EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By user
#1001280
Jak w temacie.
Poszukuje liquidu o smaku GORZKIEJ CZARNEJ KAWY.
Żadnych tam latte i innych wynalazków ze śmietankami i kardamonem.
Potrzebuje smaku GORZKIEJ CZARNEJ.
Czy gdzieś/ktoś może?

PS:
Dodam, że chodzi mi nie tylko o gotowy liquid. Może być i aromat. (Nie ten od Inawery)
Awatar użytkownika
By prymus140
#1001282
reed pisze:Jak w temacie.
Poszukuje liquidu o smaku GORZKIEJ CZARNEJ KAWY.
Żadnych tam latte i innych wynalazków ze śmietankami i kardamonem.
Potrzebuje smaku GORZKIEJ CZARNEJ.
Czy gdzieś/ktoś może?

Mam kawę mocca z deserową czekoladą :drinkb
By user
#1001284
prymus140 pisze:
reed pisze:Jak w temacie.
Poszukuje liquidu o smaku GORZKIEJ CZARNEJ KAWY.
Żadnych tam latte i innych wynalazków ze śmietankami i kardamonem.
Potrzebuje smaku GORZKIEJ CZARNEJ.
Czy gdzieś/ktoś może?

Mam kawę mocca z deserową czekoladą :drinkb


Zero czekolad i innych dodatków.
Only CZYSTA CZARNA GORZKA.
Awatar użytkownika
By saradonin
#1001285
Brasileiro od eBarona - czarna, gorzka, mocna kawa z tytoniowym tłem; najbardziej gorzka na jaką natrafiłem, ledwo wyjarałem baniak, bo nie przepadam za taką czarną siekierą i zwykle pijam słodką z mlekiem :lol:
Awatar użytkownika
By kurok
#1001297
@reed: jak wiesz dawniej jedyną opcją było Farsee. Później właśnie Vinirette (chyba kiedyś ulubiona e-Jacka)
Dziś nie wiem, bo nie wapuję, ale zwróciłbym też uwagę na jakiś aromat spożywczy.
Z tym, ze wtedy raczej nie będzie gorzki, a słodszy za to z zapachem i posmakiem z ziarenek kawy.
By user
#1001299
Sarandonin, dzięki. Czytając opinie, to chyba to co szukam.
Jedynie .............. cena nie pozwoli mi na zakup tego smakołyka :|

Kurok, tak, pamiętam Farsee, ale ... ona właśnie nie jest gorzka, choć smaczna, przyznaję :)
O aromatach też myślę, ale mam nadzieję, na jakiś sprawdzony. Szkoda mi wywalić kupę kasy na eksperymenty i rzyganie ;)
Awatar użytkownika
By kurok
#1001311
@prymus140: może i dobra, ale nie poradzili sobie bez czekolady. Z czekoladą nie sztuka, takich wiele.
Bardziej skłaniałbym się na szukanie aro co daje Bill's do swojej mokki (*).
Jest słodka, ala jakaś taka pachnąca ziarnem i zaryzykowałbym jakiś polecany aro spożywczy.
* - próbka - nie wiem czy weszła do sprzedaży.
Ostatnio zmieniony 23 lut 2014, 12:48 przez kurok, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By saradonin
#1001312
@reed, no fakt, tania nie jest i grzałki morduje jak wszystko co ebaronowe (atomek też do mycia po tym przeważnie); niemniej jednak mając stały rabat 10% u Marka, można sobie pozwolić mieć w zapasie kilka smakołyków - jeśli nie na co dzień, to chociaż podelektować się "od święta" :)
A Farsee była fajna, ale zdecydowanie posłodzona rozpuszczalna z mleczkiem.
Awatar użytkownika
By krakry1
#1001368
Jak zwykle co dotyczy kawy czytam uważnie. Osobiście jestem cały czas przy Farsee, ta jest świetna, ale słodkawa. Jak znajdziecie coś gorzkiego też chętnie przetestuję.
Awatar użytkownika
By Aileris
#1001374
to skromnie polecę e-moda. kawa. z niebieską etykietą.

gorzka, bez obcych posmaków, nie tytoniówka, czysta kawa. pierwszy raz spotkałam się z tak czystą czarną kawą, ja osobiście dodaję tam nutę czekolady bo aż "za" gorzka.
Awatar użytkownika
By kurok
#1001378
To może jest jakiś aro na dogorzknienie.
Gorzki jest Bitter z Inawery, jakiś potencjał tam ma i może zbyt dużo dodawałem,
ale jak dla mnie to nie ta goryczka co szukamy - taka "pusta" gorycz, intensywna ale bez smaku.
Awatar użytkownika
By LogerM
#1001386
Nałogowo kupuje dwa smaki płynów/aromatów: miętę i kawę. Na chwilę obecną najlepszy uzyskany efekt to aromat MaP 'Sweet Jo' (6%) + Atmos Coffee (2%) + Espresso od JC (gotowiec około 20%) + baza bez posmaków. Kawa wychodzi słodka ale lepsza od Farse i na głowę bijąca Vinirette. Niestety ale mieszanka jest zawsze słodkawa, taka już magia gliceryny, a nie mogę się zdobyć na mieszankę 100% PG. Dużo też zależy od tego co się pija. Ja jestem przyzwyczajony do czarnej mocnej kawy bez dodatków parzonej w moce (kawiarce/makinetce), i dla nie każda kawa która ma dodatek gliceryny wydaje się słodka (ogólnie nic nie słodzę, rzadko jadam słodkie rzeczy i dla mnie wszystko z minimalną ilością słodyczy jest słodkie). Zakładam że ktoś kto pija kawę słodką, dodaje mleka lub innych wynalazków będzie to odczuwał zupełnie inaczej.

ps. Starbuckets Coffee od SV i tak jest nie do pobicia.
By allanelli
#1009062
Kawa na 100% PG jest dziwna w smaku. Teraz wapuje 70/30 lekko słodkawa mieszanka kawowa z dobrym kopem pod nazwą reach bean rocket.
By problemyzpamienciom
#1052042
jako, że używam tylko tytoniówek, to akurat bardzo chciałem zaopatrzyć się w jeden płyn kawowy, czarna mocna kawa, postawiłem na milda 18mg - strzał w dziesiątke, natomiast używam go raczej jako małej odskoczni, od święta - 20zł/10ml mnie do tego zmusiło :D :D :D
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.