EPF
Nasze własne produkcje
By Tasky
#1438447
Charizard + Box 2x26650 ?
Witam chciałbym na wstępie przedstawić wam mój drobny pomysł na boxa, nie chce aby był taki sam jak miliony innych ( tzn. jeden nudny kolor, ewentualnie jakaś naklejka ze sklepu czy tam co dostaliśmy do jakichś zamówień )
Dlatego też postanowiłem że zrobie boxa z takim oto rysunkiem jak w tym filmiku ( posiadam zdolności ) :
https://www.youtube.com/watch?v=CZpfGqcsHuk
Tak wiem czasy pokemonów mamy już w większości za sobą, a co niektórzy nie wiedzą nawet co to jest :P
Box będzie wykonany na takowych częściach :
Obrazek

Co powiecie ? Może jednak jakiś inny rysunek z jakiegoś innego anime ( np DB )?
Dodam że RDA to Zephyr Buddha :)
Pozdrawiam
By Tasky
#1438460
Cóż, omawiałem to z kolegami troche beki było, przycisk też miał być w "taktycznym" miejscu ale uznaliśmy że częściej będę na tego boxa patrzył niż z niego vapował i mam zostać przy charizardzie :D
Awatar użytkownika
By glodeks
#1438461
Jest takie użądzenie co się nazywa flashlight z tego można zrobić przycisk
By Tasky
#1438465
@glodeks przycisk mam przecież :P Mam problem z koszykiem i dlatego robie go na blaszkach miedzianych + kleju na ciepło, efekt końcowy napewno wyląduje na forum :P
Awatar użytkownika
By glodeks
#1438467
Cieszę się tasky, że nie wiesz o jakim urządzeniu mówiłem.
By TRNCzarny
#1438567
Tasky pisze:@glodeks przycisk mam przecież :P Mam problem z koszykiem i dlatego robie go na blaszkach miedzianych + kleju na ciepło, efekt końcowy napewno wyląduje na forum :P



Patrząc po ty co piszesz lepiej będzie jak kupisz gotowego moda i okleisz sobie go Pokemonami, Smerfami czy inną Myszką Miki ...

Zapewne do tych twoich zdolności palce będą jeszcze potrzebne ...

-- [scalono] 2015-07-28T07:56:08+00:00 --

Tasky pisze:@glodeks przycisk mam przecież :P Mam problem z koszykiem i dlatego robie go na blaszkach miedzianych + kleju na ciepło, efekt końcowy napewno wyląduje na forum :P



Patrząc po ty co piszesz lepiej będzie jak kupisz gotowego moda i okleisz sobie go Pokemonami, Smerfami czy inną Myszką Miki ...

Zapewne do tych twoich zdolności palce będą jeszcze potrzebne ...
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1438574
Czarny, miałem pisać właśnie ;) 2x 26650...już omińmy pytanie "po co?". Ale z tego co tu widzę to autora bardziej interesowałby pokemon na obudowie, niż to, czy któryś z tych "skromnych" akumulatorów nie ma właśnie zwarcia :) Przewodów pan kolega zapomniał jeszcze ;)
By Tasky
#1439387
Cóż, jeśli waszym zdaniem narysowanie pokemona na moim boxie jest dziecinne to macie zupełną racje, jestem dużym dzieckiem wychowanym na pokemonach dragon ballach itp. ale nie rozumiem tego iż mówicie że pozbęde się paluszków, paliłem już z takiego 2x26650 i nie było żadnego problemu, ludzie robią nawet 4x26650, 10x26650 ( link do youtube :https://www.youtube.com/watch?v=0Jya1mesq-g ) i nie ma żadnego problemu :)

@mateusz.welniak nie było kabli 2,5mm na goodwaperze to podskoczyłem sobie już do lokalnego sklepiku po kable :)
a i co do zwarcia, skąd by tam miało się zrobić zwarcie ? Kabelki będą ładnie zabezpieczone, zobaczysz efekt końcowy się zdziwisz :)

-- [scalono] 29 lip 2015, 08:19 --

glodeks pisze:Cieszę się tasky, że nie wiesz o jakim urządzeniu mówiłem.

napisałeś FLASHlight nie FLESHlight dlatego sie nie kapłem :P
Awatar użytkownika
By bofh
#1439390
A projekt profilu użytkownika nadal czeka na dokończenie ;)
Awatar użytkownika
By pawel_aa
#1439400
Tasky pisze:Cóż, jeśli waszym zdaniem narysowanie pokemona na moim boxie jest dziecinne to macie zupełną racje, jestem dużym dzieckiem wychowanym na pokemonach dragon ballach itp. ale nie rozumiem tego iż mówicie że pozbęde się paluszków, paliłem już z takiego 2x26650 i nie było żadnego problemu, ludzie robią nawet 4x26650, 10x26650 ( link do youtube :https://www.youtube.com/watch?v=0Jya1mesq-g ) i nie ma żadnego problemu :)

Planujesz wersje z Reksiem lub Bolkiem i Lolkiem?

Tasky pisze:a i co do zwarcia, skąd by tam miało się zrobić zwarcie ? Kabelki będą ładnie zabezpieczone, zobaczysz efekt końcowy się zdziwisz :)

Już tu paru konstruktorów było, którzy zadziwiali nas tak, że cmokamy z zachwytu do tej pory.
Rysunki w Paincie zadziwiały nawet samych autorów tego programu.
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1439421
@Tasky, długo tu nie jestem, ale widziałem już takie "udane" projekty jak Twoje. :D Są na tym forum ludzie, którzy swoimi projektami mnie zadziwiają (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), a wcale nie robią boksów na 4x 26650 :) dalej nie rozumiem idei takiego czegoś ;)

Tapa
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.