EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By sosnix
#1903369
Witam, mam problem ze swoim smokiem T-priv z Ammitem Dualem. :oops: Zmontowałem sobie dwie grzałeczki z SS430, 0,12 ohma, ustawiłem tryb TC na 40 watt, grzałka typu Stainless Steel i parametr 0,00138 - grzałki nie rozgrzewają się i wyrzuca mi komunikat TEMP PROTECTED, mimo ustawienia blokady przy 190 stopniach celsjusza. Obstawiam zły odczyt temperatury przez boxa ponieważ, przy zwolnieniu blokady temperatury pokazuje mi 550-600 fahrenheit'ow, mimo, że grzałki są kompletnie zimne, a sam box ich nawet nie grzeje. Na trybie Watt przy 40W chodzi normalnie, a i wcześniej normalnie grzało na TC - co mogło się spartolić? :twisted:
By Maciejko
#1903715
Smoki generalnie nie słyną z bycia sprzętem doskonałym do TC. Natomiast komunikat "TEMP PROTECTED" jest zupełnie czymś normalnym. W założeniu ma on informować, że grzałka osiągnęła już zadaną temperaturę i bardziej się rozgrzewać nie będzie.
Od siebie mogę zaproponować zmianę mocy w trybie TC, ewentualnie może zrobienie nowegu setup'u i sprawdzenie czy problem nadal występuje. :)
Awatar użytkownika
By refurbished
#1903908
TC mierzy opór zimnej grzałki, oblicza, jaki będzie opór przy docelowej temperaturze i do tego dąży.
Najwyraźniej opór zimnej grzałki jest przyjęty zbyt niski - dlatego i ten drugi wypada nisko.
Jak to poprawić?
Może wkręcić na próbę inny atomizer z inną grzałką, a potem wrócić do Ammita. W każdym razie trzeba zaktualizować ustawienia dla tej grzałki.
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.