EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By strazakcn
#1773759
Wielkanocny Czas i błąd w obliczeniach spowodował że dziś znalazłem się w poważnych tarapatach- moje wyprzedażowe blue misty wyparowały zbyt szybko i nie mogąc kupić liquidu o mocy max 6mg(gdyż stacje w moich rodzinnych stronach posiadają jedynie moce 12 i żadnych innych),zdecydowałem się na podróż do naszych południowych sąsiadów. Po kilku nieudanych próbach znalezienia płynu u wietnamskich sklepikarzy, których za południową granicą sporo-w końcu w pewnym punkcie nieudolnie przeplatając nasz język czeskimi zwrotami zakupiłem 2 buteleczki liquidu "dekang" ( tak przynajmniej wynika z czeskiej etykiety). Początkowo troszkę obawiałem się o jakość produktu, jednak po kilku zaciagnieciach cytrynowej chmurki, muszę przyznać że lepszej cytryny chyba jeszcze nie chmurzyłem. Cena nie jest niska-100 koron czeskich za 10ml( zapewne można taniej ) jednak wapowane na avocado sprawia całkiem przyjemne wrażenie, podobnie zresztą jak chmurzona później pomarańcza. Tak więc zdecydowanie "NIE POLECAM!"
P.S.Detektywistyczne zacięcie spowodowało że moją czeską eskapadę zakończyłem wizytacją adresu pod którym zarejestrowana jest spółką A*****n S.R.O znana zapewne znacznej części z nas z rezerwacji w najlepszym sklepie. Niestety nie znalazłem nic co mogłoby się kojarzyć z chmurzeniem.Pod właściwym numerem figuruje jedynie biuro doradztwa prawnego, ale to już w formie ciekawostki, bo spotkałem się z wieloma dociekaniami odnośnie tej wspierającej najlepszy sklep firmy. Pozdrawiam. I życzę spokojnych rodzinnych świąt.
Obrazek
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2017, 00:26 przez strazakcn, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
By hilton1
#1773819
Ja również doskonale pamiętam ten smak 555 z Dekanga i od momentu zaprzestania sprowadzania ich , już nigdy nie spotkałem odpowiednika tego liquidy. Można go jeszcze gdzieś nabyć w Pl ? A tak trochę odbiegające od tematu, czy producenci liquidów np. dla e-bula , czy Kinga sprzedawają gdzieś same aromaty stosowane w tych liquidach ?
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.