EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By apache
#1698406
Ustawa tytoniowa zrewolucjonizuje działalność sklepów z e-papierosami

http://www.portalspozywczy.pl/handel/wiadomosci/ustawa-tytoniowa-zrewolucjonizuje-dzialalnosc-sklepow-z-e-papierosami,132903.html

Naszym zdaniem nowa ustawa w zasadniczy sposób wpłynie na poprawę bezpieczeństwa i jakości produktów dostępnych na rynku.


:roll:
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1698452
Jeszcze tylko pytanie co tu poprawiać i dlaczego...? Od e-fajka jeszcze nikt nie umarł, a jedynym niebezpiecznym jego elementem jest akumulator, który jest używany także w wielu innych sprzętach do innych celów. Może trzeba zatem ustawy antyakumulatorowej.
Wpływ na jakość...? SvoëMesto już pewnie przygotowuje się do modernizacji linii produkcyjnej. Możemy spodziewać się jeszcze wyższej jakości Kayfunów. Dziękujemy ci ustawo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By LogerM
#1698567
Naszym zdaniem nowa ustawa w zasadniczy sposób wpłynie na poprawę bezpieczeństwa i jakości produktów dostępnych na rynku. Tym samym będzie ważnym impulsem dalszego rozwoju branży papierosów elektronicznych i przyczyni się do wzrostu zaufania konsumentów do tej kategorii produktów – mówi Jerzy Jurczyński z największej europejskiej sieci sprzedaży papierosów elektronicznych eSmoking World.


Pamiętam, że jak skomentowałem pewien wywiad z Jurczyńskim i jego komentarze odnośnie listu otwartego, który wówczas powstały kilkanaście osób na mnie naskoczyło. Ciekawe czy do tego momentu oczy się im już otworzyły.
By fanbogo
#1700291
Mieszkam w małym miasteczku, produktów od eSmoking World nie uświadczysz bo bariera cenowa itp. Więc od ponad 4 lat kupowałem przez internet dla 4 osób które rzuciły zwykłe papierosy na rzecz tych z dopiskiem e. Niestety po wejściu w życie Ustawy... my 4 dorosłe osoby zostaniemy pozbawieni robienia zakupów przez internet (od samego początku mam tego samego sprzedawcę). Unijna Dyrektywa Tytoniowa nie zabrania sprzedaży przez internet... ale jak widać (nie po raz pierwszy) rządzący muszą upierd* e palaczy - chyba za to że przestali płacić za akcyzę i podatki od zwykłych fajek. Ot taka zemsta.
Awatar użytkownika
By Artur Finger
#1700294
fanbogo pisze:Mieszkam w małym miasteczku, produktów od eSmoking World nie uświadczysz bo bariera cenowa itp. Więc od ponad 4 lat kupowałem przez internet dla 4 osób które rzuciły zwykłe papierosy na rzecz tych z dopiskiem e. Niestety po wejściu w życie Ustawy... my 4 dorosłe osoby zostaniemy pozbawieni robienia zakupów przez internet (od samego początku mam tego samego sprzedawcę). Unijna Dyrektywa Tytoniowa nie zabrania sprzedaży przez internet... ale jak widać (nie po raz pierwszy) rządzący muszą upierd* e palaczy - chyba za to że przestali płacić za akcyzę i podatki od zwykłych fajek. Ot taka zemsta.


Fanbogo
Kup sobie zapas i schodz z mocą do 0 mg.A później rzuć wapowanie w diably albo zostań przy zerowkach bo tego ta "ustawka" nie obejmuje.
Ja tak robię.Juz jestem na 3mg.
Ni dam zarobić tym esmoking word nawet grosza.Wniknij dokladnie w temat a przekonasz sie czyja ta "ustawka" jest.
I proponuje wszystkim zrobic to samo.
Tak jak mowie,na mnie nawet grosza nie zarobią.Dzieki ci esmoking word bo dzieki wam wyzwalam sie z nikotynizmu.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1700299
@fanbogo
Jeśli macie możliwość, to zróbcie sobie wspólne zapasy półoroduktów do robienia liquidów plus jakieś grzałki czy czego tam używacie.
Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście sprzęt dalej zamawiali przez internet, ale z Chin. Wiele osób będzie tak robiło pomimo zakazu. Ja także.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1700307
Nie sądzę, żeby UC ogarnął w miarę temat EIN, skoro ustawodawca nie miał o tym bladego pojęcia. Zatem sprowadzamy.
Wiemy jak ustawa wygląda, więc korzystajmy z tych idiotyzmów.
W sieci eSmoking World nie robię zakupów od bardzo dawna i po tym, co się stało nie zrobię już na pewno. Niech nie liczą, że zostawię tam grosz. Nawet pół grosza nie dam za cokolwiek marki Volish i Mild P1 i całej rzeszy ichnich brandów.
To już wolę jechać 40km dalej, stracić czas i paliwo i zrobić solidne zakupy nie u Jurczyńskiego. Ja mu nie dam tego złamanego grosza.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2016, 10:07 przez Zepsulo, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Mały Jasio Baryła
#1700313
Pude!lek pisze:@fanbogo
Jeśli macie możliwość, to zróbcie sobie wspólne zapasy półoroduktów do robienia liquidów plus jakieś grzałki czy czego tam używacie.
Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście sprzęt dalej zamawiali przez internet, ale z Chin. Wiele osób będzie tak robiło pomimo zakazu. Ja także.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Pytanie tylko, czy duże sklepy, typu ft nie wprowadzą ograniczeń w wysyłce do krajów, w których taki handel jest zabroniony. Jak zakaz, to zakaz...
Awatar użytkownika
By sikor370
#1700321
CBŚ rozbiło grupę zajmującą się produkcją i rozpowszechnianiem baz nikotynowych służących do tworzenia liquidów do e-papierosów..... Grupa ta posiadała profesjonalną linie produkcyjną... niedługo tak pisać będą :P
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1700324
@Isia bardziej maszoperia, jak na Kaszubach. Bardzo dobry przykład współpracy rodzin rybackich wypracowany przez wieki.
Samopomoc chłopska niewiele daje, na krótką metę podziała jak brakuje sznurka do snopowiązałki. Albo kilo cukru do zacieru...
:)
Awatar użytkownika
By camel77
#1700496
Goldi pisze:Na bazarku pojawi się dział "Szukam" a w nim ogłoszenia:

Szukam osoby mieszkającej blisko sklepu XYZ i lubiącej spacery. Reszta na PW.


:D :D :D

Heh dobre dobre, a przy okazji spacerku można by parę pokemonów ubić :zakrecony :zakrecony
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1700553
Mały Jasio Baryła pisze:
Pude!lek pisze:@fanbogo
Jeśli macie możliwość, to zróbcie sobie wspólne zapasy półoroduktów do robienia liquidów plus jakieś grzałki czy czego tam używacie.
Nic nie stoi na przeszkodzie, żebyście sprzęt dalej zamawiali przez internet, ale z Chin. Wiele osób będzie tak robiło pomimo zakazu. Ja także.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Pytanie tylko, czy duże sklepy, typu ft nie wprowadzą ograniczeń w wysyłce do krajów, w których taki handel jest zabroniony. Jak zakaz, to zakaz...

Nie obawiaj się. Co Chińczyka obchodzi polska ustawa? Ma to głęboko w d... Poznałem wielu Chińczyków z biznesu efajkowego, bo kiedyś sprzedawałem sprzęt i liquidy. Biznes jest biznes. To inna mentalność biznesowa niż europejska. Jak zaczynałem sprzedawać liquidy w Wielkiej Brytanii, to mało kto wiedział co to w ogóle jest, a sprowadzanie wyrobów nikotynowych zza granicy zawsze było i jest w UK zabronione. Jakoś nie przeszkodziło to Chińczykom sprzedawać do UK od 2007 roku i robią to do dziś.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Raknor
#1702508
Goldi pisze:Na bazarku pojawi się dział "Szukam" a w nim ogłoszenia:

Szukam osoby mieszkającej blisko sklepu XYZ i lubiącej spacery. Reszta na PW.


:D :D :D


O i od razu pomysł, przy zamówieniach w "sklepie w Sosnowcu" powyżej 200 zł pojawi się usługa odbioru w sklepie przez "Pana Zenka", który to koleżeńsko podeśle zamówiony sprzęt


No bo kupić online nie mogę, ale zamówić czemu nie, samą transakcję przeprowadzi już w sklepie zaprzyjaźniony ze mną i sklepem Pan Z, który mi towar później zwyczajnie podeśle :)
Awatar użytkownika
By hosekk
#1702882
Tak szybko przejrzałem tą ustawę i widzę, że ona raczej dotyczy konsumentów,
może więc powstaną internetowe hurtownie e papierosów - przeznaczone tylko dla przedsiębiorców - to by było łatwiejsze, bo przecież chyba każdy zna kogoś kto prowadzi działalnosć gosp. i mógłby kupić co potrzeba
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.