EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
Awatar użytkownika
By daras25
#1490140
Żaden ze mnie kiper i poeta również :)
Ogólnie znam dwa rodzaje lq - dobry lub ujowy :wink:

Na razie spróbowałem Oh myy i nannas nuts - i mogę powiedzieć że smakują mi .
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1490204
daras25 pisze:Żaden ze mnie kiper i poeta również :)
Ogólnie znam dwa rodzaje lq - dobry lub ujowy :wink:

Na razie spróbowałem Oh myy i nannas nuts - i mogę powiedzieć że smakują mi .

To tak jak ze mnie ;) Ja nawet do powąchania daję liquidy kumplowi żeby mi powiedział co czuć, nie mówiąc już o opisaniu smaku. Czyli w naszej nomenklaturze nanas nuts jest dobra :)
By TRNCzarny
#1492574
Dziś odpaliłem Fairy Blood. Anyż + truskawa i mandarynka. Fajny, delikatniejszy od pozostałych wróżkowatych. Jak będziecie zamawiać polecam na testy ;)
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1498923
coolin911 pisze:Jaki jest stosunek vg/pg?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Różny. Oni nie podają dokładnych proporcji tłumacząc to tym, że proporcje służą temu, żeby liquid był jak najlepszy w smaku. Mniej więcej jednak kształtuje się to tak, że liquidy z grupy "Signature Blends" mają proporcje 50/50, "Nebbia Collection" - max VG, a "Sedduction Line" i "Virtu Line" też są z przewagą VG, prawdopodobnie 70/30 choć nie jest to sztywno określone ;)
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1585391
Grzegorz, ten Blueberry Morning jest w proporcji 50/50. Mniej więcej :)
Ps. Właśnie wapuję NYC na Crownie ;)
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1585400
Tak, tak jedyny z całej czwórki, reszta zgodnie z informacjami z tego wątku i strony GLV 30:70 PG:VG. Ale ta gliceryna, taka po byku, nie chrzczona :D *ISH*

Pozdrawiam
Grzegorz

PS. Ja bucham na TFV4 Mini, baza RCA, na jakimś grzecznym (0,56 Oma) claptonie ;)
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1585418
TFV4 powiadasz.....widzę, że po tej greckiej teraz przyszła kolej na chińską chorobę ;)
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1585432
Trochę OT ;)

Co zrobić, jak chmurzą tak rewelacyjnie (chińskie czajniki) to ja się na nie obrażał nie będę :mrgreen: :mrgreen:

Zwłaszcza, że to ich, oryginalne konstrukcje a nie wstrętne "zrzyny" *CZAJNICZEK*

Koniec OT ;)

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By pietka71
#1648148
Zamówione 25.04 dzisiaj już u mnie bez żadnych kłopotów.Niezły czas.
Awatar użytkownika
By pietka71
#1648233
Deadly Sin,El kamino,Melon Boba i Magic Fairy po 50 ml i na spróbowanie Black fairy,Atom bomb,Zombie blood i Tahitian Pearl po 10 ml
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1648248
Oprócz tahitian pearl próbowałem wszystkich. 3 z nich są u mnie w ciągłej rotacji Deadly, Melon i Kamino i są według mnie genialne.
Awatar użytkownika
By pietka71
#1648254
Czyli nieźle trafiłem z wyborem[SMILING FACE WITH SMILING EYES]
Awatar użytkownika
By Ytier
#1649226
Dotarła i moja przesyłka :D . Faktycznie, tracking ma się ni jak do stanu faktycznego.
Zamówione smaki, to: Ohhh Myyy!!, NYC, Mr. Churro, 925, Blueberry Morning, Nana's Nuts, Decadence i Southern Shine.
Dam znać co i jak, jak popróbuję. Wcześniej miałem do czynienia z Popstar od GLV i nie za bardzo mi podszedł. Liczę, że w tym zestawie znajdzie się coś, co będzie można zamówić w większej ilości.
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1649275
Ohhh Myyy, NYC i Southern Shine zamawiam sukcesywnie i sam nie wiem, który z nich lubię najbardziej :) Co do reszty to próbowałem jedynie Decadence, ale ja nie bardzo lubię liquidy z nutą butterscotch`a więc na jednym zamówieniu się skończyło ;) Daj znać jak smakuje Nana`s Nuts bo kilka razy miałem zamówić i jestem ciekawy Twojej opinii. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Ytier
#1649413
meshuggah1975 pisze:Daj znać jak smakuje Nana`s Nuts bo kilka razy miałem zamówić i jestem ciekawy Twojej opinii. Pozdrawiam

Jestem już po pierwszych testach na dripperze i Nana's Nuts mogę śmiało polecić. W swoim pierwszym Zample Box'ie miałem dwa Banana Nut Bread, jeden z Cyber Liquid i jeden z Nicquid i obydwa mnie wtedy zachwyciły. Ten od GLV niczym im nie ustępuje.

Southern Shine jest fantastyczny, Decadence też bardzo dobry (ja akurat lubię butterscotch). Reszta też bardzo dobra. Jedynie 925 mnie trochę zawiódł. Niby kawa, ale... po Sanctuary od Adam Bomb wszystkie kawy są nijakie, nawet codzienna parzona z ekspresu :D
Awatar użytkownika
By Ytier
#1649689
@Gwido67, a to coś podobnego do swego czasu limitowanej edycji Cafe de Brasil (lub coś o podobnej nazwie, bo już nie pamiętam) z House of Liqid?
Awatar użytkownika
By pietka71
#1649699
meshuggah1975 - widziałem ,że miałeś High Five i Wallabedamn'd. Jak je oceniasz?
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1649725
Ytier pisze:@Gwido67, a to coś podobnego do swego czasu limitowanej edycji Cafe de Brasil (lub coś o podobnej nazwie, bo już nie pamiętam) z House of Liqid?


Raczej bardziej w manierze starego, niedostępnego od dłuższego czasu Brasilleiro (od eBaron Lab) ;)

Pozdrawiam
Grzegorz
Awatar użytkownika
By meshuggah1975
#1649743
pietka71 pisze:meshuggah1975 - widziałem ,że miałeś High Five i Wallabedamn'd. Jak je oceniasz?

Obydwa godne polecenia, ale High Five to dla mnie jeden z ich najlepszych sosów ;) Polecam :)
Awatar użytkownika
By pietka71
#1649765
No to trzeba wykorzystać promocję i zamówić następny zestaw
By darwroc
#1680579
Czy te lq muszą "poleżakować" u klienta? Nabyłem i ja sampla, ale angielski buldog za każdym zalaniem smaczy inaczej.
Z mojego doświadczenia mieszacza to typowe objawy przegryzania się, ale na stronie producenta nic o tym nie znalazłem, więc może ktoś kto ma większe doświadczenie z tymi lq rozwieje moje wątpliwości.
Awatar użytkownika
By Gwido67
#1680658
darwroc pisze:Czy te lq muszą "poleżakować" u klienta? Nabyłem i ja sampla, ale angielski buldog za każdym zalaniem smaczy inaczej.
Z mojego doświadczenia mieszacza to typowe objawy przegryzania się, ale na stronie producenta nic o tym nie znalazłem, więc może ktoś kto ma większe doświadczenie z tymi lq rozwieje moje wątpliwości.


Moim zdaniem Twoje odczucia Cię nie oszukują :wink: Przy wielu ich lq są nawet specjalne deskrypcje, np. "...If you can let it steep, you will not be disappointed. It's good out of the mailbox, but the beauty comes out after a week or so of steep time...". I tak rzeczywiście jest. Nie tylko w odniesieniu do lq GLV (w Standardach, El-toro, NETach jest bardzo podobnie). Generalnie, po kupnie daje liquidom jeszcze spokojne 2 tygodnie na tzw. dojście. Ta procedura się baaaardzo wdzięcznie odpłaca głębokim i dojrzałym smakiem i aromatem ;)

Pozdrawiam
Grzegorz
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.