EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By chemania
#1912233
Witajcie,

Nie bawię się już w alchemię i wielkie maszyny - od kilku miesięcy używam małego e-papierosa z liquidem P1 mentol (Żabka) na samej glicerynie, glikolu, nikotynie i mentolu. Wchodzi idealnie, i co ważne - nie jest zawalony estrami. Wiem, że do uzyskania odpowiedniego smaku mieszanka estrów jest ważna, ale która marka robi najsmaczniejsze (i przy okazji - mało toksyczne) liquidy? I gdzie je kupić? W pobliżu mam smooke.pl ale ich gotowce to jakiś dramat.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1912275
Kup sobie na Allegro kryształy mentolu do inhalacji, rozpuść w PG i dodawaj do bazy. Najtaniej i najlepiej.
Co do proporcji, to musisz sobie sam wypracować.
Ja np. rozpuszczam 5g mentolu krystalicznego w 20ml PG (dobrze jest pokruszyć kryształy na pył). Później (wystarczy jedna doba na rozpuszczenie) daję 1ml tej mieszaniny do 50ml bazy bezsmakowej.
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1912287
@pol w taki sposób jak ja to robię (kruszone na pył kryształy) i w takich proporcjach jak napisałem, nie potrzeba nawet podgrzewać roztworu, wystarczy porządnie wstrząsną butelką. Oczywiście w butelce musi być dość miejsca, żeby takie wstrząsanie było skuteczne, nie może być napełniona w 100%,. Chociaż podejrzewam, że do rana też się kryształy rozpuszczą, nawet bez wstrząsania.
W etanolu nie próbowałem, trzeba by trochę bazę wzbogacać VG, a tak to mam 50/50 do wszystkich mieszanek, bez kombinowania.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.