EPF
Awatar użytkownika
By Tecumseh
#960194
Jeśli więc odcisk palca nie zostanie rozpoznany, urządzenie nie będzie działać, a to oznacza, że rodzeństwo, czy kolega z pracy, nie będą w stanie skorzystać z naszego papierosa. To zrobia na złość i dripa wytarzają w....Wasze pomysły.
Awatar użytkownika
By amisiek1969
#960340
Grzelu pisze:Ciekawe gdzie ta biometryka będzie umiejscowiona. Raczej przycisk odpada, wiec pojemność ego spadnie do 650mAh lub co gorsze mniej :-D

Pojemność nie spadnie. Zostanie wykorzystane wolne miejsce, w które dotychczas był wkładany kawałek styropianu :kulam:
Androidalnie tapatalknięte
Awatar użytkownika
By TheCrush
#960415
Myślę, że ten element biometryczny będzie w przycisku jak w Iphone 5S, ale pewnie taka bateria będzie droga...
By Grzelu
#960489
cinto pisze:http://www.theverge.com/2014/1/7/5286400/vapor-corps-biometric-vaporizer-unlocks-with-a-fingerprint


Duże to to :-D

Jak i przede wszystkim po co pakować taka elektronikę do baniaka ego ?
Wytłumaczenie odnośnie pseudo innych użytkowników do mnie nie przemawia.
Bardziej 'nowinka' marketingowa.
Styropian? Volish dawał jakieś 5 mm a elektronika zajmnie wiecej miejsca.

Moim zdaniem zbędny gadżet jak wyświetlacz w eGo
Awatar użytkownika
By Markovsky
#960521
Ja po prostu chowam do kieszeni... A jak ktoś ma problemy z asertywnością i zapomina chować przed dziećmi to powinien do lekarza po receptę iść, nie egona z czytnikiem lini papilarnych. Ot moja opinia w kwestii wynalazczej biegunki producentów.
Awatar użytkownika
By WojtaZ
#961578
"Jeśli więc odcisk palca nie zostanie rozpoznany, urządzenie nie będzie działać, a to oznacza, że rodzeństwo, czy kolega z pracy, nie będą w stanie skorzystać z naszego papierosa."
Rodzeństwo? Kolega z pracy? Inni domownicy? Chory powód. Jedyna sensowna blokada mogłaby być zastosowana przeciw dzieciom, ale z drugiej strony wystarczy ostrożność, jak w 1000 innych przypadków.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.