EPF
Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1575370
The Train Vape Atomizer uses stainless steel grade 316, adjustable airflow and liquid control. RBA can give you a pure taste and RDA for the large vapor clouds and ultimately leaving you with more of a flavorful after taste. Train Vape Atomizer's compact size, easy assembly, heated e-liquid storage tank and temperature control can keep e-juice fresh.

Main Features:
Original Hotcig Train Vape RDTA
Material: 316 stainless steel and glass
Capacity: 3ml
Can be used as RTA and RDA
Assembly e-liquid storage tank
4 airflow control holes on the bottom
Bottom e-liquild filling
510 threading
22mm base diameter













Awatar użytkownika
By tinOFbeer
#1575705
Gdyby były słupki Velo to byłby lepszy od pierwowzoru bo z normalnym pierścieniem na AH i funkcją RDA. I do tego za połowę ceny.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka
By arucard18
#1575966
Na tej bazie też idzie łatwo kręcić grzałki, no może być problem z pionowymi, ale poziome bez problemu, czy to takie złudzenie czy otwory doprowadzające liquid są większe niż w aromamizerze?

Bardzo fajny na papierze, w dodatku niecałe 70 zł
Szkoda, że nie ma na FT, albo w Polsce.
Awatar użytkownika
By matkar
#1575999
arucard18 pisze:Na tej bazie też idzie łatwo kręcić grzałki, no może być problem z pionowymi, ale poziome bez problemu, czy to takie złudzenie czy otwory doprowadzające liquid są większe niż w aromamizerze?

Bardzo fajny na papierze, w dodatku niecałe 70 zł
Szkoda, że nie ma na FT, albo w Polsce.

Zgadzam się,bardzo łatwa i przyjemna baza,już nie idzmy tym tokiem myślenia że albo velocity albo nic,w dodatku tani.
By arucard18
#1576017
tinOFbeer pisze:Jest na FT, 18$

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka


Faktycznie, wpisałem hotcig rdta i brak wyników... na FT jest pod rta. Przy zniżce 20% wyjdzie jeszcze taniej, ok 15$ jedyny minus, że dojdzie pewnie w marcu ;)
Awatar użytkownika
By mariogd
#1587339
tinOFbeer pisze:Gdyby były słupki Velo to byłby lepszy od pierwowzoru bo z normalnym pierścieniem na AH i funkcją RDA. I do tego za połowę ceny.

Wysłane z mojego Galaxy Nexus przy użyciu Tapatalka


Może będzie pasowała baza rba od aromamizer, jak dojdzie to sprawdzę. Na zdjęciach wygląda podobnie.


Awatar użytkownika
By mariogd
#1619081
Dzisiaj dotarła moja sztuka po długim oczekiwaniu. Jakoś wykonania dobra, wszystko ładnie i lekko się skręca.Smak oddaje podobnie do aromamizera.













Możliwość tankowania od góry, przy zalewaniu nic nie przecieka nawet przy otwartych AH.




I z capem rda




Baza od aromamizera nie pasuję.

Hej, leżał epet w plecaku i gdy wracam po godzinie[…]

nie chcę się włączyć

kupiłam oxva slim xpro w grudniu, nagle dzisiaj ni[…]

Około dwa tygodnie temu zrobiłem dwa liquidy z aro[…]

Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.