EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
Awatar użytkownika
By snoopher
#1830203
:bry

Ostatnio się zastanawiałem, czy jest coś takiego, dużo jeżdżę i szukam uchwytu do samochodu (najlepiej montaż na drzwiach przy szybie) żeby trzymał moda w pionie, akurat mój atomizer nie lubi innych pozycji.
Albo może ktoś ma jakiś w miarę estetyczny pomysł jak takie coś stworzyć, z czego?!

Szukałem "ecig car holder", ale oprócz typowych pod ijusto-podobne to za bardzo nie ma.
Obecnie mam Evica Primo Mini na zmianę z Fuchai 213 na drogę, częściej jeżdżę z tym drugim.

Będę wdzięczny na namiar :)
Pozdrawiam :drinkb
Awatar użytkownika
By Pesio
#1830208
Też się z tym borykam, do jednej dziury wkładam termos, albo puszke, do drugiej boxa, inaczej leży.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Pesio
#1830239
Staszek.S pisze:No cóż... dobrze że masz 2 dziury dostępne... ja mam tylko jedna i ciągły dylemat...:)

W jednej dziurze by się nie przewracał, ale na boki lata, a ja spokojnie raczej nie jeżdżę, także szkoda boxa.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Dziki@
#1830264
Dokładnie ten sam sposób rozwiązuję doraźnie smyczą. Przynajmniej wolne łapy.
Docelowo, jeśli nie znajdę nic pod mojego moda, zaadaptuję jakiś holder na fona, możliwości bez liku, aby tylko etetycznie to miało ręce i nogi.
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1830276
snoopher pisze:Szukałem "ecig car holder", ale oprócz typowych pod ijusto-podobne to za bardzo nie ma.
Obecnie mam Evica Primo Mini na zmianę z Fuchai 213 na drogę, częściej jeżdżę z tym drugim.

Będę wdzięczny na namiar :)
Pozdrawiam :drinkb

Też szukałem podobnych pierdolników na wymiar do autka swojego czasu i się nie doszukałem... ...musiałem samemu przygotować tego typu zabawki np pod swoje 2 rurki(montuje się je na specjalnych taśmach klejących dość mocnych - fix, tesa ok 20zł/ taśma... do kupienia w obi, castoramie itp).
Obrazek

Jak chcesz to mogę ci przygotować podobne pierdolniki na wymiary Primo Mini / Fuchai (10min zabawy w cadzie). Drukarki 3d też mam pod ręką i jakiś czarny ABS / trawienie pod mat w klimacie autka to nie problem. Tak wygląda dobrej jakości ABS po zmatowieniu:
Obrazek

Tylko musisz mi podesłać ew koncept / jak to sobie wymarzyłeś / ew bajery / fotkę gdzie to chcesz zamontować / wymiary sprzętu na maila: tooocruel@gmail.com

Edit:
Przykładowy projekt wymiarowany pod oba wymienione zasilania(zrobiony podczas przerwy w pracy):
Obrazek
Awatar użytkownika
By bulit73
#1851558
Szkoda, że nie pokazali jak jest to wpinane. Nie znam Tesli ale wygląda na to, ze chyba ma tam jakieś kratki.
Awatar użytkownika
By SuwMar
#1851560
Jak coś pomoże:
Obrazek
Awatar użytkownika
By bulit73
#1855953
cbn pisze: Troche mnie zmartwilo ze to tak dynda na haczyku. Ale właśnie takiej sylikonowej kieszonki szukałem od dawna
SuwMar pisze:Jak coś pomoże:
Obrazek



Może to nie jest szczyt marzeń ale ogólnie spełnia swoje zadanie. Ponieważ nie mam stojaków na puszki i zawieszenie na drzwiach mi nie pasuje, zdecydowałem się na tą kieszonkę. Pomimo, że przechyla się trochę na boki, box z parownikiem siedzi w niej dość pewnie i nie ma opcji, żeby wypadł.
Najważniejsze jest to, że gdy sięgam lub wkładam boxa nie muszę odrywać wzroku od drogi.

Tak wygląda w realu *CZAJNICZEK*


Awatar użytkownika
By pHarel2403
#1856714
U mnie to wygląda tak, między fotelami obok ręcznego mam "miejsce na długopis" i pasuje tam idealnie każdy box jakiego mam, poza iPV.

Obrazek
Bąbelki wypływające z atomizera

Witam, mam problem z wypływającymi bąbelkami z ato[…]

https://i.ibb.co/B60CxKN/vape-poland[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.