EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By pieter2_12
#682270
Witam wszystkich :bry

Zakładam po raz kolejny ten sam post. Niestety ten sam temat został usunięty (może przez moją nieuwagę, bądź przypadkowo nacisnąłem przycisk usunięcia postu, albo admin lecz nie dostałem od nich żadnych wiadomości) ale nieważne.

Wracając do tematu. Przy ostatnim moim poście o mentolu jeden z użytkowników wysłał mi link gdzie mogłem kupić czysty mentol (chyba kryształ) podobno trzeba go rozpuścić. Lecz w czym? Zwykłej wodzie czy gotowym roztworze VPG?
Kolejne pytanie, pewnie padało już wiele razy (uprzedzam że przeczytałem sporo postów na ten temat). Chodzi mi o gotowy liquid, gdzie jest czysty mocny mentol (bez żadnych dodatkowych aromatów. Tak wiem że każdy inaczej to odczuwa)

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
By vincent
#1039673
1. Nalewamy do buteleczki np. 10ml tyleż samo lub mniej PG, VG lub PG/VG, lub gotowej bazy czy wody.
2. Wsypujemy do tej cieczy kryształki mentholu tyle ile chcemy, ale wydajne to jest jak cholera. Myślę, że 0,5 grama na 10ml rozpuszczalnika będzie aż za nadto.
3. Wkładamy całość bez nakrętki (otwarte) do np. kuchenki mikrofalowej, kąpieli wodnej, ogólnie do czegoś co podniesie temperaturę. Ja włożyłem do mikrofalówki dając 100% mocy na 4 sekundy.
4. Wyjmujemy roztwór z roztopionymi kryształkami :).

Wcale nie potrzeba do tego alkoholu. Są to prawdopodobnie te same kryształki które są stosowane w saunie fińskiej. Pod wpływem temperatury znikają w mgnieniu oka.

*CZAJNICZEK* - mięciarze :).
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.