EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By FejsPlejs
#1826220
Witam, ostatnio zakupiłem e-papierosa w celu rzucenia analogowych zakupiłem liquid zerówke na bazie glikolu i gliceryny po dniu zaczęło mnie boleć gardło i pomyślałem, że to dziwny zbieg okoliczności zadzwoniłem do rodziców, i spytałem czy mam uczulenie na gliceryne. Mam takie pytanie czy możliwe jest to, że ten ból jest spowodowany przez nią ? Czy raczej taki dziwny traf, że akurat po zakupie się rozchorowałem.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1826222
No tak no cóż by tu napisać, najlepiej przytaknąć i napisać używaj co zdrowe.
Awatar użytkownika
By pol
#1826223
FejsPlejs pisze:... zakupiłem e-papierosa w celu rzucenia analogowych zakupiłem liquid zerówke na bazie glikolu i gliceryny ....

Sama myśl o EIN dała szansę narzucenie nałogu palenia. To jest to... móc zacząć walkę z nałogiem z poziomu zerówki....
Awatar użytkownika
By Vaneheim
#1826224
FejsPlejs pisze:Witam, ostatnio zakupiłem e-papierosa w celu rzucenia analogowych zakupiłem liquid zerówke na bazie glikolu i gliceryny po dniu zaczęło mnie boleć gardło i pomyślałem, że to dziwny zbieg okoliczności zadzwoniłem do rodziców, i spytałem czy mam uczulenie na gliceryne. Mam takie pytanie czy możliwe jest to, że ten ból jest spowodowany przez nią ? Czy raczej taki dziwny traf, że akurat po zakupie się rozchorowałem.
'
Kolego FejsPlejs lat masz .... nie wiadomo ile, nie podałeś przy rejestracji.
Ile lat paliłeś zwykłe papierosy i w jakich ilościach oczywiście też możemy tylko zgadywać.
To, że jest zima i mogłeś złapać jakieś przeziębienie czy wirusa to już za dużo żeby wziąć to pod uwagę?
Nie wiadomo też co kupiłeś i co tam parujesz w tym swoim ep. Ale oczekujesz,że tutejsi "znachorzy" :lol: znajdą rozwiązanie Twojego problemu.
Zdrowych i spokojnych Świąt. :beer:
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1826282
FejsPlejs pisze:...zadzwoniłem do rodziców, i spytałem czy mam uczulenie na gliceryne...

I co rodzice powiedzieli?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1826308
Tak się martwiłeś, ważne że się wyjaśniło. W Święta cuda są na porządku dziennym. Niektórym się więcej udziela ale i to nie pomaga. :lol:
Ostatnio zmieniony 26 gru 2017, 14:54 przez PucH2, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#1827101
Uczulenie na glicerynę? Znaczy - nie używasz np. mydła, jak rozumiem. Ani kremów czy płynu do płukania ust. Nie jesz wyrobów czekoladowych. Wszędzie tam jest gliceryna.
"Rodzice powiedzieli" - na jakiej podstawie? Miałeś robione testy?
Awatar użytkownika
By Pesio
#1827115
Do pewnego czasu wierzy się we wszystko co rodzice mówią

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Pepuś
#1827307
Stara Wororzycha z pod lasu powiedziała mi w noc sylwestrowa, że gliceryna to samo zło .Ja bym uważał. A Stara wie bo paznokcie pod lasem pali i urok rzuca .
Awatar użytkownika
By PucH2
#1827308
Pepuś pisze:... Stara wie bo paznokcie pod lasem pali ...

Masz ten setup z fotkami? Bo to ciekawie brzmi.
By FejsPlejs
#1828196
StaryChemik pisze:Uczulenie na glicerynę? Znaczy - nie używasz np. mydła, jak rozumiem. Ani kremów czy płynu do płukania ust. Nie jesz wyrobów czekoladowych. Wszędzie tam jest gliceryna.
"Rodzice powiedzieli" - na jakiej podstawie? Miałeś robione testy?

Używam mydła, kremy oraz jem wyroby czekoladowe. Dlatego zastanawia mnie to dlaczego niby miałbym mieć uczulenie na gliceryne. Btw zna ktoś objawy uczulenia wdychania gliceryny ? Nigdzie nie mogłem tego znaleźć jedynie o uczuleniu na skórze
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1828197
Przecież rodzice Tobie powiedzieli. Sam tak napisałeś. O odpowiedź pytaj rodziców.
By FejsPlejs
#1828199
Gabriel pisze:Przecież rodzice Tobie powiedzieli. Sam tak napisałeś. O odpowiedź pytaj rodziców.

Dostałem tylko odpowiedź o uczuleniu. Nie potrafili opowiedzieć o tym co może mi się stać. Raczej unikali tego tematu, ponieważ są przeciwni temu jak e-pale w domu. Chociaż ich analogi im nie przeszkadzają
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1828201
No to znaczy że Ciebie okłamali. Nie znam nikogo kto ma uczulenie na glicerynę. Tak jak już napisał Stary Chemik, jak się myjesz, kremujesz, czy też jesz czekoladę i nic się nie dzieje to wykluczył bym glicerynę. W ogóle skąd ten pomysł że gliceryna? ( aha, no tak rodzice sobie wymyślili ). Jeżeli już masz jakąś alergie czy uczulenie związane z liquidem to raczej na glikol. Zrób test u Alergologa na glikol ( wtedy będziesz pewny ). Jak masz, no to trudno, ale za to będziesz wiedział że wapowanie nie jest dla Ciebie.
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.