EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Manhattan1
#1915680
Cześć, posiadam od paru miesięcy górę wasp nano RTA jak go zakupiłem zalałem go premixem smak był bardzo odczuwalny natomiast po jakimś czasie gdy zacząłem wymieniać grzałki smak był znikomy na robionych liquidach jak i na premixach. Myślałem że to może wina waty więc wymieniłem na vandy vape m coil cotton laces ale nic to nie pomogło dalej smak jest nieodczuwalny. Macie może jakieś pomysły co może być nie tak? :/ Pozdro
Awatar użytkownika
By pol
#1915684
Manhattan1 pisze:posiadam od paru miesięcy górę

Wraz z doliną?

page/leksykon#lexG

Brak odczuwania smaku może mieć wiele przyczyn, włącznie z chorobą. Wizyty u lekarza dziś trudno doradzać. Może porada telemedyczna?
Manhattan1 pisze:po jakimś czasie gdy zacząłem wymieniać grzałki smak był znikomy na robionych liquidach jak i na premixach.

Nic nie podpowiada Ci ten stan?
Widoczni coś robisz nie tak z grzałkami.
Awatar użytkownika
By pol
#1915688
To już mamy góry i doły....
Pełne forum geograficzne.

Czy sądzisz, że sama rezystancja grzałki decyduje o smaku wapowanej chmurki?


Atomizer Oumier Wasp nano RTA

Mike Vapes rozczesuje końcówki waty. Nie robiłbym tego, przynajmniej nie polecam.

By Manhattan1
#1915689
Tak zrobiłem, może po prostu te grzałki z chmurzymy się nie nadają :/ powiedz mi jeszcze jakbym chciał samemu skręcać grzałkę do tego jakiego drutu mogę użyć?
Awatar użytkownika
By pol
#1915690
Biżuteria grzałkowa, to trochę inna bajka.
-> adam-m-na-yt-grza-ki-ale-jakie-t136011.html

Ustawienie wysokości grzałki ma znaczenie.
Przepaliłeś nową grzałkę bez waty?

To, że masz wrażenie, że zrobiłeś tak jak pokazują na filmach, to nie znaczy, że zrobiłeś nawet podobnie.

Spróbuj z bawełną Wotofo Organic Cotton.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.