EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
Awatar użytkownika
By wojtuq
#1360845
Witam, jestem tu nowy i przygodę z wapowaniem mam już od ponad roku ale cały czas borykam się z żoną z tym samym problemem, dlatego postanowiłem wkońcu zasięgnąć rady. Z żoną mamy taki problem, mamy nowe clearomizery Aspire BDC z grzałką Aspire BVC 1.8 Ohma i dość często zalewa nam się ona, nie wiemy czy jest to wina grzałki czy olejków firmy Active, bardzo często zdarza się mi, że czuć dziwny smak nie raz spalenizny a nie raz taki który ciężko określić. Dzieje się tak nawet przy nowych grzałkach jak i tych używanych dłuższy czas. Szukałem w necie jak przepalić te grzałki ale szczerze nic konkretnego nie znalazłem, nie wiem czy nowe grzałki trzeba także przepalać. Nawet teraz zmieniłem grzałkę na całkiem nową i przez pierwsze parenaście zaciągnięć smak nie był taki jak powinien a był taki ciężki do określenia a pale obecnie brzoskwinie, więc odstawiłem fajke w pozycji pionowej na 20min w pozycji pionowej by grzałka porządnie przesiąkła olejkiem. Po 20min pierwszy buch i grzałka zalana, wydmuchałem ale dym nie jest tak duży jak to zwykle bywa, może źle się zaciągam bo jak patrze na szwagra ma o wiele większy dym a używa tych samych clearomizerów, baterii i olejków co ja. Może ktoś mi wyjaśnić dlaczego tak się dzieje z tym smakiem i zalewaniem i jak prawidłowo powinienem się zaciągać. Z góry dziękuje za pomoc

-- [scalono] 15 kwi 2015, 11:47 --

Czy znajdzie się jakaś osoba która mi pomoże?
Baza nikotynowa

Siema. Tak jak w temacie. Poszukuję jakiegoś skle[…]

ursa nano miga 3 razy na biało

Przy włożonym podzie przy zaciąganiu się dioda mig[…]

https://i.ibb.co/Q6VVz26/freemax-gal[…]

JBL SMOKE BOX (JBL GO E-PAPIEROS)

Witam forumowiczów. Jest to mój pierwszy post w[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.