EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By pizzus
#1839636
Używam e papierosa od jakis 4 miesięcy jakies 2 tygodnie temu poczułem ciężkość na płucach i się przestraszylem ciężkośc utrzymywała się 2 dni postanowilem zrobić przerwę i było w miare okay Ale teraz znowu zacząłem używać e papierosa i ciężkośc wróciła... Jest to według was na tle nerwowym? Dodam ze pale lq o mocy 6
Awatar użytkownika
By PucH2
#1839642
Czytałem coś o wodzie w płucach. Ważyłeś się w tym czasie. Przydałyby się rzetelne dane na ten temat.
Awatar użytkownika
By Timi
#1839644
@PucH2
To dotyczy tylko młodzieży i dzieci do 22 roku życia. Tylko ich płuca zbierają wodę i czeka ich operacja chirurgiczna. U dorosłych ten problem nie występuje.
Awatar użytkownika
By Timi
#1839648
Krasnal45 pisze:Nie potrzeba operacji. Wystarczy się mocno pochylić do przodu i woda sama wypłynie.

Pod warunkiem, że chirurg wcześniej zaworki wszczepi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By PucH2
#1839650
Po ile te zaworki? W ESW tylko na receptę lub jak wolisz. Pani nie pokazała tylko olejki bez wody podała. To kupiłem Smoka i te olejki, ale dalej nie wiem po ile są.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1839655
Kłamiesz jak z nut. Takich ochrona wyprasza. Sam widziałem.
Awatar użytkownika
By PucH2
#1839657
@Krasnal45 Jak tak to zwracam honor. Te olejki bez wody to dobre są do palenia?
Awatar użytkownika
By PucH2
#1839660
To samo Pani mówiła że gęsty dym będzie. Cieszę się że odkryłem tak dobry sklep z tak pomocną załogą.
Awatar użytkownika
By matatiti
#1839661
Panom się chyba bardzo nudzi w niedzielne popołudnie. Zamierzacie tak wszystkie wątki zasrywać kabaretowym offtopem? Powtarzam po raz ostatni - nie masz ochoty pomóc, to pomiń wątek, daruj sobie offtopowanie i docinki w tematach osób, które przychodzą na nasze forum oczekując pomocy.
Przyznaję każdemu z panów po ostrzezeniu, Reg. III.5

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.