EPF
Co z czym i jak mieszać.
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#893017
Witam Wszystkich

Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów mógłby mi polecić dobry aromat o smaku Mojito (zbliżony w miarę do oryginalnego drink'a)?

Dzięki i pozdrawiam

HJ
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#893069
luna1009 pisze:http://www.sweet-vapes.com/index.php?page=shop.product_details&flypage=vmj_color_plus.tpl&product_id=152&category_id=12&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=84
polecam :)


Serdeczne dzięki (+), ale - zapomniałem o tym napisać - chciałbym taki aromacik kupić w Polsce.

HJ
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#893122
kowjack pisze:Witam .

Nie mam pojecia :-( , zapytaj sprzedawce , sam jestem ciekaw .

Pozdrawiam


OK. Wyślę zapytanie do sprzedawcy i podzielę się odpowiedzią.
Awatar użytkownika
By Kasia1
#893138
HamsterJack pisze:Witam Wszystkich

Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów mógłby mi polecić dobry aromat o smaku Mojito (zbliżony w miarę do oryginalnego drink'a)?

Dzięki i pozdrawiam

HJ


Nie kupuj Hangsena, śmierdzi eukaliptusem.
Awatar użytkownika
By okrzemek
#893141
Mam z Hangsena. Czystego zrobiłem raz i nie smakował mi. Strasznie sztuczno cytrynowy. Całkiem fajnie łaczył się z melonem Inawery.
Awatar użytkownika
By Kasia1
#893356
magda.k pisze: Niestety nie mam pojęcia czy jest podobne do oryginału, bo nie zdarzyło mi się pić mojito :roll:


Spróbuj lodów z Nestle o smaku Mojito- wyjdzie na to samo, jajców sobie nie robię ;) No rzecz jasna bez alkoholu będą :lol:
Awatar użytkownika
By HamsterJack
#893521
Witam

Dzięki Wam wszystkim za informacje.

Pozwolę sobie przytoczyć opinię (odpowiedź na mojego mail'a) sklepu Aromavape.pl:
Witam,
w mojej opinii ten od Vaping Zone. Jednakże czuć w nim wyraźnie nutę rumu, której brakuje aromatowi z FW.

Pozdrawiam serdecznie


@kasia1 i @okrzemek - Dzięki. Na pewno nie kupię od Hangsena.

@upadlyaniolek i @mm2424 - Jeśli zdecyduję się na FW, to skorzystam z Waszych porad.

@magda.k - Niestety, też nie piłem tego drink'a, ale dzięki za wskazanie kolejnego dostawcy.

Wielki dzięk jeszcze raz i pozdrawiam
HJ
Awatar użytkownika
By kowjack
#894259
Witam.

Ja jednak propobowalbym przejsc sie do pub-u na drinka , skad bedziemy wiedziec jakiego smaku mamy oczekiwac ? :mrgreen:

Pozdrawiam
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.