EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By Nikodem8194
#1925384
Siema mam taki problem w dragu x, gdy go ładuje to jest ekran od ładowania lecz nie ładuje sie. z gory dzieki za pomoc
Awatar użytkownika
By creezzu
#1925655
Prawdopodobnie popsuta elektronika jeżeli masz wersję na zewnętrzny akumulator spróbuj naładować ładowarką do akumulatorów powinno pomóc. Zalecam też nie ładowanie e-papierosów kostkami do nowszych telefonów gdyż mają one na wyjściu zazwyczaj 2.0A lub więcej. Akumulatory li-io powinniśmy ładować według mnie najlepiej 0.5A do 1.0A max. Nie ładuję Ci najprawdopodobniej dlatego że zbyt mocną kostką ładowałeś i przegrzałeś elektronikę (mówię tutaj o ładowaniu przez wejście USB).
Awatar użytkownika
By marcos2
#1925657
creezzu pisze:Zalecam też nie ładowanie e-papierosów kostkami do nowszych telefonów gdyż mają one na wyjściu zazwyczaj 2.0A lub więcej. Akumulatory li-io powinniśmy ładować według mnie najlepiej 0.5A do 1.0A max. Nie ładuję Ci najprawdopodobniej dlatego że zbyt mocną kostką ładowałeś i przegrzałeś elektronikę (mówię tutaj o ładowaniu przez wejście USB).

Nie pleć człowieku bzdur.
Awatar użytkownika
By creezzu
#1925659
marcos2 pisze:Nie pleć człowieku bzdur.

Wyprowadzisz mnie z błędu w takim razie? Jeżeli pokazuję na wyświetlaczu informację o tym że sprzęt się ładuję a bateria nie ładuję się, musi być jakiś problem na płytce scalonej. Dla mnie są dwa wyjścia uszkodzona płytka scalona albo uszkodzony port usb. Bardziej stawiam na to pierwsze.
Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.