EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By krisIs
#1598037
Idę o zakład, że miał jakiegoś mechanika z konektorem hybrydowym, grzałkę do CC nie więcej niż 0.1oma i zapomniał zablokować przycisk.
To tak jak z samochodem, sam nie przekroczy prędkości na zakręcie i w drzewo nie dupnie, musi go prowadzić pajac.
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1598155
Czyli, gdy sięgał po kasę do kieszeni. Monety? Szczerze, to mi wygląda na wybuch samego akumulatora.
Koleś nie powinien najpierw poczuć, że ma gorąco w gaciach zanim cały efajek zacząłby wentylować? Chyba trochę za dużo tego ognia jak na akusa zamkniętego w rurce.
Ewentualnie była to bateria typu ego.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Herrwolf
#1598196
Boję się tego, jak ognia (w kieszeni).
By Monia95
#1602170
Nagonka, nagonką - ale to co niektórzy dziennikarze/redaktorzy wygadują - to tak jakby nie mieli kompletnie pojęcia i mówili to co usłyszeli. Ewentualnie, te reportaże tworzy ktoś inny, komu nie po drodze z tym jaką popularnością cieszą się e-papierosy.
Awatar użytkownika
By SAS
#1602439
Nudziło mi się o odszukałem jego fejsa bo tam pisał o tym. Nie pisał dużo ale prawdopodobnie akumulator był luzem w kieszeni. Sam napisał że nie przestanie wapować tylko teraz będzie zwracał większą uwagę na bezpieczeństwo przenoszenia i przechowywania akumulatorów.

Wysłane z Sony Z 3
Awatar użytkownika
By UrbinatoR
#1602446
Monia95 pisze:Nagonka, nagonką - ale to co niektórzy dziennikarze/redaktorzy wygadują

Od dawna w nasze kraju nie ma dziennikarzy/ albo jest ich tak malo, że na palcach jednej ręki można ich policzyć. Teraz to propagandziści jednej, albo drugiej opcji politycznej, lub lobby które odpowiednio smaruje $ :evil: .
Awatar użytkownika
By Pude!lek
#1602542
SAS pisze:Nudziło mi się o odszukałem jego fejsa bo tam pisał o tym. Nie pisał dużo ale prawdopodobnie akumulator był luzem w kieszeni. Sam napisał że nie przestanie wapować tylko teraz będzie zwracał większą uwagę na bezpieczeństwo przenoszenia i przechowywania akumulatorów.

Wysłane z Sony Z 3

Czyli potwierdzają się niby moje przypuszczenia, że wybuchł przenoszony w kieszeni z monetami akumulator, a nie jak to media mówią "epapieros"...
Ciekawe czy gdyby komuś 18650 wybuchł w kieszeni, a ten ktoś słowem by później nie wspomniał o efajku, bo np. używał go w latarce, to czy to by trafiło w ogóle do mediów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By CatStorm
#1602663
Pude!lek pisze:Czyli potwierdzają się niby moje przypuszczenia, że wybuchł przenoszony w kieszeni z monetami akumulator, a nie jak to media mówią "epapieros"...
Ciekawe czy gdyby komuś 18650 wybuchł w kieszeni, a ten ktoś słowem by później nie wspomniał o efajku, bo np. używał go w latarce, to czy to by trafiło w ogóle do mediów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Na wiocha.pl na pewno by trafił :P

Wytapatalkane z mojej Luny.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.