EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By inawera
#159120
kakadu pisze:Ciekawe dyskusje i wiadomości znajdują się w tym wątku viewtopic.php?f=37&p=158894#p158894.
Warto, żeby osoby które już otrzymały lub oczekują (tak jak ja) śledziły temat.


Zrobimy wiele aby wpisy w obu wątkach były zupełnie inne. Obiecuje.
Irek
Awatar użytkownika
By inawera
#162389
inawera pisze:
kakadu pisze:Ciekawe dyskusje i wiadomości znajdują się w tym wątku http://e-papierosy-forum.pl/viewtopic.php? ... 94#p158894.
Warto, żeby osoby które już otrzymały lub oczekują (tak jak ja) śledziły temat.


Zrobimy wiele aby wpisy w obu wątkach były zupełnie inne. Obiecuje.
Irek


Obiecałem. Już jestem spokojny. "38", dymi, kopie. Spróbowałem czystą, na nowej watce i czystym atomku. Casablanca 155. Pociągnełem solidnie dwa razy. Następny mach dopiero wtedy jak mnie na analoga naleci. Mogę rozsyłać tym którzy za nią zapłacili.
Bez obaw.
Irek.
Awatar użytkownika
By mario44
#162391
inawera pisze:Obiecałem. Już jestem spokojny. "38", dymi, kopie. Spróbowałem czystą, na nowej watce i czystym atomku. Casablanca 155. Pociągnełem solidnie dwa razy. Następny mach dopiero wtedy jak mnie na analoga naleci. Mogę rozsyłać tym którzy za nią zapłacili.
Bez obaw.
Irek.

A wiec oczekuje na przesylke :-)
Pozdrowionka,
Mariusz.
Awatar użytkownika
By padu
#162401
Fajnie tez czekam z utęsknieniem bo dopalam resztki wszelakie :/ ( #1181 i #1229 )

Pozdrawiamy.
Awatar użytkownika
By inawera
#162573
Wszcyscy którym jesteśmy winni tylko bazę Eco 38 zostaną zatowarowani po niedzieli. Wszystkich spakowałem. W poniedziałek o 17 poczta odbierze przesyłki.
Pozostałych którzy kupili EcoBazę o mniejszym stężeniu lub w komplecie z BioBazą proszę o kilka dni cierpliwości i wyrozumiałość.
Irek.
Awatar użytkownika
By inawera
#162589
Pedros123 pisze:Irku.
Bardzo podoba mi się Twoje podejście do sprawy. Naprawdę jestem pod wrażeniem jeszcze, sporadycznie spotyka się kogoś z takim podejściem do klienta jak u Ciebie, a kupuję w necie już od ładnych paru lat, a mam ich troszkę :(
Wiem - to w końcu Twój biznes.
Twoje tel z wyjaśnieniami itd - naprawdę jestem mile zaskoczony. Nawet ta lekka (3,8) wpadka nie wpłynęła jak na mnie na zniechęcenie co do Inawery.
A aromaty spoko - testuje i "komponuje" - a może coś z tego ciekawego wyjdzie *CZAJNICZEK*


Przez piętnaście lat prowadziłem hurtownie. Byłem autoryzowanym dystrybutorem Sony, Panasonic, Basf, TDK. Współpraca z nimi procentuje teraz. Zjezdziłem z tymi firmami dosłownie cały świat. Nie ma półkuli na której bym nie był. Nie ma oceanu w którym bym sie nie kąpał i to po obu ich brzegach. No może wschodnie wybrzerze Oceanu Indyjskiego. Niegłupi wymyślił "Klient nasz pan".
A ta "wpadka" szczególnie z BioBazą procentuje niespodziewanie. I u nas, bo mamy "nowy" produkt i co szczególnie cieszy u klientów którzy nagle stwierdzili że nie muszą inhalować wysokich stężeń.
Pozdrawiam.
Irek.
By user
#162619
Właśnie dlatego tak razi podejście niektórych kupujących. Irek "od zawsze" starał się o maksymalną satysfakcję klienta. A część klientów jakby tylko czekała na jakieś potknięcie, i od razu całe dobre imię i reputacja firmy idzie w "pisdoo" (tak po młodzieżowemu, a dosadnie) Nie każdego przekonuje nawet to, że Irek stara się na wszystkie sposoby nadrobić ten błąd. Oczywiście "broniąc" Inawery od razu jest się postrzeganym jako ten, kto ma z tego jakieś korzyści.
Chciałoby się tu zacytować słowa Pana Lema (tak, tego pisarza), ale nie będę prowokował do flameware. Wielu nie zrozumie tego cytatu.
Awatar użytkownika
By emma
#162627
Padło tu wiele pochwał dla pana Irka za podejście do klienta. Dla mnie to szok - telefony z wyjaśnieniami, szybka reakcja na wiadomość i ten miły, profesjonalny głos. Dziękuję!!!!!!!! *1st* Zdecydowałam, że będę korzystała z nowej, słabszej mocy nikotyny. Obecnie pykam 6. Sama jestem ciekawa czy mi wystarczy 3,8 mg, albo jeszcze mniej. Niebawem się dowiem i napiszę. Jeśli się uda...- :P to znaczy, że niedługo w ogóle nie będę uzależniona od nikotyny. Byłoby cudownie.
Awatar użytkownika
By emma
#162635
I zapewniam, że moja opinia jest całkowicie bezinteresowna i obiektywna. W zasadzie jestem bardzo krytyczna. Teraz czekam na moją bazę. :)
Awatar użytkownika
By pawko2009
#162636
Ja powiem tylko postawa Irka i całego zespołu Inawery zasługuje na słowa: *KUMPLE* *KUMPLE* PO PIERWSZE CZŁOWIEK.
Awatar użytkownika
By Dżako
#162640
pawko2009 pisze:Ja powiem tylko postawa Irka i całego zespołu Inawery zasługuje na słowa: *KUMPLE* *KUMPLE* PO PIERWSZE CZŁOWIEK.

Podpisuję się obiema ręcami :lol:
Awatar użytkownika
By inawera
#162644
Kochani przestańcie już. Mnie to stresuje. Ale serdeczne dzięki. Miło jest wiedzieć że nasza praca was raduje.
Awatar użytkownika
By esnaider
#162645
A ja dzięki Wam odkryłem, że jestem maniakiem dymu i samej czynności palenia a nie mocy ;).
Zamówiłem szósteczkę a okazało się ze dostałem zero szósteczkę, pale ja, pali kilku moich znajomych i mamy mega radochę, że palimy takie słabe i nam wystarcza.
A na poważnie, każdy może się pomylić i dopóki potrafi się do tego przyznać i mówi o tym, bez zbędnego ściemniania to ja nie mam żadnych ale i bedę nadal korzystał z usług Inawery.
Aczkolwiek, całe szczęście, że pomyłka nie poszła w druga stronę, bo 60 (o ile takie istnieją), bym chyba nie przeżył.
By adamow86
#162652
Moje przeżyłeś to i 60mg byś przeżył :)
Pozdrawiam

Ps.
Czasem też dobrze "letko" inhalować bez świadomości, że to "letkie"
Irek dobrą robotę wykonał tylko niepotrzebnie to ujawnił.
By adamow86
#162682
Jaki tam my Śląsk:)
My w Zagłębiu tylko 18 mg (i właśnie takie rozłożyło kol. esnaider) , bo dużo ml/h
Pozdrowienia dla Małopolski :)
By beatadorota
#163160
To i ja dołożę swoje 3 grosze:)
dzięki EP odkryłam ze analogi są paskudne:((((((
a dzięki Inawerze że 18 jest dobra ,ale jabłuszko,wisienka czy cappucino lepiej smakuje na 1,8mg:)))
czasem trzeba i małej pomyłki żeby odkryć ,że satysfakcję w e-paleniu daje nam piękny dymek i fajny smaczek,a niekoniecznie mocny kop:):))))
pozdrawiam
Awatar użytkownika
By inawera
#163205
beatadorota pisze:To i ja dołożę swoje 3 grosze:)
dzięki EP odkryłam ze analogi są paskudne:((((((
a dzięki Inawerze że 18 jest dobra ,ale jabłuszko,wisienka czy cappucino lepiej smakuje na 1,8mg:)))
czasem trzeba i małej pomyłki żeby odkryć ,że satysfakcję w e-paleniu daje nam piękny dymek i fajny smaczek,a niekoniecznie mocny kop:):))))
pozdrawiam


To jak się zastanawiam na jak długo starczą pani te dwie butle EcoBazy "38" które już dziś pojadą do pani.
Wszyscy którzy dostaną spakowane w sobotę przesyłki z poprawioną bazą znajdą także w nich dwie pipety. W pipetkach bardzo dobre ale nie rozreklamowane aromaty; "111" i "śliwowica".
Pan Puzon znajdzie także podręczne ksero.
By sonyac
#164101
Reed , nawiązując do twojej wypowiedzi z poprzedniej strony dodał bym tylko że nie wiem czy to maniera ludzka czy bardziej narodowa która nazywa się paniką , trochę jak psy które zbiegają się z całego parku jak się dwa inne gryzą i łeb w zadymę wsadzają. przy okazji zapominamy o świadomości jaką posiadać powinniśmy jeśli bawimy się takimi "zabawkami" . Ja nawet nie zabieram głosu jak słyszę niektóre wnioski uwagi czy spostrzeżenia bo mnie krew zalewa. Nie czytać nie sprawdzać ale głośno krzyczeć taka popularna zasada :(

Mnie "pomyłka " kosztuje "lot na oparach" ale czy z tego powodu mam wszczynać wojnę jeśli mam informacje co się stało i że problem jest w trakcie rozwiązywania ...

Sam jestem z tych którzy piechotą by poszli żeby mieć szybciej ale świat się nie zawali .

I tak nic nie jest bardziej uciążliwe od braku tokarki - której się w końcu dorobię :D
By user
#164159
Niestety, ale masz rację Sonyac :|
Taka nasza mentalość? Wolę nie drążyć, ale jak jest, każdy widzi.
Z tokarką, tez masz rację. Co ja bym dał za taką małą tokareczkę, ehhh .................. pomarzyć :|
Awatar użytkownika
By Kaazz
#164266
reed, sonyac macie niestety rację :( taka "nasza" mentalność :(
Tak sobie czytałem wszystkie wątki o hmm...no dobra "wpadce" Inawery.
Nie komentowałem bo taki ze mnie klient że ledwo 2 zamówienia(ale obsługę zawsze miałem na najwyższym poziomie :D ) i 1 w koszyku właśnie na Bio i Ecobazę akurat wisiało
Nie chciałem dolewać oliwy do ognia i zwyciężyła zawodowa bezstronność :( Czy to dobrze? Nie wiem... Może należało:
- ...co Pan tak krzyczysz, pokaż Pan doku... ups... to nie real tutaj od tego są inni, zresztą nieżle sobie poradzili czasami trzeba *SZERYF*
Wiec postanowiłem okazać moje poparcie dla Irka i reszty załogi wyrazić w najbardziej oczywisty dla mnie sposób... nogami( nie dosłownie choć chętnie bym poznał Irka :piwo :piwo )
Zrobię zakupy :D (żona zdieła mi warna z konta) i pewnie kupię właśnie tę bazę :D na spróbowanie (nie pierwszy coś fajnego wyszło przypadkiem patrz małe niebieskie pigułki :))
Więc na zakupy :D
Awatar użytkownika
By inawera
#164365
Mam już pierwsze wiadomości od klientów do których dojechała poprawiona EcoBaza 38. Lada chiwla powinny byc pierwsze komentarze.
Awatar użytkownika
By DELL
#164565
PG ECOBAZA 38mg/ml
Jak pierwszy krótko i zwięźle
Po zrobieniu 19mg/ml z 38mg/ml kopie niesamowicie , bo dla mnie 19ml/ml to ekstremalna moc

Ps Irek dziękuję za szybką przesyłkę i znając Ciebie dodatkowe gratisy które dziś dotarły wraz z ecobazą 38mg/ml
Awatar użytkownika
By Dżako
#164636
Dotarła i do mnie :D 38.Zmieszałem do 19 dokropiłem 2kr/ml marlboro i 3 kr/ml burley.Nie dałem jej postać bo i tak od paru dni same zerówki :lol: Moc wyczuwalna smaku nie będę opisywał bo musi się trochę przegryźć.Panie Irku dzięki za gratisy :!: Powąchałem aromat 111 i .....znam ten zapach.Jak robiłem u Vloda zakupy sprzętowe to zalał mi kardridż gotowym liqudem o takim właśnie smaku był przepyszny lecz nazwy nie pomnę.Jeżeli po rozrobieniu smak będzie podobny do tego gotowca to ja już znalazłem swój smaczek :lol:
Awatar użytkownika
By freeanke
#164686
Doprecyzuje ktoś ten smak ''111"? Wszystkie wypowiedzi mocno enigmatyczne. Jedynie Ewaa (z tego co pamiętam) określiła go jako śmietankowy. Nie wiem czy wrzucać go do koszyka przy kolejnych zakupach...
By user
#164688
Do mnie też nie, ale czy to powód do płaczu?
Poczta działa jak działa, każdy wie.
W piątek pewnie przywloką.
Poza tym to chyba wątek w Laboratorium Chemicznym, więc czy to dobre miejsce na takie posty?
Awatar użytkownika
By Dżako
#164692
freeanke pisze:Doprecyzuje ktoś ten smak ''111"? Wszystkie wypowiedzi mocno enigmatyczne. Jedynie Ewaa (z tego co pamiętam) określiła go jako śmietankowy. Nie wiem czy wrzucać go do koszyka przy kolejnych zakupach...

Niestety musisz poczekać aż mi się samogon przegryzie potem dodam 111 i jak będę umiał określić ten smak to nie omieszkam napisać
Awatar użytkownika
By gastolek
#164696
freeanke pisze:Doprecyzuje ktoś ten smak ''111"? Wszystkie wypowiedzi mocno enigmatyczne. Jedynie Ewaa (z tego co pamiętam) określiła go jako śmietankowy. Nie wiem czy wrzucać go do koszyka przy kolejnych zakupach...


Dla mnie to Mleko Skondensowane :piwo
Słodzone!
Takie w czerwonych puszkach
Awatar użytkownika
By freeanke
#164701
gastolek pisze:Dla mnie to Mleko Skondensowane :piwo
Słodzone!
Takie w czerwonych puszkach
Mrau! :mrgreen: Kupiłam kiedyś mleko skondensowane w GS. I mogę szczerze powiedzieć, że to najgorszy aromat który zdarzyło mi się próbować (a mam ich, lekko licząc, 20). Dla mnie to świetna wiadomość. Dzięki :D

Ps. "111" jest już w tej sytuacji w koszu. Czeka aż uzbiera się trochę więcej.
Awatar użytkownika
By Dżako
#164706


Ps. "111" jest już w tej sytuacji w koszu. Czeka aż uzbiera się trochę więcej.

Nie wyrzucaj chętnie przyjmę w dobre ręce :lol:
Ostatnio zmieniony 02 cze 2010, 21:21 przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: tagi
By mm_st
#164712
A dla mnie "111" smakuje i pachnie jak palona guma, a nie jak mleko a dałem 3kr/ 5 ml
Awatar użytkownika
By gastolek
#164724
mm_st pisze:A dla mnie "111" smakuje i pachnie jak palona guma, a nie jak mleko a dałem 3kr/ 5 ml

Dowodzi to prawdziwości Ogólnej Teorii Względności Wszystkiego.
Ja dałem 20 kropli na 10 ml i Mleko Skondensowane Słodzone :lol:
Awatar użytkownika
By DELL
#164737
gastolek pisze:
mm_st pisze:A dla mnie "111" smakuje i pachnie jak palona guma, a nie jak mleko a dałem 3kr/ 5 ml

Dowodzi to prawdziwości Ogólnej Teorii Względności Wszystkiego.
Ja dałem 20 kropli na 10 ml i Mleko Skondensowane Słodzone :lol:


To niczego nie dowodzi macie brzydko mówiąc zrypane kubki smakowe
Prawdziwy fachowiec od aromatów i smaków ocenia je na poziomie zerowej zawartości nikotyny
Awatar użytkownika
By Maniek1972
#164746
I nie długo będzie zawód kiper liquidów do e-papierosów.
By JABBA71
#165195
Witam Wszystkich. Ja już dostałem poprawiona bazę +gratisy.Dzięki.Aromat 111 czeka na swoją kolej,ale śliwowica została już wymieszana z nowa bazą i w ogromie aromatów z Inawery wypada bardzo dobrze.Sama baza jest OK! Potwierdzam że dobrze "dymi"
Awatar użytkownika
By Dżako
#165212
Co myślicie o takiej mieszance :?: Eco baza 38 zamiast glikolu eco baza 3,8 plus gliceryna rozrobione na "18"(chyba wyjdzie mocniejsza).Nie bardzo wiem czy te moce się sumują :?:
By user
#165213
Dżako pisze:Co myślicie o takiej mieszance :?: Eco baza 38 zamiast glikolu eco baza 3,8 plus gliceryna rozrobione na "18"(chyba wyjdzie mocniejsza).Nie bardzo wiem czy te moce się sumują :?:


http://skrypty.info.pl/kalkulator.html
Bez tego nawet nie próbuj mieszać :o
Awatar użytkownika
By Dżako
#165224
Reed już to przekalkulowałem :lol: ale nie uwzględniono w tym ilości gliceryny ale to pryszcz mniej więcej wiem jaka moc wyjdzie.Moje wcześniejsze pytanie raczej dotyczyło czy tą eco bazą 3,8 to można czy raczej nie bardzo można rozcieńczać :?:(Źle sformułowałem wcześniejszy post)
Awatar użytkownika
By bigbaster
#165227
JABBA71 proszę byś uzupełnił profil o miejscowość i płeć.
Awatar użytkownika
By navegare
#165256
Dżako - można rozcieńczać, wyjdzie Ci eco o mocy (38+3.8)/2 czyli 20,9, przy proporcjach pół na pół. Osłabisz gliceryną apteczną
Ludzie - myślcie.
Czy jak do kieliszka wódki 40% dolejesz drugi to wyjdzie spirytus???
By user
#165371
navegare pisze:Dżako - można rozcieńczać, wyjdzie Ci eco o mocy (38+3.8)/2 czyli 20,9, przy proporcjach pół na pół. Osłabisz gliceryną apteczną
Ludzie - myślcie.
Czy jak do kieliszka wódki 40% dolejesz drugi to wyjdzie spirytus???


A nie ? :shock:
Myślałem, że alkohol się sumuje. Zawsze jak wódeczkę zapiłem browarkiem, to jakoś bardziej "w dekiel waliło" niż jak pijałem je "solo" :lol:
Awatar użytkownika
By inawera
#165438
Dżako pisze:Reed już to przekalkulowałem :lol: ale nie uwzględniono w tym ilości gliceryny ale to pryszcz mniej więcej wiem jaka moc wyjdzie.Moje wcześniejsze pytanie raczej dotyczyło czy tą eco bazą 3,8 to można czy raczej nie bardzo można rozcieńczać :?:(Źle sformułowałem wcześniejszy post)



38 +3,8 = 41,8 : 2 = 20,9 lub coś koło tego. Dodanie gliceryny spowoduje osłabienia mieszanki.
Awatar użytkownika
By inawera
#165440
duban-sultan pisze:Dobra ludziska, kiedy bedzie ta baza u inawery?!


W przyszłym tygodniu.
By sonyac
#166015
Do mnie też dotarła baza z dodatkami . Wszystko w należytym porządku .

111 - co do mleka się godzę ale dodam jeszcze coś z waty cukrowej i jedną albo dwie dodatkowe zagadki które nazwę jak tylko nasunie mi się precyzyjne sformułowanie :P
Awatar użytkownika
By padu
#166027
Haha jadę juz na wiśni colinssowej w oczekiwaniu na przesyłkę z poprawioną bazą. Kompletnie sie wyczyściłem z z sampogonów. Wypalona nawet kawa św patryka <szczerbaty>
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.