EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Maklerek
#1842796
Witam, otóż mam problem z tym atomizerem. Jest on nowy, wypakowałem go, wlałem troszkę liquidu do baku oraz polałem na grzałkę jednak tryska jak wulkan. Grzałka 0,5 ohma, najlepiej palić na 30-50 Watach i probuje palic na 50W. Jakieś porady jak sobie z tym poradzić?
Awatar użytkownika
By Timi
#1842802
Zmień LQ na taki bez wody. Ogranicz moc.
By Maklerek
#1842814
Nie ma tutaj praktycznie wody, przeczyscilem tez troche grzalke, lecz nadal pluje niemilosniernie :/ Może powinienem ją wygrzać w gorącej wodzie czy coś?
Awatar użytkownika
By Kanapix
#1842834
Mi się wydaje, że jednak masz za rzadki liquid. Tak jak @Timi pisze, zmień liquid na gęstszy i zobacz czy problem ustąpi - powinien.
By Maklerek
#1844761
Na jakiś czas problem zniknął, lecz niestety spaliłem grzałkę (chyba), więc postanowiłem ją zmienić. Wszystko robiłem zgodnie z instrukcją, wszystko sobie ładnie wyczyściłem, lecz po włożeniu nowej grzałki problem powrócił. Używam dosyć gęstego liquidu, ponieważ 70/30. Wcześniej pomogło wyparzenie/wygrzanie grzałki i problem zniknął, postanowiłem zrobić to samo w tym przypadku aczkolwiek nie poskutkowało. Trzymajcie kilka zdjęć jak to wygląda, jeżeli zajdzie taka potrzeba to mogę nawet filmik nagrać.


Obrazek

Obrazek

Obrazek


W większej rozdzielczości - https://imgur.com/a/gQ5dr
By berto
#1844784
Problem nie leży po stronie wody w liquidzie i tym podobnych bzdurach tylko w kiepskiej jakości grzałkach. Muszę cię zmartwić ale ten model niestety tak ma i raczej nic z tym nie zrobisz.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.