EPF
Co z czym i jak mieszać.
By fastgun
#1523686
Od jakiegoś czasu w celu uzyskania liquidu o mocy 3 mg standardowo mieszałem bazę OPTIMIUM 60/40 6 mg z 0 mg i wszystko było OK. Ostatnio wybrałem się do stacjonarnego sklepu E-dym gdzie był brak bazy 0 i sprzedawca polecił mi 6 rozcieńczyć gliceryną w proporcji 50:50 i niestety wg mnie coś tu nie gra. Mam wrażenie jakby moc 6 mg została bez zmian i chmura znacząco się zmniejszyła. Atomizer Goblin + nowo nakręcone grzałki. Mieszanki odczekały 2 tygodnie.
Awatar użytkownika
By MGK
#1523694
To jest nie możliwe a wręcz przeczy logice, jeśli rozcieńczysz gliceryną bazę 6mg w proporcjach 50:50 uzyskasz płyn o mocy 3mg ^^ co do zmniejszenia chmury to musiałaby to być jakaś "dziwna gliceryna" skoro baza jest w proporcjach VG/PG 60/40 żeby ją zmniejszała :D
By fastgun
#1523698
INAVERA Gliceryna farmaceutyczna roślinna 99,5 %
To jaka jest różnica rozcieńczaniem bazą 0 mg ,a gliceryną ??
Ostatnio zmieniony 26 lis 2015, 00:04 przez fastgun, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By bakushi
#1523699
fastgun pisze: i niestety wg mnie coś tu nie gra

Jeśli chodzi o proporcje to gra... Jeśli chodzi o walory smakowe - to mogą i mają prawo być różne wraz ze zmianą bazy (nie wiem, czy baza optiumum jest z zawartością wody, ale dodając glicerynę zamiast bazy 0mg takową zawartość procentowo się zmniejszy).
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.