EPF
Co z czym i jak mieszać.
By szymon1234
#1517943
Witam.

Na stronie jest dużo przepisów, jednak wiele z nich zawiera aromaty, których ani nie posiadam, ani nie są dostępne w sklepie w którym się zaopatruje - e-dym (niska cena, darmowa wysyłka).

Póki co zrobiłem Krem Truskawkowy: 4% bavarian cream tpa, 10% strawberry ripe tpa, 5% dragonfruit tpa.

Posiadam:
Inawera: brzoskwinia, cocopinada, malina (koncentrat), mix miętowy, biały grejfrut, cool mint, melon.
TPA: dragonfruit, bavarian cream, creme de menthe, pistachio, black currant, apricot, cinnamon red hots, strawberry ripe, earl grey.
FW: Lemonade, Green goblin.

Zamówione:
TPA Sweet cream, pear, banana cream, cinnamon dannish, FW blueberry.

Będę mógł zrobić póki co:
http://e-liquid-recipes.com/recipe/9393 ... rry+Muffin

Niestety reszta aromatów potrzebnych w przepisach, które mi się spodobały, jest niedostępna.

Czy polecicie mi jakieś parę przepisów, które warto zrobić z tego, co mam lub jest dostępne w sklepie e-dym?

Najlepiej owocowe/deserowe, bez ogromnej ilości mentholu i wanilii.
By szymon1234
#1517998
STRUNA pisze:Może spróbuj sam pokombinować.

Jeden już wykombinowałem, smakuje bdb, wiedziałem, że wyjdzie dobrze.
Jednak wolałbym posłuchać doświadczeń forumowiczów, bo całego asortymentu sklepu nie wykupię...
Awatar użytkownika
By lucjanowski
#1519077
przepisy-na-liquid.pl - pozwolę sobie zareklamować kogoś stronę

Robiłem z niej "The Milkman" "Coolberry" oraz "Raspberry Doughnut" i powiem, że całkiem fajnie się to prezentowało :).

Polecam serdecznie ;)
By szymon1234
#1519538
lucjanowski pisze:przepisy-na-liquid.pl - pozwolę sobie zareklamować kogoś stronę

Robiłem z niej "The Milkman" "Coolberry" oraz "Raspberry Doughnut" i powiem, że całkiem fajnie się to prezentowało :).

Polecam serdecznie ;)

Milkmana muszę kiedyś zrobić, jak dorobię się pianki i waniliowych smaków.
Pączek malinowy jutro zakiszę, jak odbiorę aromaty.

Jak coś jeszcze macie sprawdzonego bez dużej ilości trudnodostępnych aromatów, to będę wdzięczny.
Szczególnie na czarnej porzeczce, bo lubię ją, ale wiadomo mix daje więcej przyjemności.
Awatar użytkownika
By vapvap
#1519806
Black currant breeze

Black currant TPA 15%
Creme de menthe TPA 5%
Koolada TPA 4%
Ethyl maltol 3%

Zgadza się, to nie błąd. Do kupy 27% ;)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
By szymon1234
#1520377
vapvap pisze:Black currant breeze

Black currant TPA 15%
Creme de menthe TPA 5%
Koolada TPA 4%
Ethyl maltol 3%

Zgadza się, to nie błąd. Do kupy 27% ;)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Wiesz co, spróbuję póki co tylko 2 pierwsze składniki, ew. dodam mix miętowy inawery, bo tylko taki posiadam, jeśli okaże się, że jest zbyt mało mroźny.
Dzięki, plus ląduje.

-- [scalono] 22 listopada 2015, o 14:50 --

Teraz zdegustowałem:
8% Blueberry FW, 3% Cinnamon Danish TPA, 10k/50ml sweet cream TPA i jest miło.
Jagody z nutą cynamonowego ciastka. Sweet cream trochę dla złagodzenia, tak na próbę.
Może przepis będzie zmodyfikowany o jakąś nutę ciastkową, jak będę miał dostęp.

Raspberry doughtnut z: Raspberry 8% CAP i Glazed doughtnut 8% CAP wieczorem czeka na testy.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.