EPF
Awatar użytkownika
By wojtasu
#431953
Witam.

Od dwóch tygodni po sięgnięciu po pierwszego swojego e-petka byłem bardzo sceptycznie nastawiony na e-palenie. Lecz gdy po raz pierwszy zacząłem wapować pomyślałem "Kurczę czuję kopa" :zakrecony
Pierwsze 2-3 dni miałem bardzo nie spokojne , najgorzej było rano ,gdy trza było zaspokoić głód i korciło mnie żeby sięgnąć po analoga , lecz się nie dałem i elektronikiem się delektowałem ! :)
Od paru dni na 'Dzień dobry' palę 18 mg , w ciagu dnia pykam 11 mg , natomiast pod wieczór i na 'dobranoc' gdy czuję , że potrzebuję czegoś więcej zalewam z powrotem parę kropel 18 mg.
Bardzo pomogło mi czytanie forum , jestem do niego praktycznie przyklejony jak przez pierwsze dni do e-papierosa :D

Zdaję sobie sprawę , że mój staż (jeśli idzie to tak nazwać) ma się nijak co do Waszych ilości dni spędzonych z e-petkiem , lecz uwierzcie mi dla mnie to ogromny krok ! :)
Już myślę o powiększeniu swojego arsenału *SMOKEKING*

Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów
Wojtasu :D
Awatar użytkownika
By parnt
#431962
wojtasu pisze:Zdaję sobie sprawę , że mój staż (jeśli idzie to tak nazwać) ma się nijak co do Waszych ilości dni spędzonych z e-petkiem , lecz uwierzcie mi dla mnie to ogromny krok ! :)

Nie od razu Rzym zbudowano :D Ja zacząłem dosyć wcześnie e-palić jak na mój wiek, lecz potem wracałem do analogów, co było błędem. Teraz e-palę i to mi całkowicie wystarcza, ale już zamierzam powiększyć moc, bo mimo wszystko, pragnę kopa :D Chciałbym Ci oczywiście pogratulować i zachęcić do dalszego e-dymienia, bo zdrowie najwazniejsze.. A przy tym mniej ważna rzecz - pieniądze, zostają w kieszeni! Po Twoim liczniku można zauważyć, że niedługo wyjdziesz na plus :) :piwo
Ostatnio zmieniony 25 mar 2012, 13:54 przez parnt, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By krakry1
#431965
Gratki tak trzymać.
Awatar użytkownika
By BestintheWorld
#431983
Miałem tak samo rano na początku :D Ciągnęło mnie do analoga ale nie dałem się skusić :D Nie powiem , że nie paliłem analoga bo paliłem ale...ale... Właśnie! NIE SMAKUJĄ MI! Ten kapeć w buzi...fuu :D nie wiem jak mogłem to palić wcześniej! Pozdrawiam i gratuluje!
By Pilot353
#431996
Wojtasu, oczywiście gratulacje. Gdyby to nie działało to by nas tu nie było, może i wielu sie poddaje nie dając sobie rady na początku z ujarzmieniem sprzetu jak i z samym sobą, ale naprawdę jak się chce i ma dość smrodu analogów ,to można. Mój licznik jest liczbą moich dni bez analoga i też dumny chodzę jak paw. Można, naprawdę można. Teraz będzie tylko łatwiej, chociaż przyjdą jeszcze dni że coś nawali i nie będzie pod ręką sprawnego e papieroska. Trzymamy kciuki za Ciebie jak i nowych, którzy starają się jak mogą.
By geesoos
#432043
U mnie minelo 3 tygodnie, w tym czasie tylko 3 analogi, w sumie to z ciekawosci, czy dalej smakuja - nie smakuja zupelnie :D
Obawiam sie tylko ze kolejny nalog zlapalem - forum sprawdzam czesciej jak mejla ;)
pozdrowonka
geesoos
Awatar użytkownika
By wojtasu
#432084
e89154 pisze:Gratki, tak trzymaj i bądź wytrwały.


makbetka pisze:Wojtasu - gratuluję i oby tak dalej ;)


Dzięki , nie zamierzam spocząć na laurach :)

Pilot353 pisze:Wojtasu, oczywiście gratulacje. Gdyby to nie działało to by nas tu nie było, może i wielu sie poddaje nie dając sobie rady na początku z ujarzmieniem sprzetu jak i z samym sobą, ale naprawdę jak się chce i ma dość smrodu analogów ,to można.


Moja taktyka to 10 buchów. Jak zaczyna mnie 'ssać' w organizmie to znowu 10 buchów.
Staram się czasami lekko przegłodzić , żeby nie inhalować się za często , ponieważ po przerwie 2-3 godzinnej e-petek smakuje wyśmienicie ! :)
Awatar użytkownika
By parnt
#432147
geesoos pisze:Obawiam sie tylko ze kolejny nalog zlapalem

Jak najbardziej złapałeś, bo jest to nałóg. Lecz o wiele zdrowszy i tańszy!
Awatar użytkownika
By Fisherking
#432176
tez miałem 3 pierwsze dni najgorsze...
kolejne wyzwanie to imprezka - tez dałem rade i do tego vapowalem w lokalu a towarzystwo na dymka out :)
trzymaj się... a to hobby wciaga :)
Awatar użytkownika
By wojtasu
#432184
Fisherking pisze: kolejne wyzwanie to imprezka - tez dałem rade i do tego vapowalem w lokalu a towarzystwo na dymka out :)


Ostatnio przy piwku wcale mnie nie ciagło do analoga ,wręcz przeciwnie wypaliłem 'na oko' mniej niż dawniej :)
Na drugi dzień przynajmniej nie masz kapcia w ustach i chce Ci się żyć :)
Awatar użytkownika
By Fisherking
#432186
ja się tego obawiałem... ale dałem spko rade - wiecej bylo obaw - ep stanął na wysokości zadania :)
By nie_ja1
#435131
Mnie chyba jakiś kryzys dopada po 10 dniach. Coś mnie korci ale jeszcze się nie dałam:). Tylko nie wiem czy nie ciągnę za dużo. Mam ebull ego w i mi schodzi całe napełnienie w jeden dzień
Awatar użytkownika
By wojtasu
#435170
nie_ja1 pisze:Mnie chyba jakiś kryzys dopada po 10 dniach. Coś mnie korci ale jeszcze się nie dałam:). Tylko nie wiem czy nie ciągnę za dużo. Mam ebull ego w i mi schodzi całe napełnienie w jeden dzień



Nie dawaj się ! U mnie dzisiaj mijają 3 tygodnie bez analoga ! :D
Z rana popalam 18 mg natomiast w ciagu dnia dawkę 11 mg , pod wieczór znowu 18 mg.
Ja mam sposób na swój kryzys [Foto] Założ sobie karteczkę z godzinami i popalaj co 1/1.5 godziny , po 8-10 machów :wink: Na mnie to działa. Zauważyłem , że im bardziej się przegłodzę od nikotyny tym łatwiej się 'napalić' , więc polecam robić nieco dłuższe przerwy.

http://fotoo.pl//out.php/i175279_sam-3598.jpg

Pozdrawiam ! :beer:
Awatar użytkownika
By AeroD
#435196
Oj jakbym miał robić karteczki i inne duperelki to bym chyba tym wszystkim rzucił o ścianę. Wapuj tak jak Ci wygodnie. Napełnienie na jeden dzień to nie jest tak dużo. Ewentualnie zaopatrz się w lekko mocniejszy liquid i będziesz sięgać po maszynkę rzadziej.
Gratuluje słusznego (moim zdaniem) kroku sięgnięcia po e-papierosa.
Awatar użytkownika
By wojtasu
#435216
AeroD pisze:Oj jakbym miał robić karteczki i inne duperelki to bym chyba tym wszystkim rzucił o ścianę.


Ja tylko podałem jak ja sobie radziłem przez pierwsze dni z e-paleniem. Ta karteczka bardzo mi pomogła w całkowitym odejściu od analogów i już nigdy tego badziewia nie ruszę :beer:
Awatar użytkownika
By parnt
#435222
AeroD pisze:Oj jakbym miał robić karteczki i inne duperelki to bym chyba tym wszystkim rzucił o ścianę. Wapuj tak jak Ci wygodnie. Napełnienie na jeden dzień to nie jest tak dużo. Ewentualnie zaopatrz się w lekko mocniejszy liquid i będziesz sięgać po maszynkę rzadziej.
Gratuluje słusznego (moim zdaniem) kroku sięgnięcia po e-papierosa.

Może nie rzsdziej, bo ja już mam w nawyku to, że po prostu po niego sięgam, tak odruchowo, ale gdy paliłem 18mg to brałem z 6-8 machów, gdy mam 24 mg to zaledwie 3-5.
Awatar użytkownika
By Targii
#435224
U mnie mija 12 dzień, jak widać na banerku, w ciągu dnia palę mało. Co godzinkę czasem dwie pociągnę parę buszków i dość.
Problem zaczyna się wieczorem bo to właśnie wtedy wypalam 3/4 dziennego liquidu tak od 17-22(24). Siedzę przy forum czy oglądam film, fajek zawsze w łapie i się wapuje. Po prostu mnie ciągnie.

Tak od 2 dni zacząłem ograniczać nieco wieczorne palenie i teraz jest już lepiej bo sięgam w najkrótszych odstępach czasu co 30min, na kilka buchów (do 10). I wystarcza.

Najgorzej jest w stresie, jak ktoś mi siądzie na ciśnienie to dwa kartki zostawiam rozgrzane, no ale co zrobić przynajmniej przechodzi i analogi odstawione praktycznie na stałe.
Analogi w ogóle już nie smakują, z czego się cieszę. Niech ktoś tylko jeszcze dziewczynę przekona że e-petki są ok :D
Tzn akceptuje ale woli żebym już nic nie palił a powoli zaczyna się przeradzać to w hobby, i jak tylko wpada kasiorka to się zastanawiam co by tu nowego spróbować :)

O forum to już nic nie mówię bo mój nick nie gaśnie w osobach zalogowanych :P

Aha, no i jeszcze jak przychodzi mi ochota na puszczanie dymków które dają dużo więcej frajdy jak się nie pali przy oknie czy na zewnątrz to zalewam 6mg i mogę wapować dłużej nie bojąc się o przeciążenie organizmu, na co dzień 11mg.
By Marunia
#646566
Ja 11-ty dzień ale i epetka używam rzadziej niż na początku. Nawet nie ciągnie mnie do analogów. :D Zero ssania, zero nerwów, no chyba, że strach przed awarią :/
Awatar użytkownika
By daro71
#646593
I tylko gratulować wytrwałości i śilnej woli . Co by było jeszcze fajniej zrobiłem ze starej beczki skarbonkę do której wrzucałem przez rok po 2 , 5 zł dziennie , nazbierało się tego prawie 1500 zł . A ile było radochy przy otwarciu i liczeniu , radość córki nie do opisania bo to była jej skarbonka . Tradycja ze skarbonką została , jakoś tak w nawyk weszło .
Awatar użytkownika
By maxiorman0
#649092
Tylko pogratulować :)
Mnie palenie analogowe znudziło. Wręcz zaczęło mi po prostu śmierdzieć.
Paliłem ponad 25lat.
Przejście na e-papki było bardzo dobrą decyzją.
Firanki w domu czyste, nic nie śmierdzi...
Same pozytywy :)
By jojent
#651258
gratulacje, idziemy prawie łeb w łeb,

ja e-palę już 3 tygodnie i dobrze mi z tym, tylko czasem się zastanawiam co jest większym nałogiem,
po fajki idziesz do kiosku, a tutaj tylko patrzysz co fajniejszego można kupić, nowe mody, baterie, atomizery, smaki.

Aż w głowie się kręci : )
Awatar użytkownika
By wasp
#651446
jojent pisze:(...)a tutaj tylko patrzysz co fajniejszego można kupić, nowe mody, baterie, atomizery, smaki. Aż w głowie się kręci : )


Tylko żeby zanadto się nie zakręciło...
A tak - przede wszystkim, gratulacje. Nigdy wcześniej tak łatwo nie udało mi się odejść od tytoniu. Jestem przekonany, że dzięki e-papierosom uda się to ostatecznie.
Awatar użytkownika
By Oorock
#653351
jojent pisze:po fajki idziesz do kiosku, a tutaj tylko patrzysz co fajniejszego można kupić, nowe mody, baterie, atomizery, smaki.

Aż w głowie się kręci : )


Ja mam tak samo ;D

Gratulacje dla wytrwałych!
By Majzel1989
#654636
Gratulacje.
Ja e-palę kilka dni dłużej. I jakoś do analogów nie ciągnie.
Hehe wczoraj kolega zaczął e-palić. (chyba go zaraziłem e-fajką)

Fajnie to w banerze wygląda.
460 analogów nie wypalonych. (a przyznam się paliłem więcej. Podałem tak min paczka dziennie)
Awatar użytkownika
By Witcher
#654643
Myślałem, że przechodząc na e palenie uwolnie się od analogów i coś zaoszczędze. Po ponad miesiącu śmiało mogę napisać, że to pierwsze się udało,a z tym drugim nie do końca :-D
Ostatnio zmieniony 08 lut 2013, 12:27 przez Witcher, łącznie zmieniany 2 razy.
By Sajmoon
#654991
Witam.

Nie palę analogów 7 dzień - zero chęci ich zapalenia !!!
Najbardziej dziwi mnie właśnie to, że po 28 latach palenia (ostatnio 40 szt.) nie mam ŻADNYCH kryzysów, zwątpień itp.
Fizycznie wszystko jest Oki - jedynie brak mi rytuału związanego z paleniem analogów tj. wyjścia do kotłowni, na zewnątrz budynku czy też eksploatacją zippa ....

Jak na razie jest wspaniale !!!
By szeyker8911
#692639
Ja również nie palę analogów już od 2 tygodni. Ciężko jest odmówić gdy ktoś częstuje analogiem ale im dłużej palę e-papierosa tym łatwiej jest mi odmawiać analoga. Pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkich przerzucających się na e-papierosa
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.