EPF
http://vapelab.pl
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1825219
Tak oni mają to kompletnie gdzieś, mnie obowiązywały terminy kiedy mogłem zwrócić itd., no więc nie wygrasz z nimi :x
Misja wykonana eppendorfy zamówione, żona poinformowana, że "Na Wspólnej" nie poogląda :monkey:
Aha dział sample będzie oddzielny i sample nie będą dublowane z działem aromaty, bo będzie kompletny syf.
Ufff dopiero 2:30, jeszcze godzinkę, półtorej podłubie i do spania :lol:
Awatar użytkownika
By Riccardo
#1825623
vapelab.pl pisze: Ale tutaj jak juz jestesmy stricte przy tytoniach to mam taki tyton tyton, ktory wlasciwie zamawiam tylko dla siebie i znajomego, ale smakuje jak klasyczna Virginia nabita w fajce - Revolute Cabat X. Ja go uwielbiam i wlasciwie znamy sie juz z dobre 2 lata. Rozrabiam na bazie 50pg50vg na 5 procent i po tygodniu jest wysmienity.

Dokładnie tak zrobiłem i… no fajkowym bym go nie nazwał, ale jest bardzo smaczny. Odrobinę słodkawy, lekki jasny tytoń. Bardzo fajny do piwka. Żadne maggi, sosy sojowe czy inne pseudotytonie, takie jak u nowego bożyszcza forum są. Tutaj mamy po prostu tytoń.
Awatar użytkownika
By vapelab.pl
#1835836
Moderatorzy przepraszam, ale od czasu ostatniego posta minęło wiele czasu a temat musi znów wrócić, więc bez edit'a.

Przepraszam, że temat tytoni od Twisted Vaping trochę umarł ale nie ma co ukrywać - nie mogę z nimi sensownie się dogadać. Trochę mi szkoda, gdyż nie chciałbym likwidować TV, tylko powiększać i mieć stały dostęp. Na szczęście przy pomocy życzliwych ludzi, będę miał możliwość kontynuacji robienia zamówień, dlatego też proszę, jeśli coś Wam wpadło w oko, jakieś tytonie miałyby wrócić albo się pojawić (zapraszam na stronę producenta) to dajcie mi znać w tej dyskusji. Będzie to rozwiązanie trochę z d..., gdyż będę je zamawiał prawdopodobnie przez Włochy lub magazyn we Francji, oni z Niemiec, później będzie szło z powrotem do nas, ale na pewno będę miał możliwość utrzymania ciągłości dostaw. Na pewno ucierpi na tym trochę czas, ale obiecuję, że cena nie ulegnie zmianie! Nie marnotrawię zatem czasu, czekam z niecierpliwością na Wasze sugestie :wink:
zeus X dual - wycieki

witam proszę o pomoc, jeśli ktoś wie co może być […]

Fanklop usera Pucha

Co tu dużo pisać ...legenda chodząca epe Oddaje […]

Poszukuję elektronika fachowca który wymieni mi mi[…]

Zestaw startowy JUUL

Zastanawiam się nad zakupem e-papierosa JUUL, szuk[…]