EPF
O e-paleniu w Polsce i za granicą
Awatar użytkownika
By wodz11
#1277407
Witajcie.
Jako, że znakomita większość z nas korzysta z bezcennych rad Mirka Dworniczaka (Stary Chemik), bardzo wiele osób czyta i subskrybuje Jego blog starychemik.wordpress.com - pozwolę sobie zachęcić wszystkich, którzy (jak min. piszący te słowa) w jakiś sposób edukowali i nadal edukują się na tym blogu do wzięcia czynnego udziału w głosowaniu na na blog roku 2014.

Jak wiecie Mirek już zakończył swoją "przygodę" z e-paleniem a mimo to nadal jest z nami, bardzo aktywnie wspomagając nas swoją wiedzą i doświadczeniem. Nie musi tego robić podobnie jak nikt z was (nas) nie musi angażować się w głosowanie. Jednak skoro tak wiele osób wsparło i motywowało Mirka do zgłoszenia blogu do konkursu ośmielam się zaryzykować stwierdzenie, że z chęcią każdy z nas przeliczy ile uzyskała/uzyskał pomocy niewymiernej w walucie.

03 lutego o godz. 15:00 przez tydzień do 10.02.2015 będzie trwać głosowanie.

Szczegóły znajdziecie tu: https://starychemik.wordpress.com/2015/ ... -przyjete/

Pragnę jednocześnie zaapelować do Mirka by był uprzejmy przypomnieć mailem swoim subskrybentom w przeddzień głosowania o jego rozpoczęciu.

Będziemy o tej akcji informować również w naszym kanale na FB, a każdy z was może niezależnie zachęcać swoich znajomych poprzez portale społecznościowe, które jak wiecie mają potężną siłę rażenia ;)

Administrację Forum proszę aby do dnia zakończenia głosowania przypiąć ten wątek na górze działu "Propozycje, pytania i uwagi", a jeśli to możliwe i nie łamie regulaminu to również poinformować forumowiczów innymi regulaminowymi sposobami.

A zatem spinajmy pośladki i..... do dzieła !!!

Dziękuję za uwagę *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Tomy
#1277410
Jak najbardziej oddam swój głos .. nawet kilka razy, dla takiego człowieka jakim jest Mirek Dworniczak warto.
Awatar użytkownika
By wodz11
#1277421
Krasnal45 pisze:Wodzu..... jesteś Wielki *GOOD*

Nic wielkiego - uznałem to za swój moralny obowiązek a wielu z nas mogło to umknąć - po prostu ;)
Awatar użytkownika
By refurbished
#1277427
Tomba pisze:Oczywista. Tylko wodzu odśwież topic we właściwym momencie.

Podtrzymamy temat przez tydzień głosowania, skoro edymowe konkursy działają jak lista obecności i zbierają >300 użyszkodników to powinno zadziałać :D
Awatar użytkownika
By wodz11
#1290902
Kochani wodzowie - już jutro - 03 lutego 2015 od 15.00 można zacząć głosować.
Chcecie poznać szczegóły akcji ? Pronto: http://www.blogroku.pl/2014/zasady/zasady.html
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1291024
Kraków Poznania nie przebije za skarby. W końcu to w Poznaniu wynaleziono drut miedzioniklowy. Powstał na wskutek wyrywania sobie przez dwóch mieszkańców stolicy Wielkopolski monety jednozłotowej :-P
Awatar użytkownika
By Thaniell
#1291793
https://starychemik.wordpress.com/2015/ ... losowanie/


Każdy może wysłać z jednego telefonu jednego SMSa na dany blog.

Koszt – 1,23 PLN (z VAT). SMS wysyła się na numer 7122, w treści pisząc: K11176

Uwaga: SMS może zawierać TYLKO ten kod, żadnych innych znaków! Nie wstawiamy nigdzie spacji, piszemy jednym ciągiem.

Na wszelki wypadek przypomnę też, że SMSy można wysyłać wyłącznie z terytorium Polski.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1291841
wodz11 pisze:Witajcie.
Jako, że znakomita większość z nas korzysta z bezcennych rad Mirka Dworniczaka (Stary Chemik), bardzo wiele osób czyta i subskrybuje Jego blog starychemik.wordpress.com - pozwolę sobie zachęcić wszystkich, którzy (jak min. piszący te słowa) w jakiś sposób edukowali i nadal edukują się na tym blogu do wzięcia czynnego udziału w głosowaniu na na blog roku 2014.

Jak wiecie Mirek już zakończył swoją "przygodę" z e-paleniem a mimo to nadal jest z nami, bardzo aktywnie wspomagając nas swoją wiedzą i doświadczeniem. Nie musi tego robić podobnie jak nikt z was (nas) nie musi angażować się w głosowanie. Jednak skoro tak wiele osób wsparło i motywowało Mirka do zgłoszenia blogu do konkursu ośmielam się zaryzykować stwierdzenie, że z chęcią każdy z nas przeliczy ile uzyskała/uzyskał pomocy niewymiernej w walucie.

03 lutego o godz. 15:00 przez tydzień do 10.02.2015 będzie trwać głosowanie.

Szczegóły znajdziecie tu: https://starychemik.wordpress.com/2015/ ... -przyjete/

Pragnę jednocześnie zaapelować do Mirka by był uprzejmy przypomnieć mailem swoim subskrybentom w przeddzień głosowania o jego rozpoczęciu.

Będziemy o tej akcji informować również w naszym kanale na FB, a każdy z was może niezależnie zachęcać swoich znajomych poprzez portale społecznościowe, które jak wiecie mają potężną siłę rażenia ;)

Administrację Forum proszę aby do dnia zakończenia głosowania przypiąć ten wątek na górze działu "Propozycje, pytania i uwagi", a jeśli to możliwe i nie łamie regulaminu to również poinformować forumowiczów innymi regulaminowymi sposobami.

A zatem spinajmy pośladki i..... do dzieła !!!

Dziękuję za uwagę *SMOKEKING*


Jakoś administracja forum tego nie chwyciła, bo wątku nie widać :cry:
Awatar użytkownika
By Kszywho
#1291899
e_sat pisze:
wodz11 pisze:Administrację Forum proszę aby do dnia zakończenia głosowania przypiąć ten wątek na górze działu "Propozycje, pytania i uwagi"... do dzieła !!!


Jakoś administracja forum tego nie chwyciła, bo wątku nie widać :cry:


Jakoś chyba musisz założyć okulary, bo wątek jest przypięty
Awatar użytkownika
By wodz11
#1291933
Kszywho pisze:
e_sat pisze:
wodz11 pisze:Administrację Forum proszę aby do dnia zakończenia głosowania przypiąć ten wątek na górze działu "Propozycje, pytania i uwagi"... do dzieła !!!


Jakoś administracja forum tego nie chwyciła, bo wątku nie widać :cry:


Jakoś chyba musisz założyć okulary, bo wątek jest przypięty



Serdeczne dzięki za przypięcie wątku na górze :)
Podbijajmy temat dnia każdego, a będzie z tego coś ciekawego ;)

UWAGA ! UWAGA !


https://starychemik.wordpress.com/2015/ ... losowanie/
Awatar użytkownika
By wodz11
#1291958
Mam prośbę.
Nie piszmy w tym wątku kto ile sms'ów posłał.
Wiem, że się zaangażujecie i wielkie za to dzięki.
Zostawmy ten wątek w tej formie w jakiej jest i podbijajmy jedynie temat każdego dnia ...

Można zachęcać swoją rodzinę, krewnych, znajomych.
Można wykorzystać kanały społecznościowe (FB, NK, Twitter itp.) i wówczas w postępie geometrycznym kula śnieżna będzie bardziej "okrągła" ;)
DZIĘKI - jesteście WIELCY *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Zubik
#1292112
wodz11 pisze:Mam prośbę.
Nie piszmy w tym wątku kto ile sms'ów posłał.
Wiem, że się zaangażujecie i wielkie za to dzięki.
Zostawmy ten wątek w tej formie w jakiej jest i podbijajmy jedynie temat każdego dnia ...


Wg mnie niezrozumiałe podejście. Wątek byłby cały czas odświeżeny przez userów wysyłających sms - byłoby w nim "życie".
Ci co nie znają twórczości Starego Chemika może by się zainteresowali co to za osoba i dlaczego wątek ma tyle wpisów. No cóż .. Władza ma zawsze rację.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#1292193
Ciężko mi było znaleźć ponownie ten wątek, a właśnie chciałem się przyznać, że wysła..... ale o tym mamy nie pisać. Więc tylko podbijam wątek i informacyjnie podaję:

nr tel.
7122

treść sms:
K11176

Koszt:
naprawdę niewielki
:beer:
Awatar użytkownika
By wodz11
#1292206
Zubik pisze:
wodz11 pisze:Mam prośbę.
Nie piszmy w tym wątku kto ile sms'ów posłał.
Wiem, że się zaangażujecie i wielkie za to dzięki.
Zostawmy ten wątek w tej formie w jakiej jest i podbijajmy jedynie temat każdego dnia ...


Wg mnie niezrozumiałe podejście. Wątek byłby cały czas odświeżeny przez userów wysyłających sms - byłoby w nim "życie".
Ci co nie znają twórczości Starego Chemika może by się zainteresowali co to za osoba i dlaczego wątek ma tyle wpisów. No cóż .. Władza ma zawsze rację.


Jeśli o mnie osobiście chodzi to nie mam przeciwwskazań.
Chciałbym jeno uniknąć posądzania userów o "lemingowanie" czy "nabijanie postów" ;)
Wiecie jak to bywa w innych wątkach. Momentalnie masa malkontentów i "ochroniarzy" ;)
A piszta co tam chceta byle efekt był piorunujący i prowadził do celu :beer:
Awatar użytkownika
By UnitrA1979
#1292892
Kiedyś zablokowałem sobie dla bezpieczeństwa wysłanie sms-ów specjalnych, ale na taką okazję nie mam wyjścia i lecę odblokować.
Chociaż w ten sposób mogę się odwdzięczyć SCH za ogrom jego pracy i zaangażowania w sprawy EP *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By bienkus
#1292996
Również oddałem głos na Starego Chemika :)
By amsaw
#1293028
kalin20 pisze:Za wiedzę która przekazuje nam blog dziękuję.
Sms poszedł. Można głosować raz czy np codziennie z tego samego nr ?

Tylko jeden raz z jednego numeru.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.