EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By jupiajo
Każde duże forum zasługuje na taki wątek i takiż zakładam :)

MALY001:
natomiast ja np. siedzę przed kompem i mam zasilanie z USB to muszę popijać bo gardlo się robi strasznie suche a "naboje" idą jak z UZI jeden za drugim

siedzimy sobie z kolegą i naszymi egonami, robię dużą chmurę a kumpel:
niezłe bąki walisz

OMFG :lol:
Awatar użytkownika
By jupiajo
xperek:
Analogi przestały mi pachnieć odkąd rzuciłem palenie analogowe a na wieczór przyszło mi całować narzeczoną. Smród jak w murzyńskiej chacie.

ThOrN_PL:
siedzę przed kompem i na biurku leży: TR108 z LM od LIQO, TR108 z MLB od MPTECH, KR808D manual, kartomek z PINACOLADA od LIQO, Nickols 110s z Atomkiem z Vanilia od LIQO, 510 manual kartomek z PINACOLADA od LIQO iiiiiii nie mam co wapować:P Co chwilę inny smak Tzn. parę buchów tego, parę tego itd.
Żona jak weszła do pokoju to wycedziła przez zęby "o ja pier..."
Awatar użytkownika
By TomQ
Andys
Witam,mam ten zestaw i... leży nieużywany od jakiegoś czasu,ze względu na mały wkład i słabe wg. mnie oddawanie smaku,wole jednak moje kamikadze,ten zaś należał do ojca.Myśle jednak o odkurzeniu tego zestawu, (...)
Drugi tego samego autorstwa.
Może i się myle,ale jak jest pod gwint 510 i kompatybilne to można to zaliczyć jako ego tak samo jak osławioną Rive i całą mase eGo podobnych zwykło się tu nazywać egonami.
Awatar użytkownika
By lesmie
fragmenty wypowiedzi właściciela sklepu chemicznego www.chemik.aip.pl gdzie kiedyś zaopatrywaliśmy się w e-liquid bazowy:

"Szanowni Forumowcze! Otrzymaliście produkt przeznaczony wyłącznie do prac laboratoryjnych - nie posiadający atestów PZH (Państwowego Zakładu Higieny) czyli nie może on być w żadnym przypadku, czy śmierdzi, czy pachnie, stosowany na ludziach! Nie może być połykany, wziewany ani smarowany!"

"Po zapoznaniu się z moją paplaniną proszę o usunięciu jej by nie drażniła liderów i znawców tematu. Jestem tu tylko na „chwilowych występach” więc nie będę śledził dalej tego wątku, bo niestety, nie są to moje klimaty. Gdyby ktoś jednak chciał mnie poszarpać za uszy jestem dostępny pod adresem: andrzej@aip.pl"
Awatar użytkownika
By Tomba
odor12 pisze:na stres najlepiej jest pomyslec o tym co cie stresuje czyli o tych sytuacjach i kazda mozolnie przeanalizowac i sobie pomyslec co by było w najgorszym razie( zazwyczaj rzadko sie to zdarza a jak tak to nie jest to wcale takie straszne ) a co w najlepszym, a potem pomyslec jak zrobisz i jak najprawdopodobniej sie stanie. Naprawde to pomaga i nawet pozwala sie skupic ale teraz to juz mi nie za bardzo pomaga. Po prostu zycie heeh
Awatar użytkownika
By Tomba
jupiajo pisze: Większy problem dla neofity takiego jak ja, to nie zdejmowanie przez silnik forum wątków, które widzieałem 5 min. temu, kiedy klikam na "nowe posty". mwa-wa-ha-ha
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Tomba
Abaddon84 pisze:O F16 wypowiada się pawko wiedz możesz sobie poczytać a ja ci w tym temacie pomóc nie mogę bo ja to ci mogę powiedzieć że Kamikaze się fajnie też pali ale porównanie z Kamikaze to Jaymz niech powie co lepiej mu się pali które EGO

Abaddon84 - ja tego posta wydrukuje i ci w ramkę oprawie. Ostatni raz proszę - postaraj się! - kijan77
Awatar użytkownika
By krawatos
LoCtoR pisze:Kartomizery Pure juz znasz a o E2 mozesz poczytac np tu:
viewtopic.php?f=150&t=9067
Postaraj sie caly przeczytac bo na poczatku jest duzo "hip" pomiedzy kolejnymi "hura" a w miare czytania powoli rurka mieknie :P :wink:
Awatar użytkownika
By Riccardo
Lider pisze:Jaki E-papieros jest najbardziej wydajny chodzi o baterie wytrzymałość żywotność zamienność czesci w trakcie awarii daje duzo dymy zadko sie go napelnia oraz laduje i jest w miare poreczny i mały pen mnie juz troche irytuje !

Nie wiecie może, jaki e-papieros daje w trakcie awarii dużo dymu? Może są jakieś, które bardzo widowiskowo się psują? ;)
Awatar użytkownika
By jupiajo
laki001:
większość ludzi przychodzących do knajpek ,to są ludzie ,którzy lubią wypić i zapalić , a knajpy to nie sanatoria
czasem można jeszcze manto dostać, ale to przecież nie jest masaż terapeutyczny :mrgreen:

analog3 w tytule wątku:
BIG Batomizer+BIG kartki
nowa konstrukcja, dokładasz tylko tylko kartridż i jazda!!!
By sebbaa
Z przedostatniej chwili
Zinq:
2. Dzisiaj na test do e papieroska wlalem plyn o smaku wisni i teraz zaczyna mnie mdlic a jak zmieniam wklad i wlewam zwykly to i tak czuje te czeresnie, czy to czyscic?
wiśnie czy czereśnie bo się pogubiłem ... dla mnie kolosalna różnica w smaku :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By Kszywho
dawidos160 pisze:A kolega co ? :D Na magicznym holowaniu, że bez towarzystwa nie ruszy ?:P

Tekst napisany w odpowiedzi na to, iż pewien Kolega zadeklarował, że nie przyjdzie na spota, gdy inny Kolega nie będzie mógł dotrzeć :mrgreen: *LOL* *ROFL* *ROFL* *LOL* *LOL*
Awatar użytkownika
By ZbyneK
Trolek pisze:sorry, ale nie mogę poszukać...
siedzę w akademiku, i mam mało czasu na rozrywki...

Sie porobiło... *SHOCK*
to co się teraz robi w akademikach ?

---------------------------------
link - ten pierwszy zablokowany
Awatar użytkownika
By Kszywho
No i chyba mamy zwycięzce konkursu na najlepszy wpis...Ryczypior przebił wszystkich w swoim wątku sprzedaży Casablanki...

ryczypior pisze:Przebijamy o : i tu uwaga! proszę przebijać o krotność (jedno- lub wielo-) podwojonego pierwiastka trzeciego stopnia z kwadratu tangensa ostatniej, poprawnie złożonej oferty. Kwoty należy zaokrąglić do dwóch cyfr po przecinku!
Awatar użytkownika
By jupiajo
SoliDeo wyczerpująco i trafnie w kolejnym wątku na temat "jaki liquid"
Najlepiej kupić jakiś fajny, co fajnie dymi, i fajnie gryzie w gardło.

Dział liquidy u Peleona:
PRIQUE BLACK 5ml
chyba jakiś pogromca gardeł :lol:
Awatar użytkownika
By analog3
jupiajo pisze:laki001:
większość ludzi przychodzących do knajpek ,to są ludzie ,którzy lubią wypić i zapalić , a knajpy to nie sanatoria
czasem można jeszcze manto dostać, ale to przecież nie jest masaż terapeutyczny :mrgreen:

analog3 w tytule wątku:
BIG Batomizer+BIG kartki
nowa konstrukcja, dokładasz tylko tylko kartridż i jazda!!!

Ale sie usmialem,trzeba zalozyc cos na oczka jest tam + ,mozna by sie spierac ,czy to poprawnie,czy powinno tam byc i ,ale zeby sie ,az smiac-to juz lekka przesada
p.s.a wogole" duzo zdrowia zycze ,bo o....................." :D
Ostatnio zmieniony 16 paź 2010, 17:56 przez kijan77, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: tagi
Awatar użytkownika
By jupiajo
analog3 pisze:Ale sie usmialem,trzeba zalozyc cos na oczka jest tam + ,mozna by sie spierac ,czy to poprawnie,czy powinno tam byc i ,ale zeby sie ,az smiac-to juz lekka przesada
p.s.a wogole" duzo zdrowia zycze ,bo o....................." :D

Watek ma na celu m.in. cytowanie lapsusów językowych lub literówek, które tworzą nową jakość, wypowiedzi szczególnie trafnych lub tak głupich, że aż śmiesznych. Więc nie ma tu żadnej przesady
Chociaż z drugiej strony to chyba któreś cygaro jest takim właśnie batomizerem.
Awatar użytkownika
By Tomba
Sorki Kolego, ale to jest boskie i nie mogłem się powstrzymać :)

boogeyman pisze:..... jestem godzien podziwu .....
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 195

Czy 75W Eleaf IStick Pico TC MOD SOLO pasowałby do[…]

Zakup moda do 200zł

Witam, Przymierzam się do zakupu drugiego moda, ak[…]

Jaki atomizer z górnym przepływem powietrza poleca[…]

Cos do 350 zł z edymu

Siemanko. Vaperem jestem stosunkowo nowym, bo moze[…]