EPF
Dyskusje o poszczególnych modelach atomizerów, aktualności i nowości.
By Beata2
#1886374
Witam,
mam dwa Kajtki V5 i jedną tubkę przezroczystą. Posiadam również dwie metalowe tubki ale zupełnie ich nie ogarniam. Wie ktoś może czy któraś z tubek na E-dymie pasowałaby do moich Kajtków V5, albo gdzie indziej można je kupić?
By Maskota
#1886375
Pogadaj z @macieq03 dość często ma do sprzedania szkła do k5 w dobrej cenie. Te metalowe to lipa, nadają sie do tc lub ogarnięcia na jak długo starcza baniak

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
By Krasnal45
#1886379
Maskota pisze: Te metalowe to lipa...

Nieprawda. Są bardzo dobre i bardzo praktyczne. Przykręcasz Kajtka z metalową tubką do Mankosa albo JMa i możesz iść na wojnę. Nawet czołg takiemu setowi niestraszny :mrgreen:
By Maskota
#1886381
Krasnal45 pisze:
Maskota pisze: Te metalowe to lipa...

Nieprawda. Są bardzo dobre i bardzo praktyczne. Przykręcasz Kajtka z metalową tubką do Mankosa albo JMa i możesz iść na wojnę. Nawet czołg takiemu setowi niestraszny :mrgreen:
No tak ale do zwyczajnego wapowania mało praktyczne ;D

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Cinmar
#1886383
Maskota pisze:No tak ale do zwyczajnego wapowania mało praktyczne ;D

Bardzo praktyczne. Bez patrzenia wiesz kiedy Ci się skończył baniak :lol:
By Beata2
#1886388
Dzięki za podpowiedzi. @Maskota, niestety podany przez Ciebie użytkownik nie posiada już takich tubek. @Cinmar, jak bez patrzenia wiesz kiedy skończył Ci się baniak?
By Maskota
#1886391
Trzeba przeliczyć na jak długo starcza baniak, jak zbiłem szkiełko to tak robiłem dopóki nie kupiłem od Maćka właśnie, szkoda bo k5 fajnie z metalem wygląda. Jednak kilka razy podniosłem moc i baniak zszedł szybciej niż zwykle i poczułem ten smak ;D. Sam musze kupić szkiełka bo zostało mi to co na moich trzech k5, wszystkie kupione od Maćka wytłukłem ;D

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1886426
@Beata2 daj ogłoszenie na naszym bazarku, może ktoś ma na sprzedaż.
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1886434
Maskota pisze:wszystkie kupione od Maćka wytłukłem ;D

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Faktycznie albo z nim na wojnę chodzisz, albo gwoździe wbijasz :lol: :lol: :lol:
U mnie jest i działa :beer:
By Maskota
#1886435
STRUNA pisze:
Maskota pisze:wszystkie kupione od Maćka wytłukłem ;D

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka

Faktycznie albo z nim na wojnę chodzisz, albo gwoździe wbijasz
U mnie jest i działa
Czasem jest tak że 100 razy przewróce na stoliku i nic się nie dzieje a czasem tak że raz wypadnie z kieszeni bluzy jak się schylam i trzaśnie :-D

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By bulit73
#1886437
Maskota pisze:Czasem jest tak że 100 razy przewróce na stoliku i nic się nie dzieje a czasem tak że raz wypadnie z kieszeni bluzy jak się schylam i trzaśnie :-D

Nie narzekaj, to i tak dobry wynik :lol:
By Maskota
#1886438
bulit73 pisze:
Maskota pisze:Czasem jest tak że 100 razy przewróce na stoliku i nic się nie dzieje a czasem tak że raz wypadnie z kieszeni bluzy jak się schylam i trzaśnie :-D

Nie narzekaj, to i tak dobry wynik
No właśnie nie narzekam :-D od sierpnia jak go mam to dopiero 2 zbiłem ;D

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By STRUNA
#1886608
Nic nie zbiłem, jak dobrze poszukam, to pewnie znajdę zapasowe szkło :mrgreen: :lol: :mrgreen:
Poszukiwany wyjątkowy parowniczek.

Hejo kochani, Przez lata korzystania z EIN przez […]

Smoant Levin PK-mały,wielki pod

https://i.ibb.co/k3tQNQN/vape-poland[…]

Zastanawiałeś się kiedyś, ile może kosztować najd[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.