolegi tu hobbit-leatherworks-f436.html
pewnie coś wymysli tak jak i te w/w zrobił
By walczuś
#976104
Jaram sie ta czarna tuba :) Jest mozliwosc zazyczyc sobie np. inny kolor szwu i bez mocowania na smycz?


Wystukane na Tapatalk.
Awatar użytkownika
By mati3000
#977034
Na razie będą tylko 4 wzory (bez możliwości zmiany kolory nici). Zmieni się napewno cena :D prawdopodobnie 60zł sztuka i jak ktoś będzie chciał to smyczka za dychę.
By walczuś
#977160
To ja sie pisze na taka rurke 18500 czarna bez uchwytu na smycz tylko gwint musi byc 20x0.75 :D


Wystukane na Tapatalk.
Awatar użytkownika
By mati3000
#979913
Ceny:
60zł- 1 sztuka bez względu na rozmiar, wersje kolorystyczną.
wysyłka- 8zł
poniżej zamieszczam formularz do zamawiania:

https://docs.google.com/forms/d/1aTa1RZ ... w/viewform

1 wypełnienie=1szt.
chcesz 2szt, wypełniasz 2 razy.

Aby doszło do produkcji musi być minimum 10szt. inaczej nie będę fatygował Jacka oraz Igora.
Dziękuję za uwagę i dajcie znać czy wszystko ok z listą, bo była robiona na szybko.
Awatar użytkownika
By spoco
#980193
Projekt kozak. Jeśli cena by się utrzymała (najlepiej jakby spadła :)) to na pewno łyknę :D
By budzikson
#980200
spoco pisze:Projekt kozak. Jeśli cena by się utrzymała (najlepiej jakby spadła :)) to na pewno łyknę :D


Moim zdaniem tym komentarzem "najlepiej jakby spadła" odpowiedziałeś jak prawdziwy polaczekem :)

Cenowo jest bardzo ok, nawet za bardzo, same przetoczenie rury na taki wymiary trochę kosztuje, a do tego ubranie rurki w skórkę, dajcie ludzie już spokój dla mati3000 naprawdę, jak za drogo to na fasttech czekające na takie rurki ze skórką jak cena nie odpowiada, po powoli robi to się wkurzające i żenujące takie komenty :P (nie tylko dla mnie)
Awatar użytkownika
By spoco
#980216
budzikson pisze:
spoco pisze:Projekt kozak. Jeśli cena by się utrzymała (najlepiej jakby spadła :)) to na pewno łyknę :D


Moim zdaniem tym komentarzem "najlepiej jakby spadła" odpowiedziałeś jak prawdziwy polaczekem :)

Cenowo jest bardzo ok, nawet za bardzo, same przetoczenie rury na taki wymiary trochę kosztuje, a do tego ubranie rurki w skórkę, dajcie ludzie już spokój dla mati3000 naprawdę, jak za drogo to na fasttech czekające na takie rurki ze skórką jak cena nie odpowiada, po powoli robi to się wkurzające i żenujące takie komenty :P (nie tylko dla mnie)



No spoko, od razu widać, że ktoś umie czytać i nie ma kompleksów. Cena jest kwestią umowną, dla jednego dużo dla innego mało. Ja jestem w stanie zapłacić za tą rurkę podaną kwotę (co napisałem). Dlatego kciuk w górę i czekam na realizację… No ale zawsze jest miło jak jest taniej. Nie będzie - nic nie szkodzi, będzie dużo drożej - zastanowię się czy jest to dla mnie tą kwotę warte.


A tobie polecam:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 lut 2014, 01:14 przez spoco, łącznie zmieniany 3 razy.
By budzikson
#980221
używam tej maści od paru lat (przy tej społeczności), więc dzięki za sugestie...
Awatar użytkownika
By mati3000
#982418
Dzisiaj jest ostatni dzień, żeby zapisać się na listę. Także zapraszam, bo więcej nie będzie takiej możliwości.
Awatar użytkownika
By mati3000
#984955
Tuby zostały już zamówione, czas realizacji 2-3 tygodnie. Potem jeszcze obszycie.

Zamówiłem na zapas 4szt 18350, 4szt 18500 i 2szt 18650 więc przez te 2 tygodnie można się jeszcze dopisać do listy.
Awatar użytkownika
By maverick09
#985305
czy długość kubka do 18650 będzie taka sama jak w jakim modzie? np w caravelli,megnetic, Windrosem JM22? czy wkręce w tą rurke bez problemów głowice i przycisk np od JM-a 22mm ?
Awatar użytkownika
By marcin427
#1017337
Czyli juz nie da rady :(

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By mati3000
#1024769
Otrzymałem już wszystkie płatności. Jutro przygotowuje paczki, a w czwartek z rana lecę na pocztę.
Awatar użytkownika
By mati3000
#1025844
Wszystkie tuby zostały wysłane w dniu dzisiejszym. Jak ktoś potrzebuje nr nadania to niech piszę.
By sethe
#1026620
Tuba dotarła.Piękna robota ,no i ten zapach :lol: U mnie pracuje z przyciskiem od caraveli clon i nie obeszło się bez magnesów.
Świetnie leży w dłoni i ładnie komponuje się z kajtkiem.
Wielkie :piwo
Dzięki.
Jakośc zdjęc marna ,ale coś widac.





By djMarco
#1027077
Moja skóra jest felerna. Na szwach nie jest dociągnięta do końca i prześwituje metal. Wygląda to okropnie.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.