EPF
Awatar użytkownika
By Killmister13
#339186
jimixxx pisze:
Killmister13 pisze:
sturmodzik cacy, naprawdę rewelacja, choć ja bym wolał bez dziurek (wlotów powietrza), żeby nie zepsuć tego cacka, lepiej podpiłować atomizery :]


Bez urazy, ale chyba nie bardzo jarzysz o co chodziło w pytaniu jaszczura... Obejrzyj porządnego moda i zrozumiesz.
O ile wiem, będzie coś w rodzaju krzyżowego nacięcia w górnej części, można będzie podpiąć wszystko. :wink:

Gerard - wyłącznik the best... :D


(piszę jeszcze raz gdyż moje posty skasowano)

Bardzo dobrze wiem o co chodzi, mam A2 od Sz3kli i dolot powietrza mam gdzie indziej :]
więc pytanie do Majstra, czy może będzie wersja bez nacięć?
Czy jestem na liście? Jak tak dalej będą usuwać moje posty to się nie załapie na Sturma.
Awatar użytkownika
By Cubezero
#339192
Killmister13 pisze:Czy jestem na liście? Jak tak dalej będą usuwać moje posty to się nie załapie na Sturma.


A widzisz tu jakąś liste?? Spokojnie człowieku, nie bądź taki pazerny, jak wyjdzie finalna wersja to dopiero będą zapisy
Awatar użytkownika
By Killmister13
#339199
o co się denerwujesz Cuberozo??
jak przeczytasz całego mojego posta to dowiesz się o co chodzi. (nawet Sam zacytowałeś z czym ja mam problem)
Awatar użytkownika
By Pinni3
#339201
Killmister13 pisze:o co się denerwujesz Cuberozo??
jak przeczytasz całego mojego posta to dowiesz się o co chodzi. (nawet Sam zacytowałeś z czym ja mam problem)


moja propozycja, zacznij pisac troszke mnie OT, to przestana Ci kasowac posty ....serio, oplaca sie
Awatar użytkownika
By Killmister13
#339203
dzięki za podpowiedz, chyba tak zrobię :D
ale sam widzisz że to nie ja mam problem.
już siedzę cicho :]
Awatar użytkownika
By jaszczur69
#339218
Gerard: przewidziałeś jakieś otwory wentylacyjne? Jeszcze nie widziałem wybuchającej baterii, ale wszystkie mody "bateryjne" to mają.
Awatar użytkownika
By jaszczur69
#339237
no dobra... może nie wszystkie.. ale pytanie pozostaje. Jak mówiłem nie znam się tylko próbuję sobie wyobrazić co może się stać jak wywali bateria bez tych dziurek? Wzrost ciśnienia... z konektora i atomka robi się pocisk? Czy tylko jakieś pssst i już?
Awatar użytkownika
By jimixxx
#339241
Killmister13 pisze:
jimixxx pisze:
Killmister13 pisze:
sturmodzik cacy, naprawdę rewelacja, choć ja bym wolał bez dziurek (wlotów powietrza), żeby nie zepsuć tego cacka, lepiej podpiłować atomizery :]


Bez urazy, ale chyba nie bardzo jarzysz o co chodziło w pytaniu jaszczura... Obejrzyj porządnego moda i zrozumiesz.
O ile wiem, będzie coś w rodzaju krzyżowego nacięcia w górnej części, można będzie podpiąć wszystko. :wink:

Gerard - wyłącznik the best... :D


(piszę jeszcze raz gdyż moje posty skasowano)

Bardzo dobrze wiem o co chodzi, mam A2 od Sz3kli i dolot powietrza mam gdzie indziej :]
więc pytanie do Majstra, czy może będzie wersja bez nacięć?
Czy jestem na liście? Jak tak dalej będą usuwać moje posty to się nie załapie na Sturma.


Wszystko byłoby w porządalu, tylko że...A2 by Sz3kla to mod z atomizerem (fajny zresztą), a SturmMod to.... body.
Dla jasności (bo przecież dobrze wiesz) - body to.... zasilanie, nie atomizer. I kwestie konstrukcyjna lepiej zostawić Gerardowi - on wie co robi.
A skasowano z tego co wiem typowe OT. :wink:
Awatar użytkownika
By utak3r
#339270
jaszczur69 pisze:no dobra... może nie wszystkie.. ale pytanie pozostaje. Jak mówiłem nie znam się tylko próbuję sobie wyobrazić co może się stać jak wywali bateria bez tych dziurek? Wzrost ciśnienia... z konektora i atomka robi się pocisk? Czy tylko jakieś pssst i już?


Im szczelniej zamknięty, tym mocniej wywali... Dziurki są ok, powinny tam być.
Awatar użytkownika
By jaszczur69
#339275
No właśnie.
Dlatego zapytałem naszego konstruktora czy przewidział coś takiego w swoim modzie. To nie to, że chcę się władować z buciorami w czyjś projekt. Po prostu widzę w nim coś fajnego i chciałbym by był doskonały.
Awatar użytkownika
By jimixxx
#339290
jaszczur69 pisze:No właśnie.
Dlatego zapytałem naszego konstruktora czy przewidział coś takiego w swoim modzie. To nie to, że chcę się władować z buciorami w czyjś projekt. Po prostu widzę w nim coś fajnego i chciałbym by był doskonały.

Napiszę tak - doradzałeś w sprawie G-Tanka?... Raczej nie - a wyrób doskonały.
Nie doradzaj w sprawie Sturma - będzie identycznie.
Tyle, że przynajmniej jeden wątek o modach będzie wyglądał jako tako. A kupa spamu w tym nie pomoże.
Awatar użytkownika
By jaszczur69
#339314
W sumie to ja się pytałem a nie doradzałem. Ciekaw byłem czy coś takiego jest w Sturmie i ciekaw byłem czy ktoś już miał do czynienia z wybuchem baterii w modzie. Tyle.
Chyba Ci ktoś dziś nadepnął na odcisk jimi co? Dobra... Koniec OT.
Awatar użytkownika
By Killmister13
#339329
[/quote]
Bez urazy, ale chyba nie bardzo jarzysz o co chodziło w pytaniu jaszczura... Obejrzyj porządnego moda i zrozumiesz.
O ile wiem, będzie coś w rodzaju krzyżowego nacięcia w górnej części, można będzie podpiąć wszystko. :wink:

Gerard - wyłącznik the best... :D[/quote]

(piszę jeszcze raz gdyż moje posty skasowano)

Bardzo dobrze wiem o co chodzi, mam A2 od Sz3kli i dolot powietrza mam gdzie indziej :]
więc pytanie do Majstra, czy może będzie wersja bez nacięć?
Czy jestem na liście? Jak tak dalej będą usuwać moje posty to się nie załapie na Sturma.[/quote]

Wszystko byłoby w porządalu, tylko że...A2 by Sz3kla to mod z atomizerem (fajny zresztą), a SturmMod to.... body.
Dla jasności (bo przecież dobrze wiesz) - body to.... zasilanie, nie atomizer. I kwestie konstrukcyjna lepiej zostawić Gerardowi - on wie co robi.
A skasowano z tego co wiem typowe OT. :wink:[/quote]

coś komplikujesz sprawę, strona 4, jaszczur napisał: "Tak sobie jeszcze pomyślałem... czy przy gwincie do atomka jest możliwy jakiś przepływ powietrza? W G-Tanku nie ma to znaczenia, ale jakby chcieć przykręcić do tego coś innego..."
mnie też o to chodzi. Gerard gdzieś tam wspomniał że robi moda (body to.... zasilanie, nie atomizer), pod kątem swojego G-tanka, który wlot powietrza (dla jasności - zasysanie powietrza do grzałki) też ma gdzie indziej niż zwykłe atomizery...
Więc chciałem się dowiedzieć czy będą egzemplarze bez tego, że jak przykręcę a2, albo może kiedyś g-tanka to jakieś dodatkowe otwory nie będą pogarszać wyglądu... ale cofam pytanie, wiem że Gerard wie co robi i niech tak będzie, poza tym to jego mod, (body - nie atomizer, tam gdzie się baterie wkłada) :P i powinien go zrobić tak jak mu się podoba, a my cieszyć się że zrobi jeszcze dla nas :)
Błagam jimixxx, już nie cytuje bo na stronie zmieszczą się tylko 2 nasze posty :D :beer:
Awatar użytkownika
By jimixxx
#339331
Ślicznie proszę moda o wyczyszczenie OT. Bo łzawię. :cry:
Awatar użytkownika
By utak3r
#339334
jimixxx pisze:Napiszę tak - doradzałeś w sprawie G-Tanka?... Raczej nie - a wyrób doskonały.
Nie doradzaj w sprawie Sturma - będzie identycznie.


Ohoho... byłeś już w aptece na zakupach?...

Killmister13 pisze:Błagam jimixxx, już nie cytuje bo na stronie zmieszczą się tylko 2 nasze posty :D :beer:


...to cytujcie tylko to, co ważne, a nie piramidki tworzycie.
Awatar użytkownika
By jimixxx
#339335
utak3r pisze:Ohoho... byłeś już w aptece na zakupach?...

Możesz jaśniej? :wink:
Awatar użytkownika
By gerard88
#339340
Spokojnie Panowie :)

Otwory oczywiście że będą.

Tu takie porównanie z EGO:
Obrazek
Awatar użytkownika
By utak3r
#339342
To 650USB? Jeśli tak, to rozmiar świetny.
Awatar użytkownika
By gerard88
#339344
dokładnie z batką 14500

A tu z 306
Obrazek
Awatar użytkownika
By Wuntek
#339346
Mistrz!
Awatar użytkownika
By krakry1
#339347
Bardzo ładny sprzęt.
Awatar użytkownika
By gerard88
#339349
A tu combo *CZAJNICZEK*

Obrazek

PS
Tu jeszcze nie ma polerki i otworów :)
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2011, 21:41 przez gerard88, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By jimixxx
#339350
No fajowo.... :D
Awatar użytkownika
By marteenez
#339353
Mod jest profesorski Gerard. :shock: Jeden z piękniejszych jakie widziałem. Gratuluję projektu.
Awatar użytkownika
By gerard88
#339355
Niestety drobne poprawki jeszcze muszą być, ale póki co pięknie się prezentuje. Oczywiście nacięcia na konektorze są więc wszystko co mamy możemy podłączyć.

Obrazek


z 510

Obrazek
Awatar użytkownika
By makomp
#339386
Ohohoho :shock: Robi wrażenie, a jak masa tego cacka łącznie z batką? Można będzie stosować do samoobrony czy raczej tylko do... wapowania???
Awatar użytkownika
By gerard88
#339388
Z G-TANKiem to robi wrażenie :)

Może jutro zważę dokładnie, cóż mogę powiedzieć - solidny mod :)

PS
Dla wielbicieli modów to nie zrobi wrażenia :)
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2011, 22:24 przez gerard88, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By jaszczur69
#339406
Chyba obejrzę jeszcze raz i policzę ilość możliwości ułożenia ręki do wciśnięcia przycisku ;)
Gratulacje.
Awatar użytkownika
By utak3r
#339407
Gerard... nie obraź się ;) Zmień w końcu plener, już ten dobrze znamy ;)

BTW, w ręku wygląda nawet jeszcze fajniej.
Awatar użytkownika
By makomp
#339409
gerard88 pisze:...
Dla wielbicieli modów to nie zrobi wrażenia :)


Zrobi, zrobi, nie bądź taki skromny, bo jest się czym pochwalić, kawał dobrej roboty.
Awatar użytkownika
By gerard88
#339413
@utak3r

w przedpokoju gdzie mam drugie lustro jest ciemno jak..... :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Killmister13
#339437
jest po prostu doskonały! :beer: :beer: :beer: gratulacje!

-- [scalono] 22 wrz 2011, 17:45 --

Mam pytanie odnośnie aku, z tego co znalazłem 14500 mają zabezpieczenie a 14650 nie. Czy produkują w ogóle 14650 z zabezpieczeniem?
Jeśli tak to podajcie linka, najlepiej jakiejś polskiej strony.
Awatar użytkownika
By makomp
#340230
Killmister13 pisze:Mam pytanie odnośnie aku, z tego co znalazłem 14500 mają zabezpieczenie a 14650 nie. Czy produkują w ogóle 14650 z zabezpieczeniem?
Jeśli tak to podajcie linka, najlepiej jakiejś polskiej strony.


Kolego wszystko chciałbyś na tacy a jest *GOOGLE*

a to we wspomnianym znalazłem http://www.szobm.net/sdp/489907/4/pd-26 ... ble_b.html i to http://www.wsdeal.com/EB142S/join.ws


Tutaj też można kupić http://www.dealextreme.com/p/trustfire- ... ull%20view

Nie jestem pewien ale te u PELEONA też chyba z PCB są
Awatar użytkownika
By jaszczur69
#340248
Tylko nie podpalajcie się tym 1600mAh :) Moooocno przesadzone
Awatar użytkownika
By Killmister13
#340281
jaszczur69 pisze:Tylko nie podpalajcie się tym 1600mAh :) Moooocno przesadzone


ile mogą mieć tak realnie? to może lepiej kupić 2x 14500 900mAh?
Awatar użytkownika
By jaszczur69
#340283
Nie mam oczywiście, żadnego sprzętu do badania, ale bateria ego 1000 starcza mi mniej więcej na tyle co ten 1600 czyli 1 dzień (g-tanka prawie z paszczy nie wyciągam). Nie wiem jak ma się do tego stabilizacja napięcia w ego - nie znam się.
Awatar użytkownika
By mkosmida
#340285
z tego co mozna poczytac po forach latarkowych.. okolo 900mah

pytanie czy nie mozna wsadzic 14670
Awatar użytkownika
By Killmister13
#340293
dzięki za pomoc makomp, te w DX widziałem, zastanawia mnie tylko dlaczego na DX, w opisie jest "Unprotected design"
Awatar użytkownika
By jaszczur69
#340295
@mkosmida: już pytałem Gerarda o to. Podałem wymiary baterii i obiecał, że zmierzy czy to wejdzie.
Awatar użytkownika
By Killmister13
#340296
czyli 14500 900mAh pewnie bedzie miała kolo 500mAh...
Awatar użytkownika
By jaszczur69
#340297
zależy od producenta. Chyba gdzieś czytałem że 14500 AW mają troche ponad 700
Awatar użytkownika
By Killmister13
#340303
to masakra, kupie ze 20 tych 14500 i pas po nabojach :D
ile mają pojemności te 14670?
mam KGO 1100, po założeniu sz3klomizera wytrzymuje do godziny 16.........
Awatar użytkownika
By mkosmida
#340310
zalezy wszystko od tego co przykrecisz..
niski opor atomizera/kartomizera pociagnie batki jak ta lala...
a ze chinczycy lubia pisac na bateriach co im sie podoba to juz inna sprawa 14670 maja 1100mah..(testow nie znalazlem)
14500 od AW maja 750mah, realnie miedzy 600 a 700
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 21
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.