EPF
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1577304














After the Crazy hot tank Griffin, Geek vape is going to released the Tsunami RDA, the Kennedy Killer.

Made of the environmentally friendly long lifespan SS316 set screw, the hardness of Tsunami RDA can be 55-58HRC by 1200℃ Nitrogen treatment.
The insulator PEEK, made from top quality imported raw material, healthy and safe.


Features:
1.Improved Velocity style deck (2.1mm x 3.0mm post hole)
2. Adjustable Kennedy style air flow, available for single or dual coil(4 x Φ4.0mm air hole)
3.Adjustable positive pole,full gold-plated housing
4.Three kinds of drip tip available
5.Uses long lifespan SS316 Set Screw
6.Insulator PEEK in top quality imported material

Content:
1 x GeekVape Tsunami RDA Atomizer
1 x φ14.2mm wide open Delrin drip tip
1 x φ14.5mm diagonal Delrin drip tip
1 x φ12.5mm SS 510 drip tip
By Maturzysta1212
#1595938
Różni się to czymś od velocity rda ? Zamówił ktoś ? Chętnie bym przeczytał porównanie obu tych dripperów ;)
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1595941
Różni się, spójrz na nawiew. Jeszcze niedostępny.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
By berto
#1632147
Używam od kilku dni (kupiony w enzo). Dla zwolenników dużych przeciągów i masywnych setupów parowóz marzenie. :) Niestety kilka rzeczy można było zrobić lepiej. Przede wszystkim bardzo mało jest miejsca na nośnik, 2 "rurki ah" z każdej strony zajmują mnóstwo miejsca. Poza tym wszystkie 3 dripy z zestawu choć bardzo wygodne to mogłyby być nieco dłuższe, można się oparzyć o bardzo szybko nagrzewający się cap. Poza tym wszystko ok, dobre wykonanie i spasowanie. Polecam!

Poniżej mała próbka z pozdrowieniami dla wszystkich malkontentów. :lol:

Awatar użytkownika
By Baailo
#1645130
Miał go ktoś już dluższy czas? Jakieś wady/zalety ma bo nie wiem czy się opłaca go kupić, a akurat jest promocja na niego w miejscowym sklepie.
By karolkx
#1645157
Dzisiaj parownik do mnei dotarl :) Jako ze jest to moj pierwszy RDA nie mam wielkiego porownania, ale moge powiedziec tyle, ze jest fantastyczny :)
Nie wiedzialem czy mi w ogole typ drippera przypodoba sie, ale gdy dostalem w raczki tego potworka rozwial on wszystkie watpliwosci, szczerze polecam wszystkim zastanawiajacym sie :)
Awatar użytkownika
By Luftmysza
#1667472
Kupiłem sobie dziś tego delikwenta. Nie byłem przekonany głównie ze względu na jego wielkość, ale muszę naprawdę przyznać, że single clapton i to jeszcze odzyskany z Derringera smaczy świetnie. Przeciąg w sam raz.
E: obawiałem się też nadmuchu powietrza od dołu. Miałem z tym złe wspomnienia jeszcze z MXv4, ale trzeba go porządnie przelać, żeby ciekło.

Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
By iszek
#1688842
Witam forumowiczów :D to parę słów o tym rda

zalety
-nie wycieka liquid przez airhole trudno przelac
-sporo miejsca
-duże otwory w pinach trudno zrobić grzałkę która by sie w nie nie zmieściła
-te rurki od nawiewu mają w środku śednice 3,5mm
-bardzo wygodna baza
-najwygodniejszy jest ten drip mutko podobny
-bardzo dobre wykonanie
-świetne oddanie smaku

wady
-gdyby był większy o 2-4 mm był by chyba idealny
- bardzo ciężko zrobic quad verticala

z tych setup-ów które mi pasowały
-single zipper z kanthala D 0.3 mm 3mm średnicy 7 wrapów 60 w jest bosko bez problemu wytrzymuje 70-80

-dual clapton 3 wrapy z odstępami 3mm srednicy owijka i rdzeń a takiego samego drutu kanthal D 0.45 mm 135 setup pod cc

miałem porównanie do mutka 4, deringera, hollow pointa od tobeco do tej pory mój najlepszy dripper
zdjęcia wrzucę puźniej

Niech chmurka będzie z wami :D
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.