EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By vamov620w
#1353340
Cześć. Mam problem, a mianowicie: Przykręcam Aerotanka do Vamo 6 i widzę napis Without Atomizer. Co może być przyczyną? W internecie wszędzie pisze że mają te same gwinty. Gdy wsadzę coś metalowego pomiędzy parownik, a moda raz działa a raz pokazuje napis Low Load 0.0 ohma.
By vamov620w
#1353345
Regulacja śrubokrętem, właśnie sprawdziłem. Kiedy go wykręcę pokazuje mi ten komunikat Low load, lub jak już załapie to tylko pierwsze naciśnięcie. Potem znowu pokazuje Without Atomizer
By vamov620w
#1353348
Miałem Nautiliusa mini i działał normalnie. Tylko że on miał ten styk na sprężynie. Kolegi parownik nie ma tej sprężyny i także go nie łapie. Obie grzałki są nowe :). Chodzi mi o to że jak przykręcam ten parownik, to ta śrubka co ją wykręcam w vamo się wkręca, tak mi się wydaje
Awatar użytkownika
By tstss
#1353352
:)
wykręć ją bardziej- miałem vamo 7 i też tak się działo.
Po wykręceniu bardziej pinu wkręć parownik.
A czy areotank ma regulowany pin?
Awatar użytkownika
By tstss
#1353356
nie nie mam.
wykręć więc pin w parowniku i w vamo.
powinno działać,
istnieje też możliwość urwanego kabelka w vamo.
więc zdejmij górny kap w vamo i sprawdź.

-- [scalono] niedziela, 5 kwietnia 2015, 02:06 --

rurka przedłużka z bateri 18650-wykręć i wkręć w miejsce osłonki od góry i delikatnie zdejmij
By vamov620w
#1353362
Dziękuję Ci bardzo! :) Sam bym nigdy o tym nie pomyślał. Wykręciłem pin w vamo prawie do samego końca i w parowniku tak do połowy. Działa :) Dzięki!!! :D
Awatar użytkownika
By tstss
#1353364
Kangertech Aerotank Turbo-ma pin regulowany więc go trochę wykręć

-- [scalono] niedziela, 5 kwietnia 2015, 02:14 --

no to wesołego królika :)
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.