EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By saldrian
#146304
Hejka.
Mam takie pytanie. Na "zjaleglo" (czyt. allegro) wpadła mi w oko aukcja zaraz podam link, tylko wyjaśnie nie chodzi o sam towar ale o pojemnik jaki jest.
http://allegro.pl/item1010210593_e_liqu ... mocja.html

Butelki i buteleczki normalnie zamawiam z twojego liquidu (http://twojliquid.pl), ale takich opakowań jak te na allegro nigdzie nie mogłem znaleźć, a to by było coś znakomitego, zamiast nosić ze sobą do spróbowania buteleczki można by nosić w jakimś etui takie paradne aplikatory, ktoś może coś wie gdzie to można dopaść.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By navegare
#146308
Inawera ma podobne, 3 ml. Ale to góra "dwurazówki". Jak dziurka za mała to mocno ciśniesz i pęka, jak za duża, do potopu blisko....
Awatar użytkownika
By marek_cz
#146309
Fajne, dopóki nie zrobisz otworu. Po otwarciu liquid będzie się wylewał, chyba że będzie przechowywał pionowo. Podobne, ale o mniejszej pojemności możesz kupić w Inawerze.

Edit: navegare był szybszy
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2010, 21:42 przez marek_cz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By krzysztofsf
#146311
I Twojliquid i Inawera maja w ofercie takie, tyle, ze po 2 ml i bez etui.
Osobiscie uwazam, ze etui to badziew praktycznie jednorazowego wykorzystania.

Rozne wielkosci takich pipetek widzialem w moim oddziale

http://dhn.pl/pl/oddzialy/szczecin.html

Sadze, ze lepiej wytrzymalosciowo moze sie sprawic jakas waska plastikowa probowka z korkiem - najlepiej popatrzec po polkach na miejscu.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2010, 21:44 przez krzysztofsf, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By saldrian
#146321
No prawie ale nie to.
Takie połączenie tego co tu podajecie w linkach z butelką z aromatami do ciast, w łapach miałem coś podobnego jak kumpel przewoził jakie próbki chemiczne. Ch...ra muszę go dorwać i spytać się skąd to ma.
Awatar użytkownika
By Prokop
#152593
Ja osobiście mam buteleczki z inawera 15ml. Buteleczki są o tyle fajne, że dziurki są już zrobione. Składają się z trzech części: butelka, dzióbek z dziurką i nakrętka. "dzióbek" z dziurką da się spokojnie wyjmować i nakładać na butelkę dowolną ilość razy. Ułatwia to wlewanie. Plastik z którego są zrobione butelki jest w miarę plastyczny - niełamliwy. Polecam.
Awatar użytkownika
By inawera
#152644
Jeżeli to jest konieczne aby butelki przyczyniły się do waszego szczęścia zajrzyjcie dzisiaj wieczorem do naszego sklepu http://www.inawera.com do kategorii butelki i pipety. / http://www.inawera.com/butelki-pipety-c-11.html /
Pojawią sie tam butelki o poj. 110 ml / białe/ i 5 ml. /przezroczyste/
Absolutnie fantastyczne pipety w trakcie negocjacji cen.
Baza Inawery w tym tygodniu. PG i VG
Pozdrawiam.
Irek.
Awatar użytkownika
By navegare
#152669
Koleżanka przywiozła z USA absolutnie genialne butelki 3ml. Z zakrętką i kroplomierzem. Żadnego robienia dziurek i tym podobnych rozrywek.
Są na ebayu - tylko dość drogo.
Bazę/glikol/glicerynę rozrabiam w butelkach 25ml (strzykawki z tępą igłą z HG), resztę, po wyskalowaniu, nauczyłam się robić "na kropelki", nie w mililitrach. Dużo szybciej, bez mycia i paprania, bez strat.
Awatar użytkownika
By inawera
#152705
navegare pisze:Koleżanka przywiozła z USA absolutnie genialne butelki 3ml. Z zakrętką i kroplomierzem. Żadnego robienia dziurek i tym podobnych rozrywek.
Są na ebayu - tylko dość drogo.
Bazę/glikol/glicerynę rozrabiam w butelkach 25ml (strzykawki z tępą igłą z HG), resztę, po wyskalowaniu, nauczyłam się robić "na kropelki", nie w mililitrach. Dużo szybciej, bez mycia i paprania, bez strat.



Pani Joasiu kochana. Ze Stanów mozna sprowadzać aromaty do tytoniu (propozycja na PW). W buteleczkach nie trzeba robić dziurki. Wszystkie buteleczki sprzedawane przez nas maja zakraplacz z dziurką 0.05 ml. Potrzeba 20 kropli na 1 ml.
Jeżeli ktoś chciałby bardziej dokładne, to możemy sprowadzić zakraplacze z dziurka 0.03 ml. 33 krople na 1 ml.
Dziurkowac trzeba tylko pipety.
Pozdrawiam.
Irek.
Awatar użytkownika
By navegare
#152713
Ale nam się marzyły "trójeczki", szczuplutkie takie. Wtedy nigdzie nie było. Poniżej 5ml były tylko pipety.
Jak będą w inawerze to i tak dokupię :).
5ml mam inawerowe - i są ok.
Awatar użytkownika
By inawera
#152856
navegare pisze:Ale nam się marzyły "trójeczki", szczuplutkie takie. Wtedy nigdzie nie było. Poniżej 5ml były tylko pipety.
Jak będą w inawerze to i tak dokupię :).
5ml mam inawerowe - i są ok.


Pani Joasiu. Irek jak pisze że negocjuje nową dostawę ładnych i fantastycznych butelek-pipet to trzeba wierzyc na słowo. inaczej pokaże zjęcie.
Oto one: poj 3,4,6 ml.






Muszą jednak do nas dotrzeć abyśmy stwierdzili co są warte. Zamowić trzeba po 30,000 szt, i zamówimy. Musimy wiedzieć tylko które.
A towar jest ze słynącego z solidności kraju. Przynajmniej oni sami tak o sobie sądzą.

P.s. Obiecanych 110 i 5 ml nie dam rady wystawić juz dzisaj.
Awatar użytkownika
By navegare
#152868
Dopóki jeszcze Irek nie został wróżką :) to od czasu do czasu czegoś jeszcze nie ma i trzeba sobie kupić gdzie indziej...
Ostatnio kupiłam taką maliznę z uchwytem na kółko do kluczy :D
Dobra, już zmykam...
By user
#152881
Nie no, ja chcę takie buteleczki :D
3 i 6 wyglądają naprawdę ergonomicznie, i dobrze w "piórniku" powinny siedzieć :)
Choć i czwórki byłyby dobre do rozrabiania testowego.
Irku, czekam z niecierpliwością na dostawę takich buteleczek.
Awatar użytkownika
By inawera
#152971
reed pisze:Nie no, ja chcę takie buteleczki :D
3 i 6 wyglądają naprawdę ergonomicznie, i dobrze w "piórniku" powinny siedzieć :)
Choć i czwórki byłyby dobre do rozrabiania testowego.
Irku, czekam z niecierpliwością na dostawę takich buteleczek.



Tomku. jak zwykle. Sample. Big baster bo jest pod ręką troche je pomęczy a jak będą tak dobre jak ładne to robimy zamówienie.
Awatar użytkownika
By inawera
#153146
saldrian pisze:Link do obrazka z buteleczkami nie działa przynajmniej u mnie :) A jestem bardzo zainteresowany :)

Pozdrawiam


Celowo usunełem zdjęcia z serwera. Jak dojadą próbki, jak ich wymiętolimy, to wstawię ponownie aby klienci zdecydowali które wolą.
Pozdrawiam. Irek.
Awatar użytkownika
By boogeyman
#153872
Potrzebowałem buteleczkę 10ml do zrobienia smaczku ala tytoń Casablanca, niestety w pobliżu nie ma żadnych sklepów z takmi akcesoriami, a niepotrzebuję większej ilości żeby zamawiać online. Wybór padł na aromat Gellwe :) Zgrabna szklana buteleczka 10ml, spory otwór dzięki któremu łatwo można wlać liquid, igła od strzykawki wchodzi do dna, więc nie ma problemu z napełnianiem :) Buteleczka oczywiście wypłukana ciepłą wodą, spirytusem, znowu wodą i zostawiona do wyschnięcia. Nie czuć w niej aromatu jaki w niej był ani spirytusu, tak więc myślę że będzie ok. Koszt to 1zł w osiedlowym sklepiku, w markcie czy w hurcie podjerzewam że jakieś 70-80gr, myślę że to ciekawa alternatywa ;)

Obrazek



Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By krzysztofsf
#153882
boogeyman pisze:Potrzebowałem buteleczkę 10ml do zrobienia smaczku ala tytoń Casablanca, niestety w pobliżu nie ma żadnych sklepów z takmi akcesoriami, a niepotrzebuję większej ilości żeby zamawiać online. Wybór padł na aromat Gellwe :) Zgrabna szklana buteleczka 10ml, spory otwór dzięki któremu łatwo można wlać liquid, igła od strzykawki wchodzi do dna, więc nie ma problemu z napełnianiem :) Buteleczka oczywiście wypłukana ciepłą wodą, spirytusem, znowu wodą i zostawiona do wyschnięcia. Nie czuć w niej aromatu jaki w niej był ani spirytusu, tak więc myślę że będzie ok. Koszt to 1zł w osiedlowym sklepiku, w markcie czy w hurcie podjerzewam że jakieś 70-80gr, myślę że to ciekawa alternatywa ;)

Obrazek



Pozdrawiam



Zacnie beda w niej wyroby wygladaly
Awatar użytkownika
By Tedix12
#165147
reed pisze:Niby tak, ale przecież nic nie szkodzi, jeżeli "leje się po bokach" :)

Psychicznie człowiek lepiej się czuje. Nie każdy wie, że jak poleci na bok to nie znaczy że batka zaraz będzie zalana
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.