EPF
Awatar użytkownika
By Tomba
#250006
Zdarzyło się wielokrotnie, że co niektórzy zarzucali nam, iż stworzyliśmy Towarzystwo Wzajemnej Adoracji.
Jeżeli ktoś miał takie odczucia, to informuję, iż nigdy do tej pory oficjalnie nic takiego nie istniało.
Nie mniej jednak natknęła mnie kiedyś myśl, by właśnie takowe stowarzyszenie otworzyć i od pewnego czasu możecie zauważyć, że coraz liczniejsza robi się nasza grupka:)
Celem TWA jest wspieranie idei e-palenia, jako alternatywy dla palenia analogów i pomoc ludziom, którzy takowej pomocy potrzebują.
Chyba dobrze, że jest spora grupa ludzi, których połączyła taka właśnie idea. Ludzi wywodzących się z różnych środowisk, różnych zawodów, różnych zakątków kraju i w różnym wieku, mających szereg innych, zgoła odmiennych zainteresowań, a którzy z pasją traktują swoją obecność na forum, potrafią się ze sobą wirtualnie (i nie tylko) przyjaźnić i działać we wspólnej sprawie.
Ewentualne pretensjonalne krytykanctwo mam w nosie, więc jak się komuś nie podoba, to niech sobie daruje.

A kto jest chętny, to zapraszam. Oto nasze logo.
Obrazek
Awatar użytkownika
By boogeyman
#250010
Napisałem kiedys że jestem godzien podziwu, mogę się też wzajemnie adorować :lol: o ile towarzysz założyciel tomba na to pozwoli ;)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Awatar użytkownika
By Tomba
#250011
Każdy rozsądny może, czym nas więcej tym lepiej :)

Logo można sobie zaciągnąć poprzez "cytuj"

Obrazek
Ostatnio zmieniony 15 sty 2011, 01:18 przez Tomba, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By PucH2
#250013
Warunkiem przyjęcia do TWA nie powinno być czasem odparowanie litra liqidu?
Awatar użytkownika
By Tomba
#250016
PucH2 pisze:Warunkiem przyjęcia do TWA nie powinno być czasem odparowanie litra liqidu?


Nie, idea jest sprecyzowana w pierwszym poście :)
Awatar użytkownika
By Riccardo
#250017
tomba pisze:Każdy rozsądny może

Cholera, a już myślałem, że się załapię :)
Awatar użytkownika
By mrbigi
#250055
To dzięki Wam podjąłem ostateczną decyzję o e-paleniu, więc może i ja komuś pomogę :)
Awatar użytkownika
By Amix
#250056
Jestem za krótko na forum i nie mogę pamiętać, że istniało wcześniej TWA.
Zmylił mnie tytuł topica TWA - reaktywacja :) Tak jakby stowarzyszenie istniało wcześniej
Mam jeszcze mało wiedzy w temacie e-palenia, ale szybko się uczę i w miarę możliwości - pomogę :)
Awatar użytkownika
By djdanto
#250062
To ja się zapiszę do tej sekty :mrgreen: .
Awatar użytkownika
By maxxix
#250066
Wchodzę w to na każdych warunkach... :D
Awatar użytkownika
By E-JACK
#250068
A czy można wiedzieć kto należy do TWA i kogo/co adorujecie i dlaczego kogoś/coś adorujecie, a kogoś/czegoś nie adorujecie? Jakie są kryteria adoracji w TWA?


E-JACK na Tapatalk (iPhone4)
Awatar użytkownika
By andrzejc4
#250076
E-JACK pisze:A czy można wiedzieć kto należy do TWA i kogo/co adorujecie i dlaczego kogoś/coś adorujecie, a kogoś/czegoś nie adorujecie? Jakie są kryteria adoracji w TWA?


E-JACK na Tapatalk (iPhone4)

Ja należę.Adoruję e-papierosy.Adoruję,bo nie podpalę nimi lasu. :wink:.Nie adoruję analogów.Kryteria są proste.Zadowolenie z e-palenia,dbałość o sprzęt,pomoc innym e-palaczom i uważne śledzenie postów sprzedawców :D :D :D .
Awatar użytkownika
By jimixxx
#250078
E-JACK pisze:A czy można wiedzieć kto należy do TWA i kogo/co adorujecie i dlaczego kogoś/coś adorujecie, a kogoś/czegoś nie adorujecie? Jakie są kryteria adoracji w TWA?

E-JACK - odpowiedzi na Twoje pytania znajdują się na forum. Niestety, znalezienie wszystkich wymaga duuużo czasu na tzw. szperanie... :lol:
Mimo, że jestem z tzw. zadupia, ośmielam się (nieśmiało) złożyć podanie o członkostwo w Towarzystwie...
W razie odrzucenia mojego podania - zrozumiem ; nie będę mieć żalu. :D
Awatar użytkownika
By Tomba
#250082
E-JACK pisze:A czy można wiedzieć kto należy do TWA i kogo/co adorujecie i dlaczego kogoś/coś adorujecie, a kogoś/czegoś nie adorujecie? Jakie są kryteria adoracji w TWA?

E Jacku - to jest bardzo intuicyjne.
Albo się czuje to coś, albo nie :lol:

Oczywiście nie ma żadnych formalnych reguł.

A tak po prawdzie, to sobie w nocy zaszalałem - zapodałem tekst, który miałem napisany jakieś pół roku temu (Marecki świadkiem), ale widzę, że userom z mniejszym stażem spodobała się zabawa :D
Awatar użytkownika
By jimixxx
#250084
Mareckimt pisze:Użytkownik DSE 601 ma TWA wpisane w życiorys :D

Hurraaa !
Dzięki Mareckimt... :lol:
A przy okazji... Działa wyśmienicie.
Awatar użytkownika
By LoCtoR
#250085
Cele powinny byc jasno okreslone w pierwszym poscie bo inaczej to kot w worku. Ja sie zapisze a potem wyjdzie ze TWA to w rzeczywistosci Towarzystwo Wysiedlania Albinosow pod czym bym sie nie podpisal :twisted:

Sent from Nokia Morph using Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By Agalloch
#250087
PucH2 pisze:Warunkiem przyjęcia do TWA nie powinno być czasem odparowanie litra liqidu?

O i to jest zacne kryterium 8) Ja się jeszcze nie łapię, bo przez dymdajca przepuściłem dopiero 750 ml płynu :zakrecony :mrgreen:
Awatar użytkownika
By cieniu
#250098
Aha rozumiem - to takie państwo w państwie - coś jak np. rząd... :wink:
No i chyba postów trzeba mieć sporo ... :lol: *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By andrzejc4
#250106
cieniu pisze:Aha rozumiem - to takie państwo w państwie - coś jak np. rząd... :wink:
No i chyba postów trzeba mieć sporo ... :lol: *SMOKEKING*

Posty to podstawa.Minimum, to więcej niż 6/1dz.e-p :wink:
Awatar użytkownika
By andrzejc4
#250111
tomba pisze:Zdarzyło się wielokrotnie, że co niektórzy zarzucali nam, iż stworzyliśmy Towarzystwo Wzajemnej Adoracji.
Jeżeli ktoś miał takie odczucia, to informuję, iż nigdy do tej pory oficjalnie nic takiego nie istniało.
Nie mniej jednak natknęła mnie kiedyś myśl, by właśnie takowe stowarzyszenie otworzyć i od pewnego czasu możecie zauważyć, że coraz liczniejsza robi się nasza grupka:)
Celem TWA jest wspieranie idei e-palenia, jako alternatywy dla palenia analogów i pomoc ludziom, którzy takowej pomocy potrzebują.
Chyba dobrze, że jest spora grupa ludzi, których połączyła taka właśnie idea. Ludzi wywodzących się z różnych środowisk, różnych zawodów, różnych zakątków kraju i w różnym wieku, mających szereg innych, zgoła odmiennych zainteresowań, a którzy z pasją traktują swoją obecność na forum, potrafią się ze sobą wirtualnie (i nie tylko) przyjaźnić i działać we wspólnej sprawie.
Ewentualne pretensjonalne krytykanctwo mam w nosie, więc jak się komuś nie podoba, to niech sobie daruje.

A kto jest chętny, to zapraszam. Oto nasze logo.
Obrazek

Koniec zbytków.Podpisuję się i popieram. *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By los77
#250126
Mareckimt pisze:Użytkownik DSE 601 ma TWA wpisane w życiorys :D


Czuje się przyjęty do szanownego grona, właśnie sprawdzałem życiorys i faktycznie mam wpisane :piwo
Awatar użytkownika
By E-JACK
#250138
Ja sądziłem, że my tu wszyscy mamy adorować ideę wapowania. Osobiście adoruję wapowanie równo 2 lata. Moim zdaniem nie brzmi dobrze w tym zestawieniu słowo WZAJEMNEJ. Jeśli adorujemy się wzajemnie, w TOWARZYSTWIE, to nie adorujemy tych, których w tym towarzystwie nie ma. Idąc dalej, skoro i tak wszyscy mamy się adorować i nie ma ograniczeń, to po co tworzyć towarzystwo, do którego i tak przynależy, niejako z automatu, każdy adorujący wapowanie ? Uff... :D
Awatar użytkownika
By Tomba
#250141
E-JACK pisze:...... skoro i tak wszyscy mamy się adorować i nie ma ograniczeń, to po co tworzyć towarzystwo, do którego i tak przynależy, niejako z automatu, każdy adorujący wapowanie ? Uff... :D


A ja wiem po co?
Ktoś to kiedyś wymyślił i wraca jak bumerang, czyli niby go nie ma a ciągle jest. Uff :lol:
Awatar użytkownika
By Murof
#250145
tomba pisze:Każdy rozsądny może, czym nas więcej tym lepiej :)

Logo można sobie zaciągnąć poprzez "cytuj"

Obrazek

Pewnie, w kupie raźniej, kupy nikt nie ruszy.
Awatar użytkownika
By cieniu
#250151
E-JACK pisze:Ja sądziłem, że my tu wszyscy mamy adorować ideę wapowania. Osobiście adoruję wapowanie równo 2 lata. Moim zdaniem nie brzmi dobrze w tym zestawieniu słowo WZAJEMNEJ. Jeśli adorujemy się wzajemnie, w TOWARZYSTWIE, to nie adorujemy tych, których w tym towarzystwie nie ma. Idąc dalej, skoro i tak wszyscy mamy się adorować i nie ma ograniczeń, to po co tworzyć towarzystwo, do którego i tak przynależy, niejako z automatu, każdy adorujący wapowanie ? Uff... :D


Dokładnie .......
By Pilot353
#250152
Po co? Osoby, które przykleiły sobie znaczki powinny służyć przykładem wzajemnej adoracji. A to jest odpowiedzialność, nie tylko ładnie wyglądający banerek.
Awatar użytkownika
By ZbyneK
#250153
tomba pisze:A tak po prawdzie, to sobie w nocy zaszalałem - zapodałem tekst, który miałem napisany jakieś pół roku temu (Marecki świadkiem), ale widzę, że userom z mniejszym stażem spodobała się zabawa :D

To były inne czasy... inna sytuacja... raczej... :D
IMO na dzień dzisiejszy bardziej userom podejdzie TAW- Towarzystwo Adoracji Wapowania *CZAJNICZEK* *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By E-JACK
#250156
ZbyneK pisze:
tomba pisze:A tak po prawdzie, to sobie w nocy zaszalałem - zapodałem tekst, który miałem napisany jakieś pół roku temu (Marecki świadkiem), ale widzę, że userom z mniejszym stażem spodobała się zabawa :D

To były inne czasy... inna sytuacja... raczej... :D
IMO na dzień dzisiejszy bardziej userom podejdzie TAW- Towarzystwo Adoracji Wapowania *CZAJNICZEK* *SMOKEKING*


Ooo... i to już ma sens.
Awatar użytkownika
By PucH2
#250168
No to mamy już dwie partie "TAW" i "TWA" . Czekamy na hasła wyborcze oraz kontratak "klakierów" . Kocham nasz kraj :mrgreen:
By pako
#250175
Pomysł przedni. Bardzo mnie się podoba! Przewrotny, intrygujący i ożywiający to ospałe środowisko :lol: Ze zacytuję autora

Ewentualne pretensjonalne krytykanctwo mam w nosie, więc jak się komuś nie podoba, to niech sobie daruje.
I wszystko w tym temacie.Kto ma oczy niechaj czyta!
Awatar użytkownika
By krakry1
#250205
Zapisuję się do TWA ... bo równy e-palacz ze mnie. 8)
Awatar użytkownika
By Achim
#250231
Odnalazłem unikatowy/unikalny film na którym dwóch sympatyków a może i działaczy " TWA ",opracowuje hymn stowarzyszenia.Tomba podczas licznych eskapad po świecie,nawiązał szereg znajomości i rozpowszechnił wśród autochtonów szczytne cele " TWA ". Jako człowiek skromny ,nie ujawniał silnego zaplecza ruchu ,poza granicami kraju. http://www.youtube.com/watch?v=X6dIwNkV ... re=related
Awatar użytkownika
By ZbyneK
#250237
Achim pisze:Odnalazłem unikatowy/unikalny film na którym dwóch sympatyków a może i działaczy " TWA ",opracowuje hymn stowarzyszenia...... http://www.youtube.com/watch?v=X6dIwNkV ... re=related

Członkowie obowiązkowo, na jutro, powinni nauczyć się go śpiewać. :mrgreen:
Dla ułatwienia (jeżeli ktoś ma gitarę) funty - a G
Awatar użytkownika
By Tomba
#250303
krakry1 pisze:Zapisuję się do TWA ... bo równy e-palacz ze mnie. 8)


O i to jest podstawa przynależności :D
Awatar użytkownika
By Riccardo
#250427
Murof pisze: Pewnie, w kupie raźniej, kupy nikt nie ruszy.

Obrazek
Awatar użytkownika
By Bulba
#250436
TWA "Towarzystwo Wzajemnej Adoracji" jezeli dobrze rozszyfrowalem skrot
Jestem zdecydowanie przeciw. !!!
Co to wogole za dziwolag. Co to oznacza ????
Ze moj znajomy czy inny lubiany przezemnie formumowicz, nie moze byc przezemnie publicznie opierdzielony ???
Bo co ? Bo sie z nim nie zgadzam ?? a TWA nie pozwala mi na wypowiedzenie wlasnego zdania ???
Ni chu.. chu.. !!!!
Bulba to takie stworzenie, ktore pisze to co mysli !!!
Jestem za TAW ktore nie wymusza na mnie schematow postepowania
AMEN :P
Ostatnio zmieniony 16 sty 2011, 00:04 przez Bulba, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#250451
Bulba pisze:TWA "Towarzystwo Wzajemnej Adoracji" jezeli dobrze rozszyfrowalem skrot
Jestem zdecydowanie przeciw. !!!
Co to wogole za dziwolag. Czy to oznacza ????
Ze moj znajomy czy inny lubiany przezemnie formumowicz, nie moze byc przezemnie publicznie opierdzielony ???
Bo co ? Bo sie z nim nie zgadzam ?? a TWA nie pozwala mi na wypowiedzenie wlasnego zdania ???
Ni chu.. chu.. !!!!
Bulba to takie stworzenie, ktore pisze to co mysli !!!
Jestem za TAW ktore nie wymusza na mnie schematow postepowania
AMEN :P

No właśnie dlatego już dawno wstąpiłem do ATWA. Mamy swój hymn i jest fajnie. Ale zapisy już się skończyły. Jesteśmy zwartą grupą i kiedyś jeszcze pokażemy tym TWA-owcom, kto tu rządzi.
Ps. Hymn też już mamy od dawna jakby co: http://www.youtube.com/watch?v=MJYlrIJ- ... re=related
Awatar użytkownika
By Bulba
#250460
Obiecuje, ze pozwolimy go Wam zaspiewac na Lodzkim spocie :)
Awatar użytkownika
By Tomba
#250543
Kszywho pisze: Jesteśmy zwartą grupą i kiedyś jeszcze pokażemy tym TWA-owcom, kto tu rządzi.

My, z TWA jesteśmy pokojowo nastawienie do wszelkich odłamowców :lol:
Awatar użytkownika
By gentillo
#250544
Ale racja jest po waszej stronie oczywiście:-)
Awatar użytkownika
By Kszywho
#250655
No dobra cwaniaczki, skoro tak wiele osób przypięło sobie znaczek organizacji, to powinniście znać jej historię, więc uwaga:
"KTO I KIEDY PO RAZ PIERWSZY ZACZĄŁ NA FORUM SENSOWNIE PISAĆ O TWA?"

Proszę starych wyjadaczy o nie podpowiadanie. Nagrodą jest jest darmowa, osobista, godzinna audiencja u członków skrajnych organizacji: Tomby i Kszywho :D
Dojazd i sprzęt <dostępny w każdym sklepie monopolowym :) > na audiencję we własnym zakresie. :mrgreen:

Odpowiedź na pytanie zdeponowana u moderatora :mrgreen:
Awatar użytkownika
By mrbigi
#250658
czerwiec 2009
Awatar użytkownika
By PucH2
#250660
Ci co zaczęli o tym pisać to się na niebiesko przefarbowali. Reszta winnych podała się do dymisji i działa z podziemia :mrgreen:
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.