EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By Tecumseh
#1362855
Witam, wiem że nasze forum nie jest od tego, ale tonący brzytwy się chwyta. Osoby, które zgorszy temat proszę o wyrozumiałośc. Mój tata choruje na raka, w związku z tym poszukuje dojścia do oleju z RSO(oil Ricka Simpsona ). Słyszałem, czytałem że w Czechach ,Holandii można kupić. Proszę o jakiekolwiek namiary. Jestem gotów jechać w jakiekolwiek miejsce w Europie, zapłacić każdą cenę. Proszę o kontak jeżeli ktoś coś słyszał, wie, cokolwiek na ten temat. Pozdrawiam Mariusz."
Awatar użytkownika
By Rzelky
#1362988
Jak zapewne wiesz olej ten jest u nas w kraju niestety nielegalny, nie mam pojęcia o ich skuteczności ale w działa u nas stowarzyszenie "Wolne Konopie" być może będą w stanie ci pomóc.
Awatar użytkownika
By tstss
#1363047
ostatnio rozpytałem -dla kogoś jak to zdobyć.
rada osoby w tematyce rozeznanej była jasna:
papiery i wizyta w czeskiej klinice=jedyny skuteczny,sprawdzony sposób.Nielegalne jest w wiezienie tego specyfiku na teren polski.
Awatar użytkownika
By Tecumseh
#1363320
Dziękuje Wszystkim za pomoc, skorzystam z każdej rady. Pozdrawiam Mariusz.
By gourmet
#1555929
Gdyby mogło pomóc, mam zebrane wysuszone konopie przemysłowe, ew. kilka kg ziaren do siewu. Może coś z tego da się przetworzyć.
Awatar użytkownika
By Tecumseh
#1556070
Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc. Niestety już nie jesteśmy w stanie pomóc w żaden sposób. Tata zamarł. Poruszyłem niebo i ziemię, kontaktowałem się z kim tylko mogłem, za późno dowiedziałem się o istnieniu takiego oleju RSO. Jeżeli nawet sam olej nie pomógł, to działał jako placebo bardzo skutecznie. Gwoli ścisłości, o tym oleju powiedział mi lekarz który prowadził leczenie taty, więc chyba coś w tym jest. Jeszcze raz bardzo dziękuje za pomoc.
By gourmet
#1566348
Moje kondolencje.
ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

Joyetech EGO NexO-kolejne AIO

https://i.ibb.co/SQjhFKf/vape-poland[…]

Pierwszy e papieros

Witam. Chcialbym zakupic swojego pierwszego e papi[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.